Аеродром
Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава кревет клик клак

Krevet Klik-Klak


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 13:31НОВ ОГЛАС
Промовирано

Komoda masiv stilska klasicna

Prodavam socuvana Komoda masiv stilska klasicna


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

11 јул 21:37Се продава двосед

Двосед, темно сива боја 200см х 90 см, 4 год користен, се расклопув...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

10 јул 10:35AGOLNA GARNITURA

AGOLNA GARNITURA


6 МКД
или предлог цена
09 јул 12:41Се продава тросед (trosed)

удобен голем тросед како на сликите. квалитетна изработка по нарачка....


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

08 јул 01:38Гарнитура скоро нова

Гарнитура користена 3 години во добра состојба


20.000 €
или предлог цена
07 јул 19:27Се продава тросед малку користен

Тросед, три години користен, добро сочуван


10.000 МКД
или предлог цена
07 јул 16:37Trosed i Fotelja

Se prodavaat trosed i fotelja, dvata na spushtanje, mebel shtof, proi...


10.000 МКД
или предлог цена
04 јул 14:08Drvena Komoda vitrina

Se prodava drvena komoda-vitrina Cena 4,000 den Skopje Aerodrom ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

03 јул 19:57Garnitura za dnevna

Garnitura malku koristena


16.000 МКД
или предлог цена
27 јун 17:27Novi trpezariska masa i klub masa

Se prodavaat novi klub masa i trpezariska masa od dabovo drvo poradi ...


38.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

22 јун 22:48Klub masa crna

Se prodava klub masa crna boja so dimenzii 120x60x40. Telefon za ko...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

22 јун 22:35Trpezariska masa so 6 stolcinja

Se prodava kvalitetna trpezariska masa crna so 6 stolcinja crni so ze...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

22 јун 22:29Trosed so dve fotelji

Se prodava trosed so dve fotelji za 100 evra


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

22 јун 22:09Klub masa

Се продава клуб маса на отворање со димензии 130x73


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

19 јун 13:39Biro/Биро

Се продава биро


2.500 МКД
или предлог цена
16 јун 17:57Trosed so mehanizmi- Dvosed - Fotelja.

Prodavam trosed sto se spushti za spienje, dvosed i fotelja kako novi...


400 €
или предлог цена
07 јун 19:41Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini

Se prodavaat dve fotelji i dve vitrini. Cena po dogovor. BROJ ZA KON...


По Договор
или предлог цена
06 јун 22:33Гарнитура (ТДФ)

Се продава добро сочувана гарнитура за седење, купена од Симпо - трос...


10.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:22СЕ ПРОДАВА - ИТНО И МНОГУ ЕФТИНО

Се продава комода од три дела во добра состојба . - цена 1500 денари...


700 МКД
или предлог цена
01 јун 09:10Se prodava garnitura za dnevna i vitrini

Se prodava garnitura za dnevna soba vo odlicna sostojba. Trosed, dvos...


6.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:00Кожена аголна гарнитура

Продавам користена кожена аголна гарнитура.


19.900 €
или предлог цена
21 мај 17:38Garnitura

Trosed Dvosed Fotelja


По Договор
или предлог цена
18 мај 20:54Garnitura

se prodava garnitura: trosed, dvosed i fotelja. Tie se so mehanizam n...


500 €
или предлог цена
18 мај 14:36Se prodava komplet garnitura

Trosed Dvosed Fotelja


7.000 МКД
или предлог цена
17 мај 11:51Se prodava trkalezna trpezariska masa

Masata e socuvana, ramkata i e drvena dodeka vo sredina e staklena.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

16 мај 13:18KOzen TROSED DVOSED FOTELJA

Prodavam trosed, dvosed i fotelja kontakt samo na ovoj tel. 075237237


200 €
или предлог цена
16 мај 13:15Продавам Комода

Продавам комода,комодата е користена,но е во функционална состојба,се...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

12 мај 17:48Витрина

Се продава витрина си димензии 250/200/50


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 мај 13:00GARNITURA SKORO NOVA

Se prodava garnitura za sedenje mnogu malce koristena. Cena 6000den Z...


6.000 МКД
или предлог цена
04 мај 11:42СЕ ПРОДАВА ФОТЕЛЈА СО РЕЛАКС МЕХАНИЗАМ

За повеќе информации, јавете се на 070 222 146 - Дарко.


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 мај 20:05Dvosed od teleshka koza odlichno sochuvan 300€

Dvosed besh boja shirok i udoben bez nedostatok, odlichno sochuvan i ...


290 €
или предлог цена
02 мај 10:14TV komoda

Komoda 175x45x46cm, Potpolno zdrava. Kombinacija iverka so bel mediap...


4.000 МКД
или предлог цена
01 мај 09:55Trosed

Krevet


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 апр 23:32Mebel trosed dvosed fotelja

Fotelja i dvosed od SIMPO, zacuvani, vo odlicna sostojba. Dvosedot ...


1.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

30 апр 12:00MEBEL

Masa crna 100cm x 75cm= 3500den Masa za TV 180cmx60cm dlabokax50cm v...


1.000 МКД
или предлог цена
25 апр 16:46MEBEL

2 shkavcinja, masa za tv mala, masa kafena= 4500den Beko furna i plo...


1.000 МКД
или предлог цена
25 апр 16:46Prodavam del od garnitura

gratis za toj sto ke dojdi da ja zemi :D


1 МКД
или предлог цена
22 апр 18:23Sofa

Nekoristena sofa


3.500 МКД
или предлог цена
18 апр 21:18Сет гарнитура со лежај

Се продава сет гарнитура во користена, добра состојба. Тросед на извл...


149 €
или предлог цена
18 апр 06:13Комода

Продавам комода со димензии 200 х 40 х 65 Во добра состојба


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

18 апр 06:12Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам