Куманово
                   
2480 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Porsche Cayenne facelift 3.0 Dizel Avtomatik Staklo

Porsche Cayenne facelift 4*4 avtomatik f1 2009 3.0Dizel 176kw240ks n...


18.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Bmw 420 GranCoupe 2.0dizel 2016 Staklo Novo

Bmw 420d 2016 Gran Coupe 2.0 dizel Avtomatik 140kw/190ks najpogodeni ...


21.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
21.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Bmw 218 D GranTourer 110 Kw Auto Plac Zurich

Bmw 218 D Gran Tourer 110 Kw PROIZVODSTVO 2017 GODINA POMINATI: 1...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

OPEL ASTRA 2.0DTI REG.CELA GOD.FUL OPREMA ODLICNA ZDRAVA..

OPEL ASTRA 2.0 dti REG.CELA GODINA FUL OPREMA KOMPLET ISPRAVNA ZDRAVA...


1.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:43BMW 730 d INDIVIDUAL FULL OPCIJA

BMW 730d KM-220.000. VITI-GODINA 2009 ÇMIMI-CENA 15.900 EURO KON...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:40LAND ROVER EVOQUE 2.0 TD4 SWISS 2017

Xhipi është i ardhur nga Zvicrra tani i regjistruar me karton të gjel...


28.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:40SEAT LEON 2.0 TDI 103KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 190 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZB...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:16PEUGEOT 2.0 HDI AUTOMATIC

FULL OPREMA 2008 GODINA AUTOMATIC TRANSMITION REGISTRIRNO DO 11 MES...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:02PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE 8 VENTILI 072554064 KOZA

PASSAT 2.0 TDI 103 KW 140 PS 6 SPEED HIGHLINE 8 VENTILI GOD 20...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:53Skoda Fabia 1.4 TDI 2009 Godina Uvoz Germanija

Se prodava Skoda Octavia 1.4 TDi najdobar i naj ekonomicen motor na V...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:52VW Touaran 2.0 TDI 8V FACELIFT

Se prodava Vw Touaran 2.0 TDI 140 KS 8 Ventila najdobar i naj ekonom...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:52Vw Passat CC 2.0 TDI DSG

Se prodava Vw Passat CC 2.0 TDI 140 KS Avtomatik DSG najdobar i naj e...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:52MERCEDES W212 E220 CDI 2010

Se prodava Mercedes W212 E220 CDI 2010 Godina uvezen od Svajcarija 🇨...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:52Honda CR-V 2.2 CDTI 4X4 FULL OPREMA UVOZ CH

Se prodava Honda CR-V 2.2 CDTI 4X4 najdobar i najekonomicen motor na ...


9.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:52BMW X5 3.5 Xdrive FACELIFT M-PAKET Uvoz USA 2011

Se prodava Bmw X5 3.5 Xdrive M-Paket 7 Sedista vo super sostojba uvez...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:51SEAT IBIZA 1.6 TDI, 66 KW - 2010

Се продава SEAT IBIZA Перфектна за возач-почетник. Редовно сервиси...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:45se prodava Nisan Qashqai 1.5 2009

Se prodava Nisan Qashqai *potrosuvacka 6,5 l (testirano) *proizved...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:39prodavam citroen berlingo

prodavam citroen berlingo citroen berlingo1,6 2007god.vo odlicna sos...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:37Skoda Octavia 1.9 tdi

Skoda Oktavija 1.9 tdi 90 ks. 078-438-607


230 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:27BMW 525D 3.0 X DRIVE FACELIFT EDITION

BMW 525 3.0 XDRIVE FACELIFT EDITION PROIZVEDEN 6 MESESEC 2009GOD UV...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:16HONDA ACCORD 2.2 DTEC UVOZ CH

SE PRODAVA HONDA ACCORD 2.2DTEC 110KW 150KS 2010g UVEZENA OD SVAJCARI...


9.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:16VW POLO 1.4 TDI BLUEMOTION

Vw polo 1.4 tdi bluemotion


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:15Golf 3 1.9 tdi 90 ks neuvezen

Dobor sačuvan 070-639-649


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:13SEAT LEON 1.2 TSI 77KW UVOZ CH EURO 5

GODINA 2010-TA KILOMETRAZA 188 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:10BMW 118d (E87)

BMW 118 d FULL OPREMA 2.0D 90 KW/122 KS god: 2005 OD OPREMA POSED...


4.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:00PEUGEOT 308 1.6 HDI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZBO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:53VW Polo Fox

Se prodava odlicno socuvano VW Polo Fox uvezeno od Holandija plateni ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:48VW Golf VI 1.6 TDI

Se prodava odlicno socuva VW Golf 6 1.6 tdi 2011 godina so ful opre...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:48MERCEDES ML 280CDI**2008**

Mercedes Ml 280cdi ne e na jastuci 2008god fabricna sostojba realni k...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:47FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET

Fiat Punto Evo 1.3 multijet 12 mesec 2011gog maximalno socuvano plate...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:47Golf 7.5/1.6tdi/85kw/2017 god

Se prodava GOLF 7.5 - 1.6tdi - 85kw - 2018god. Nov uvoz od EU Registr...


14.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:41Hyundai Tucson

Se prodava Hyundai Tucson vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik, neuve...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.600 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:31Audi A4 2.7TDI

Se orodavo vozilo domakinski cuvano i odrzuvano vo perfekna sostojba ...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:31Skoda Yeti 2.0 Dizel 4x4 Full Oprema Extra

Prodava se Skoda Yeti 2.0 dizel so 170 k.s Kolata e 11.2010 god na p...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:25Ford Probe 2.2GT TURBO

Se prodava Ford Probe 2.2GT 1992godina pali vozi registrirano do 16.0...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:14Mazda 2 eco 1.3i

Se prodava mazda 2 benzinec 1.3 dobro socuvana, osnovna oprema so kli...


3.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:00SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 240 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:46Mercedes E 200

Kompletno servisiran ,novi gumi bez zameni


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:24OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:15VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2011god.

--VW POLO 1,6 TDI 66kw/90ks 2011god. --ABS,ESP. --4 EL,PROZOR...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:15BMW 116D 2011god.. >FACELIFT<

--BMW 116D 2011god.. >FACELIFT< --100% GARANCIJA ZA KILOMETRI. -...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:14FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:14Fiat G.Punto 1.4 benzin plin

Grande punto 1.4 2006 god. 57kw 77ks Ates plin Reg.15.06.23 Kl...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 07:46Страна 5 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам