Кичево
Подкатегорија:
                   
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profi stalci za zvucnici 078 209 464

За прв пат во Македонија изработка на високо професионални уникатни с...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:41Prodavam Niski stalci za visoki zvucnici 078 209 464

Prodavam Niski stalci za visoki zvucnici . Cena 2000 den 078 209 464


2.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:32Prodavam stalki za zvucnici CAV 078 209 464

Prodavam CAV stalki za zvucnici FIKSNO 078 209 464


5.000 МКД
или предлог цена
24 јан 22:29Prodavam dekovi FIKSNO 078 209 464

Prodavam dekovi FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
24 јан 22:15Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
24 јан 15:32Prodavam predpojacala FIKSNO 078 209 464

Prodavam predpojacala FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
23 јан 23:10Se prodava 078 209 464

Se prodava BOSE 078 209 464


180 €
или предлог цена
23 јан 21:35Se prodavaat FIKSNO 078 209 464

Безжични врвни слушалки Sennheiser ( комплет ) . Цена ФИКСНО 50 E...


50 €
или предлог цена
22 јан 11:30Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
21 јан 13:33Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јан 13:33Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
21 јан 13:33Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
21 јан 13:33Se prodava JBL FLIP 4 original

Se prodava nov JBL FLIP 4 Originalen zvucnik Koristen 2 nedeli samo...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
19 јан 20:56Prodavam aktiven i pasiven vufer Best i Kenwood 078 209 464

Prodavam aktiven i pasiven vufer Best i Kenwood . Cena 2000 den vufer...


2.000 МКД
или предлог цена
19 јан 19:18Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправни и функционални дек на Yamaha и еквилајзер на Technics. Ценат...


99 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
119 €
16 јан 18:49Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправни и функционални дек на Yamaha и еквилајзер на Technics. Ценат...


99 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
119 €
16 јан 18:49YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.999 МКД
или предлог цена
16 јан 18:49YAMAHA CD/DVD-S540

Одличен плеер на Yamaha како за видео така и за аудио репродукција. ...


2.499 МКД
или предлог цена
16 јан 18:49Samsung BD-P1400

Блуреј плеер без далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN, 5.1, Coa...


999 МКД
или предлог цена
16 јан 18:48Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.000 МКД
или предлог цена
16 јан 08:50Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


4.000 МКД
или предлог цена
15 јан 21:41FIKSNO Prodavam vrvni komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni retki komponenti PROTON . Fiksno 078 209 464 https://...


1.800 €
или предлог цена
15 јан 12:34Gi prodavam FIKSNO 078 209 464

Ecouton Audiolabor LQL 80 • Hersteller:Ecouton Audiolabor • Modell:...


1.200 €
или предлог цена
14 јан 19:42Prodavam gitarski pojacala 078 209 464

Prodavam gitarski pojacala 078 209 464


1 €
или предлог цена
14 јан 19:38Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 €
или предлог цена
10 јан 21:46Se prodava 078 209 464

Se prodavaat FIKSNO ( deneska namaleni ) 078 209 464


1 €
или предлог цена
10 јан 21:10Unikatni stalci za zvucnici 078 209 464

За прв пат во Македонија изработка на високо професионални уникатни с...


1 €
или предлог цена
10 јан 20:56YAMAHA RX-V2500 ZVER RESIVER ZA VISTINSKO KINO 130W 8 OMA

PRODAVAM YAMAHA RX-V 2500 VISTINSKI ZVER ZA REALNO KINO DOSTA MOKJEN ...


230 €
или предлог цена
09 јан 11:28JBL L80

PRODAVAM JBL L80 ZVUCNICI OD VISOKATA KLASA NA L SERIJATA NAJODBRANIT...


По Договор
или предлог цена
09 јан 11:28MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


3.100 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 МКД
09 јан 11:28Klipsch Synergy F3 USA 150W

Klipsch Synergy F3 USA Zvucnicite se izraboteni od visokokvaliteten m...


530 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
550 €
08 јан 20:53Bluetooth Bezicni slusalki NEW

Se prodavaat bluetooth bezicni slusalki novi, samo se probani dali ra...


800 МКД
или предлог цена
07 јан 14:41Prodavam vrvni zvucnici 078 209 464

Praznicna ponuda . Ecouton Audiolabor LQL 70 , 80 ,100 ...


1 €
или предлог цена
06 јан 11:57KZ ZS10 pro - In ear monitor (IEM) - Earphones

Cе продава IEM's , користен само 6 месеци, многу добар за професиона...


3.000 МКД
или предлог цена
30 дек 14:28Najdobrite FIKSNO 078 209 464

Heco Superior 950 Fortissimo 👍 Allgemein • Hersteller: Heco • Mo...


1.200 €
или предлог цена
29 дек 20:31Prodavam stalki za zvucnici CAV 078 209 464

Prodavam CAV za zvucnici FIKSNO 078 209 464


5.000 МКД
или предлог цена
29 дек 20:29Prodavam kvalitetni ekvilajzeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam ekvilajzeri Marantz EQ515 , Technics SH 8046 , Genexxa ...


1 €
или предлог цена
29 дек 20:29Prodavam CD pleeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam CD pleeri FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
27 дек 18:47RESPONSE Dun Lavy audio laps USA pog.sliki.oglas

PRODAVAM VISOKO KVALITETNI ZVUCNICI 3 SISTEMSKI SO KVALITETNA IZVEDBA...


По Договор
или предлог цена
26 дек 20:44KENWOOD CD PLAYER DP-3020 POG.OGLAS SLIKI,OGLAS

POREDOK MODEL NA KENWOOD ZVUK PREUBAV 100 % ISPRAVEN CITA BEZPREKORN...


По Договор
или предлог цена
26 дек 20:42Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам