Демир Хисар
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra H

Se prodava opel astra h 2010g 1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac Kom...


3.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 мар 20:34Peugeot Partner

Se prodava Peugeot Partner 1.6 blue HDI 2016 godina so najvisoko nivo...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 фев 14:27Се продава!!

Се продава mercedes c220 2005 година Редизајн Во одлична состојба ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 јан 23:02Se prodava BMW 320 d

Se prodava bmw 320 d m paket ful oprema 2001 150 ks kolata ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 дек 19:22EXTRA socuvano Pezo Partner Tepee 1.6 hdi

Redovno servisirano I odrzuvano, so full oprema, vklucuvajki parking ...


4.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 ное 22:24Mercedes benz B200

Oprema: Klima Bord kom. El.stakla El.retrovizori Sistem za prol...


5.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 окт 17:17Delovi za golf 4 1.9 tdi 66kw

Se za golf 4 2001god 1.9 tdi 66kw


2.222 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 окт 18:25mercedes c220

mozi zamena za audi a3 so moja doplata


3.100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 сеп 20:39KIA Magentis - Може и замена за помал автомобил

Се продава KIA MAGENTIS, 2003 година, бензин, 2000 кубици, со 185 000...


2.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

31 авг 17:49Prodavam opel frontera

Dzipot e vo odlicna sostojba ispravno e se na nego, zskoro novi gumi,...


1.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 авг 11:04Golf 5plus na delovi

Se do posledno stravce


1.234 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

11 мај 22:10Se prodava opel vektra

Se prodava opel vektra 1.7 dizel, registrirana do 27/12/2021 lice za ...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 апр 10:34Passat 1.9 tdi ZAMENA

Se prodava i menuva passat Novi letni gumi Neregistriran 078 3...


699 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 апр 17:22VW Fox od Swiss

Kolata e uvezena od Swiss i e vo isklucitelno dobra sostojba. platen...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мар 12:09Renault laguna 2004

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto r...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 17:44Renault laguna 2004

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto r...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 17:40Se prodava ili menuva

Opel antara 2012 reg do 08 21 pom 75000 km .10500 evr.


10.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 окт 20:30Pasat b6

Se prodava passat b6 2006 g 77kw so navigacija ,kamera za rikvers, kl...


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 авг 12:23AUDI A4 2.0 170 KS 2008 S LINE

Vo odlicna sostojba servisirano komplet golem servis novi 4 zimski gu...


55 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 авг 23:46Se prodava BMW 530 3.0 DIZEL

Se prodava Bmw 530 d kolata e vo odlicna sostojba,so napraven komple...


6.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 мај 19:02Audi vo dobra sostojba

Prodavam Audi A4 vo dobra sostojba ima i zelen karton


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мар 13:20Продавам Лада

Се продава Лада 112 во исправна состојба. Нови гуми. Бензин. Поминати...


600 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 јан 11:46Mercedes E 220 Avantgarde

Kolata e vo top sostojba 2003 god. Poveke infomacii na tel


5.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 окт 15:38Lada samara 1.3 cisto benzin ot prv gazda novi gumi alumin

PRODADENAAAAA


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 мај 22:55Se prodava Peugeot 407 vo odlicna sostojba , cena povolna.

Se prodava Peugeot 407 , 3.0 Sport , vo super sostojba . Cena po dog...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

10 апр 21:08Prodavam Peugeot

Prodavam Peugeot 307 HDI 2000 74 kw 2003/2004 god.. registrirano do ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 мар 21:17Peugeot 307

Se prodava Peugeot 307 2.0 HDI 79 kw 2003 /2004g vo odlicna sostojba ...


2.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 мар 21:33Peygeot

Vo odlicna sostojba.


123.456 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 јан 18:20Citroen

Ima centralna brava i elektricni prozoro prva boja mob 078 229 816 go...


1.250 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 јан 12:46Peugeot 207

kolata e vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 јан 13:00BMV 320

Registrirano Servisirano Novi gumi Vo odlicna sostojba. Tel za ko...


7.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 ное 23:44AUDI A4 1.9 131 KS

Registrirano na bugarski tabli Servisirano Novi zimski gumi Odlic...


2.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 ное 23:43Audi A6 1.9 110 ks

Audi A6 1.9 110 ks registriran servisiran greaci na sedista kli...


3.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 окт 13:51Peugeut 207

2007 god 1.6 HDI vo odlicna sostojba napraven servis telefon za ...


4.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

07 окт 17:05Renault megane 2.0 1997

Renault megane 2.0 1997 vo dobra sostojba klima abs stereo muzika


1.050 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 сеп 18:51Golf 4 1.9 TDI

Golf 4 1.9 TDI 110 konjski sili vo odlicna sostojba klimatronik abs c...


2.210 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

28 сеп 18:46Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам