Куманово
                   
2475 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 218 D GranTourer 110 Kw Auto Plac Zurich

Bmw 218 D Gran Tourer 110 Kw PROIZVODSTVO 2017 GODINA POMINATI: 1...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES-BENZ A180 CDI 2005-SUPER SOSTOJBA=EXTRA CENA

❇️Se prodava Mnogu socuvan So FULL Oprema: - - - - - - - ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.799 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:45Промовирано

VW Passat CC 2.0 TDI

Moze zamena so vasa doplata(Passat cc postar model,golf 6,seat leon,a...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:09Промовирано

Mercedes c 200 2.2 cdi 136 ks, fejslift

Mercedes c 200 2.2 cdi 136 ks, fejslift, led xenon - 192 000 km ...


13.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god.

Se Prodava OPEL ASTRA K 1.6 EcoFlex 2016 god. DIESEL Voziloto e uve...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:57passat 1.9 tdi 110ks

prodavam passat 1.9 tdi 110ks avtomatik +38970842690 viber whatsapp


10 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:56Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2...


3.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:52Peugeot 307 2.0HDI

Peugeot 307 2.0HDI 136ks vo odlicna sostojba, servisirana so full opr...


2.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:46Se prodava Peugeot 3008-2017 2.0 150hp

Se prodava Peugeot 3008, 2.0 150 ks, 2017 godina. Kolata e uvezena od...


20.999 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 12:35Golf 5 EXSTRA

Se prodava golf 5 vo odlicna sostojba turbo benzin 1.4 motor 6 + R so...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:33Audi A4 2.0 2016/17

▫️Audi A4 ▫️2.0 TDI 110kw 150hp ▫️Registrirana do 29.09.2023 ▫️P...


20.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:27Opel corsa 1.3cdti ecofleks PANORAMA

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter, svetla za magla,kozen volan so k...


4.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:19Audi a3 1.9tdi 2006god

Klimatronik,abs,tempomat,svetla za magla...Kolava e maksimalno socuv...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:19Citroen C4 1.6hdi 114ks 2013god

Klimatronik,abs,esp,bord kompijuter,tempomat,start/stop,parkin senzor...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:18Opel Corsa C 1.2 twinport

Opel Corsa 1.2 twinport 2005 fabricki vgraden plin so A-test motor ...


2.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:17Prodavam alfa 147 150 ks ekstra socuvana

Prodavam alfa 147 19 jtdm so 6 brzini realna kilometraza proverka kaj...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:09Opel Zafira 1.6 Benzin-Metan ( Fabricki) !!

Registrirana,Dosta dobro socuvana i ekonomicna so mnogu mala potrosu...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:08Peugeot 406 kupe atest plin.klima. Zamena za pomalo.

Pezo 406 pininfarina kupe. Atest plin dizna. Klima. Elektrika na stak...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:02Vw fox 1.2 benzin 44kw 2012 Swiss

Vw fox 1.2 benzin 44kw 2012 euro5 NOV UVOZ🇨🇭🇨🇭 1.2 BENZIN MOTOR ...


3.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:28Citroen C3 1.4 HDI 2014 god 50 kw

Citroen C3 1.4 HDI 2014 god 50 kw vo odlicna sostojba so pominati 121...


6.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:11Opel Insignia **2012**

Opel insignia 2.0 dizel maximalno socuvana visoko nivo na opremenos s...


8.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:03Opel Astra J 1.7cdti **2010**

Opel Astra J 1.7cdti visoko nivo na opremenos 4 zimski gumi se proda...


6.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:03Prodavam VW Golf VI 1.6 TDI 105 ks German Team

Se prodava VW Golf VI 1.6 TDI 77kw 105 ks Comfortline Bluemotion Godi...


7.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:57AUDI A4 AVANT 2.0 TDI UVOZ CH

PLATENO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA


8.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:19AUDI

Audi 1.9 116 ks vozeno domakinski raboti perfektno inf. na 076 432 7...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:08Mercedes C220

Mercedes c220 vo odlicna sostojba so ful oprema dvozonska klima pomin...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:07SEAT LEON 1.9 DIZEL EFR

SEAT LEON 2008 GODINA MNOGU SAÇUVAN GI IMA SITE OPCIJI IMA NAPRAVEN G...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:39SEAT LEON 1.9 TDI FR-CUPRA

📞078 206 999📞 SEAT LEON 1.9 TDI FR-CUPRA- 2009 GODINA PROIZVEDEN ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:36SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDIi BLUE MOTION

SE PRODAVA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDIi BLUEMOTION. Modelska godina 2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:36OPEL ASTRA 2.0DTI REG.CELA GOD.FUL OPREMA ODLICNA ZDRAVA..

OPEL ASTRA 2.0dti REG.CELA GODINA FUL OPREMA SERVISIRANA KOMLET ISPRA...


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:17SEAT IBIZA 1.4 16V 55 kw 2006 GOD

Ful oprema 2 kljuca Klimatronik Elektrika Centralna na kluč Uvoz...


2.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.650 €
Куманово

Автомобили

Вчера 08:27Golf 7 2.0 TDI 150hp FULL

VW Golf 7, 2.0 TDI 110 kw, 150ks euro 6(bluemotion) 2016 god.180000k...


15.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 05:46Se prodava Opel astra 1.6 benzin atest plin na delovi

Se prodava kompletna opel astra 1.6 benzin so atestiran plin mk dok...


10 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 01:49Se prodava Opel Vectra C 2004 god

Opel Vectra C 2004 god. 2.0 116 HP , 220.000 km projdeno , redovno...


2.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 01:22VW GOLF 2.0 TDI

Kolata e donesena od Šfajcarska ima plateno site davački do reg klima...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 00:03SET LEON 2.0 TDI 2006g

Kolata e donesena od šfajcarska 🇨🇭🇨🇭 plateni site davački do reg ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 00:03OPEL CORSA 1.3 DIZEL

Kolata e donesena od śfajcarska plateni site davački do reg zimski gu...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 00:03OPEL CORSA 1.3 DIZEL 2006g

Kolata ima plateni site davački do reg na Lanec motor klima zimski gu...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 00:03Alfa Romeo 159 2.2jts Top!!!

Se prodava alfa 159 2008godina Motor: 2.2 jts 185ps Odlicna sostojb...


5.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 дек 21:52BMW 530D E60 EXTRA CENA ZA CASH!!!

BMW 530D E60 so full oprema -God2004 -Reg 1 god -Memorija na sed...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 дек 21:17VW Passat CC TDI 4 MOTION (4x4)

Passat CC TDI 4 MOTION (4x4) sega uvezen -God:2011 -Reg Do 23.09.20...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 дек 21:09Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks 4x4 perfektna

Skoda Oktavia 2.0 tdi 150 ks. 4x4 2014 godina. Kolata e kupena vo Sva...


11.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 дек 19:39Mercedes-Benz A180 cdi blue efficiency Urban. Perfektno

Mercedes-Benz A180 cdi blue efficiency Urban Kolata e kupena vo svaj...


13.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

03 дек 19:39Страна 4 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам