180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Kuka na super lokacia

Kukjata se naoga vo centarot na Star Karaorman vednas do glavniot pat...


85.000 €
или предлог цена
15 јун 21:09Se izdava luksuzno opremena kuka

Se izdava luksuzno opremena kuka vo centarot na gradot.


500 €
или предлог цена
14 мај 10:54Se prodava kuka vo stip

Se prodava kuka 120m2 so površina na zemljište od 1800 m2.Lokacija ul...


1 €
или предлог цена
13 мај 20:44Се Продава Куќа во нас. Дузлак – Штип

id: sh1043/виничка 12 штип македонија 95000€ description куќа во ...


95.000 €
или предлог цена
23 апр 13:00Се продава куќа во населба *Леваци*

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири...


По Договор
или предлог цена
19 апр 21:02Топ куќа на топ локација во Штип

id: sh1042/плачковички ордеди штип македонија 130000€ description ...


130.000 €
или предлог цена
31 мар 11:27SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO KONTAKT TELEFON 078 473455, 0...


По Договор
или предлог цена
30 мар 16:34Се продава куќа

Оваа куќа се наоѓа во предградие на градот Штип во с.Долани .Централн...


50.000 €
или предлог цена
25 мар 20:44Se prodava kuka na odlicna lokacija

Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип населба Леваци....


150.000 €
или предлог цена
23 мар 11:59se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
23 мар 09:17Se prodava

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
03 мар 21:13Izdvam speat od kuka

Izdavam sprat od kuka blizu centaro 078271020


5.000 МКД
или предлог цена
08 фев 11:20Се продава куќа позади урбаниста 90м2

id: sh1037/јоаким стојков 27 штип македонија 41000€ https://we4hom...


38.000 €
или предлог цена
08 фев 10:58Se iznajmuva For rent

•Kuka vo centarot na Stip》 •House in the centeer of Stip》


1 €
или предлог цена
07 фев 18:08Se izdava kuka

Se izdava kuka na ul. Kole nedelkovski br 1 vo naselba levaci informa...


По Договор
или предлог цена
07 фев 13:56Se prodava kuka

Se prodava kuka na radanski pat, na samiot pat.


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:32Куќа за изнајмување

Се изнајмува,куќа со локација,позади собрание. Стамбениот простор е м...


500 €
или предлог цена
29 јан 12:41PRODAVAM KUKJA SO GARAZA SHTALA LETNA KUJNA

KUKJA LETNA KUJNA GARAZA STALA DO ASFALTEN PAT SO PRIKLUCOK NA STRUJA...


1 €
или предлог цена
23 јан 09:08Se izdava sprat od kuka

Vednas do avtobuskata stanica , dve posebni sobi, kujna so trpezarija...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:16Se izdava potkrovje

Se izdava novo potkrovje, info na tel 078396444. Vednas do Avtobuska...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:11Итно се продава куќа во строг центар на Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Пр...


150.000 €
или предлог цена
03 јан 09:11Продавам Кука во село ЛАКАВИЦА

Продавам кука во село Лакавица со 3 ектара земја коплет.Сопствен вода...


По Договор
или предлог цена
31 дек 15:18otkupuvam kuki vilkendici stanovi isplata vednas

vi trebat hitno pari ne gubete vreme ponudete go vasiot nedvizen i...


109 €
или предлог цена
20 дек 09:17se prodava kuka vo strog Centar na Stip

Шифра:PP1072 Се продава куќа на одлична локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
14 дек 11:16Куќа во Штип до болницата

Се продава семејна куќа. Куќата е приземје со можност за доградба. Се...


29.000 €
или предлог цена
09 дек 16:22Стара куќа на Исарот со гаража

Продавам стара руинира куќа на Исарот со зидана гаража по поволна .це...


11.000 €
или предлог цена
09 дек 12:06Kupuvam KUKA vo senjak

Kupuvam pomala kuka vo senjak 2 duzlak


По Договор
или предлог цена
30 ное 19:09Se prodavaat kuki vo blizina na Stip

Се продаваат 3 нови и целосно опремени куќи на неколку минути од Штип...


1 €
или предлог цена
16 ное 11:46Се продава спрат од куќа / Se prodava sprat od kukja

Се продава спрат (приземје) од куќа (приземје и спрат), на одлична ло...


1 €
или предлог цена
07 ное 17:03SE PRODAVA KUĶA

SE PRODAVA KUKJA NA ODLICNA LOKACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA,VEDNAS VSELI...


42.000 €
или предлог цена
02 ное 12:33Kompletno opremena kuka nova gradba

Kuka 100 m2 dvorno mesto 70m2 podrum 40 m2 deloven objekt so garaz...


6 €
или предлог цена
18 окт 17:49Se prodava kukja vo centarot na Stip

Se prodava kukja vo centarot na Stip. Kukjata e mala (43m2).Kompletno...


22.000 €
или предлог цена
08 окт 19:00Се продава куќа во центарот на Штип!!!

Ќуката се наоѓа на одлична локација, под Градската болница во Штип. ...


90.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:48Топ куќа во Ново село 173м2

id: sh1023/никола карев 30, штип македонија 105000€ description h...


105.000 €
или предлог цена
27 сеп 12:21Prodavam Kukja vo novo selo

Se prodava kukja vo shtipsko novo selo do crkvata pokrovita bogorodic...


32.000 €
или предлог цена
23 сеп 12:36Se prodava kukja vo centarot na STIP

Se prodava kukja vo centarot na STIP. So povrsina od 43 kvadrati i dv...


22.000 €
или предлог цена
23 сеп 10:24Se prodava kuka so nivi

Se prodava kuka na dva sprata, so nivi do 5 hektari so sistem za navo...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 18:54ХИТНО КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ

се продава веднаш вселива куќа со дворно место 300 м2 и одма до неа ...


180.000 €
или предлог цена
07 сеп 11:34Куќа во центарот на градот

Куќа од 50 квадрати на 2 спрата, 4 соби, една бања + остава. 50 квадр...


56.000 €
или предлог цена
05 сеп 17:33Kuka za prodazba

Se prodava kuka vo strog centar na gradot


40.000 €
или предлог цена
07 авг 13:02Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам