180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58Промовирано

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


250 €
или предлог цена
12 мар 14:49Промовирано

Kuka na super lokacia

Kukjata se naoga vo centarot na Star Karaorman vednas do glavniot pat...


85.000 €
или предлог цена
15 јун 21:09Se izdava luksuzno opremena kuka

Se izdava luksuzno opremena kuka vo centarot na gradot.


500 €
или предлог цена
14 мај 10:54Se prodava kuka vo stip

Se prodava kuka 120m2 so površina na zemljište od 1800 m2.Lokacija ul...


1 €
или предлог цена
13 мај 20:44Се Продава Куќа во нас. Дузлак – Штип

id: sh1043/виничка 12 штип македонија 95000€ description куќа во ...


95.000 €
или предлог цена
23 апр 13:00Се продава куќа во населба *Леваци*

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири...


По Договор
или предлог цена
19 апр 21:02Топ куќа на топ локација во Штип

id: sh1042/плачковички ордеди штип македонија 130000€ description ...


130.000 €
или предлог цена
31 мар 11:27SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO KONTAKT TELEFON 078 473455, 0...


По Договор
или предлог цена
30 мар 16:34Се продава куќа

Оваа куќа се наоѓа во предградие на градот Штип во с.Долани .Централн...


50.000 €
или предлог цена
25 мар 20:44Se prodava kuka na odlicna lokacija

Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип населба Леваци....


150.000 €
или предлог цена
23 мар 11:59se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
23 мар 09:17Se prodava

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
03 мар 21:13Izdvam speat od kuka

Izdavam sprat od kuka blizu centaro 078271020


5.000 МКД
или предлог цена
08 фев 11:20Се продава куќа позади урбаниста 90м2

id: sh1037/јоаким стојков 27 штип македонија 41000€ https://we4hom...


38.000 €
или предлог цена
08 фев 10:58Se iznajmuva For rent

•Kuka vo centarot na Stip》 •House in the centeer of Stip》


1 €
или предлог цена
07 фев 18:08Se izdava kuka

Se izdava kuka na ul. Kole nedelkovski br 1 vo naselba levaci informa...


По Договор
или предлог цена
07 фев 13:56Se prodava kuka

Se prodava kuka na radanski pat, na samiot pat.


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:32Куќа за изнајмување

Се изнајмува,куќа со локација,позади собрание. Стамбениот простор е м...


500 €
или предлог цена
29 јан 12:41PRODAVAM KUKJA SO GARAZA SHTALA LETNA KUJNA

KUKJA LETNA KUJNA GARAZA STALA DO ASFALTEN PAT SO PRIKLUCOK NA STRUJA...


1 €
или предлог цена
23 јан 09:08Se izdava sprat od kuka

Vednas do avtobuskata stanica , dve posebni sobi, kujna so trpezarija...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:16Se izdava potkrovje

Se izdava novo potkrovje, info na tel 078396444. Vednas do Avtobuska...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:11Итно се продава куќа во строг центар на Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Пр...


150.000 €
или предлог цена
03 јан 09:11Продавам Кука во село ЛАКАВИЦА

Продавам кука во село Лакавица со 3 ектара земја коплет.Сопствен вода...


По Договор
или предлог цена
31 дек 15:18otkupuvam kuki vilkendici stanovi isplata vednas

vi trebat hitno pari ne gubete vreme ponudete go vasiot nedvizen i...


109 €
или предлог цена
20 дек 09:17se prodava kuka vo strog Centar na Stip

Шифра:PP1072 Се продава куќа на одлична локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
14 дек 11:16Куќа во Штип до болницата

Се продава семејна куќа. Куќата е приземје со можност за доградба. Се...


29.000 €
или предлог цена
09 дек 16:22Стара куќа на Исарот со гаража

Продавам стара руинира куќа на Исарот со зидана гаража по поволна .це...


11.000 €
или предлог цена
09 дек 12:06Kupuvam KUKA vo senjak

Kupuvam pomala kuka vo senjak 2 duzlak


По Договор
или предлог цена
30 ное 19:09Se prodavaat kuki vo blizina na Stip

Се продаваат 3 нови и целосно опремени куќи на неколку минути од Штип...


1 €
или предлог цена
16 ное 11:46Се продава спрат од куќа / Se prodava sprat od kukja

Се продава спрат (приземје) од куќа (приземје и спрат), на одлична ло...


1 €
или предлог цена
07 ное 17:03SE PRODAVA KUĶA

SE PRODAVA KUKJA NA ODLICNA LOKACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA,VEDNAS VSELI...


42.000 €
или предлог цена
02 ное 12:33Kompletno opremena kuka nova gradba

Kuka 100 m2 dvorno mesto 70m2 podrum 40 m2 deloven objekt so garaz...


6 €
или предлог цена
18 окт 17:49Se prodava kukja vo centarot na Stip

Se prodava kukja vo centarot na Stip. Kukjata e mala (43m2).Kompletno...


22.000 €
или предлог цена
08 окт 19:00Се продава куќа во центарот на Штип!!!

Ќуката се наоѓа на одлична локација, под Градската болница во Штип. ...


90.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:48Топ куќа во Ново село 173м2

id: sh1023/никола карев 30, штип македонија 105000€ description h...


105.000 €
или предлог цена
27 сеп 12:21Prodavam Kukja vo novo selo

Se prodava kukja vo shtipsko novo selo do crkvata pokrovita bogorodic...


32.000 €
или предлог цена
23 сеп 12:36Se prodava kukja vo centarot na STIP

Se prodava kukja vo centarot na STIP. So povrsina od 43 kvadrati i dv...


22.000 €
или предлог цена
23 сеп 10:24Se prodava kuka so nivi

Se prodava kuka na dva sprata, so nivi do 5 hektari so sistem za navo...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 18:54ХИТНО КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ

се продава веднаш вселива куќа со дворно место 300 м2 и одма до неа ...


180.000 €
или предлог цена
07 сеп 11:34Куќа во центарот на градот

Куќа од 50 квадрати на 2 спрата, 4 соби, една бања + остава. 50 квадр...


56.000 €
или предлог цена
05 сеп 17:33Kuka za prodazba

Se prodava kuka vo strog centar na gradot


40.000 €
или предлог цена
07 авг 13:02Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам