203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
17 сеп 15:36Промовирано

Prodavam kuka

Prodavam kuka vo neposredna blizina na tus na ul 5-ti Kongres cena po...


1 €
или предлог цена
02 дек 10:11SE PRODAVA kuka vo Stip 500M2

Se prodava kuka vo Stip Nova gradba 2015 godina 200m2 vnatresna...


55.000 €
или предлог цена
07 ное 13:00Se prodava semejna kuka

Se prodava semejna kuka na dobra lokacija vo naselba avtokomanda vo...


1 €
или предлог цена
09 окт 09:16Kuka vo centar na Stip

Se prodava kuka na odlicna lokacija pozadi gimnazijata vo Stip. Dvor...


1 €
или предлог цена
02 окт 13:00СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ- ШТИП

Се продава куќа во мирна населба Леваци, Штип. Куќата е на два спрат...


1 €
или предлог цена
11 сеп 05:46Kuka

dada


111 €
или предлог цена
14 авг 11:43VIKEND KUKJA SUITLAK

PRODAVAM VIKEND KUKJA SO LOJZE! ODLICNA LOKACIJA, POGODNA ZA ZIVENJE...


1 €
или предлог цена
04 авг 15:49Се продава стара куќа во центарот на Штип

Куќата е на одлична локација, во центарот на Штип (Стар Конак) со цел...


1 €
или предлог цена
19 јул 10:14Se prodava vednas vseliva kuka

Се продава веднаш вселива куќа во населба Баби. ПВЦ прозори со алу р...


80.000 €
или предлог цена
13 јул 09:04Нова градба не е зивеено во неа.

Куќа на 2 спрата по 50 кв. со тераса откако е изградена не е живеено ...


25.000 €
или предлог цена
02 јул 12:07SE PRODAVA Kuca vo Novo Selo

Se prodava kuкa vo Novo Selo na mnogu dobra lokacija,kaj Javorot!!! ...


1 €
или предлог цена
30 јун 11:38Се продава куќа и дуќан!

Се продаваат куќа и дуќан лоцирани во строгиот центар на градот (Штип...


1 €
или предлог цена
27 јун 13:00Stanben prostor

Prodavam stanben prostor (karabina) , nad Tera marketot vo naselba Le...


60.000 €
или предлог цена
09 јун 22:37Se prodava kuka

Se prodava kuka vo dobra sostojba moze zamena za stan cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
28 апр 15:55Kupuvam kuka vo Stip do 10 000 evra

Kupuvam kuka vo Stip do 10 000 evra


10.000 €
или предлог цена
16 апр 16:26Се продава куќа во населба Баби

Се продава куќа на у. Ќирил Пејчиновиќ бр. 19. Површина од 152м2 и по...


62.000 €
или предлог цена
25 мар 13:39Куќа

Куќата е во одинлична состојба се наоѓа во с.Саса М.Каменица, куќата ...


30.000 €
или предлог цена
22 мар 18:34Se prodava kuka vo naselba Levaci-prekrasna lokacija

Se prodava kuka na 2 sprata vo edna od najubavite naselbi vo Stip,Lev...


150.000 €
или предлог цена
18 мар 17:14Итно! Стара куќа и плац

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


30.000 €
или предлог цена
22 фев 08:41Iznajmuvam kuka 100 m2, MNOGU POVOLNO

Iznajmuvam ili prodavam kuka od 100 m2 i dvorno mesto od 700 m2 vo s...


1 €
или предлог цена
20 фев 16:10Kuka vo Tri Cesmi, Stip

Se prodava kuka vo nas.Tri Cesmi, Stip 100m2, dvor, garaza, pomosni ...


1 €
или предлог цена
19 фев 14:45Renovirana kuka vo centar!

Se prodava kuka vo centar na gradot (prizemje i sprat)so vkupna povrs...


72.000 €
или предлог цена
18 фев 13:00Se prodava kuka

Se prodava kuka vo dobra sostojba moze zamena za stan cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
04 фев 15:41Hitno!!! Kukata se prodava

Kukata se prodava itno moze i zamena za stan poradi zaminuvanje vo st...


50.000 €
или предлог цена
21 јан 17:49Se prodava kukja

Kukjata se naoga vo isarot. 2 kata kompletno renovirani + prizemje so...


По Договор
или предлог цена
21 дек 15:23Kuka

Kukata eh iskvd


25.000 €
или предлог цена
11 дек 19:24Се издава спрат од куќа

Се издава спрат од куќа со посебен влез во центарот на Штип - до град...


По Договор
или предлог цена
08 дек 20:58VILA NOVA GRADBA

Vilata se naoga na 12km na patot Stip-Radovis. Povrsina na parcela: ...


8.299 €
или предлог цена
06 дек 11:06Се продава куќа во центар Штип

по план може да се догради уште 1 спрат платени сите давачки откупно...


130.000 €
или предлог цена
26 ное 19:59Se prodava kuka vo naselba Duizlak1

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
19 ное 21:45Продавам куќа во Штип поради заминување во странство

Продавам куќа во Штип поради заминување во странство. Цена поволана!!...


1 €
или предлог цена
12 ное 15:52Kupuvam kukja vo Dojran na 1 ili 2 sprata

Kupuvam kukja vo Dojran na 1 ili 2 sprata, Ne e potrebno da e nova, n...


1 €
или предлог цена
07 ное 13:58Stara kuka vo centarot na gradot

Se prodava stara kuka vo cenrarot na gradot,pozadi zdravniot dom. Ce...


По Договор
или предлог цена
31 окт 15:48Se prodava kukja

Povolno se prodava kukja vo Novo Selo na ulica Nikola Karev br.9.


1 €
или предлог цена
25 окт 16:44Se prodava kuka na ul Pirinska 28

Kukata e so pvc prozori vrati I renovirana spremana e za student so m...


39.000 €
или предлог цена
16 окт 12:47Dve kuki vo centralnoto gratsko podracje

Prodavam dve kuki edna do druga,vo centralnoto gratsko podracje,kaj d...


45.000 €
или предлог цена
16 сеп 18:16Семејна куќа со двор / Штип / 218м2

Се продава семејна куќа со двор и лимена гаража. Куќата е на атрактив...


24.000 €
или предлог цена
31 авг 09:37СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ШТИП

Куќата се наоѓа на одлична локација, на ул.,,Крсте Мисирков" бр.18, н...


47.000 €
или предлог цена
29 авг 23:28Dvospratna kukja vo Stip

Za podetalni informacii javete se na 071227802, Aleksandar.


80.000 €
или предлог цена
28 авг 22:33Куќа

Се продава куќа од 83м2 и дворно место од 54м2 на ул.Астибо 11.Може д...


1 €
или предлог цена
27 авг 16:42Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам