Гази Баба
Подкатегорија:
                   
128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM IZRASNATI ZIMZELENI DRVA

ПРОДАВАМ ИЗРАСНАТИ ЗИМЗЕЛЕНИ ДРВА ПОГОДНИ ЗА ИЗРАБОТКА НА ЛЕКОВИТИ МА...


1.000 МКД
или предлог цена
14 дек 22:09Palmi banani

Palmi razlicni golemini


500 МКД
или предлог цена
27 ное 22:36Sadnici (cvekinja) LAVANDA I RUZMARIN

Lavanda - 30 sadnici Ruzmarin - 20 sadnici Parce 100 denari TE...


100 МКД
или предлог цена
23 ное 17:32Tuja kolmunaris i tuja danica topka

Se prodavaat sadnici tuja kolmunaris 50 cm 150den 20 parcinja 60cm 20...


150 МКД
или предлог цена
14 ное 12:25Се продава Магнолија

Се продава листопадна Магнолија Лилифлора висока 110 см.


1.200 МКД
или предлог цена
04 ное 15:33Ukras Baklava

Baklava So prljavo Bela polica 48na 48sm I policata 42na15sm.idealno ...


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

31 окт 06:44Se prodava solarno napojuvanje za elektricna ograda

Amerikansko proizvodstvo, novo ,neupotrebuvano Solar pak 6 Poveke ...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

22 окт 10:22Porta 3 metra

Shirochina 3 m Vazno!!!! Informacii samo na 075 918 776


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

21 сеп 14:24КОСИЛКА ЗА ТРЕВА MIOGARDEN Classic

MIOGARDEN Classic- kosilka za treva 1500w Mokjnost na motorot Za ob...


4.000 МКД
или предлог цена
23 авг 12:14Izrabotka na dvorski mebel po merka

Izrabotka na mebel od borovo drvo so visok kvalitel


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

26 јун 18:22Kosenje.Kosime visoki trevi povolno i EFTINO!

za podetalno info javete se 071508779


По Договор
или предлог цена
12 јун 09:39Hortikulturno ureduvanje i odrzhuvanje dvorovi

Ureduvame dvorovi, trevnici i parkovi. Gi odrzhuvame istite ... Kos...


1 €
или предлог цена
11 јун 13:06IZRABOTKA NA SKARI, RAZNJI, PUSNICI po NARACKA!!!

Izrabotuvam skari, raznji, pusnici po poracka so kvaliteten materijal...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Скара и Грил

18 мај 15:27Drven agol

Drven agol na 3 nivoa 50na 50sm.ne farbano .info posle 16casot


550 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

12 мај 18:21Garnitura za vo dvor

Mebel za vo dvor, dva dvosedi i masicka, izrboteni od paleti, komplet...


180 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

30 апр 21:26ЕФТИНО КОСАМ ТРЕВА,КОПАМ И РАБОТАМ ДРУГИ ГРАДИНАРСКИ УСЛУГИ

Ефтино, чесно и квалитетно вршам градинарски услуги како: косење на т...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

28 апр 11:19Drveno baklavce

Kafena baklava 25na25sm so polica 25na10sm.idealno za balkon dvor...i...


250 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

02 апр 19:18Drvena polica

Bela Polica za balkon dvor,gradina...info posle 16casot


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

02 апр 19:18Polica drvena

Polica idealna za balkon dvor,Garaza...43na43sm sopolici 22na12sm.inf...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

27 мар 14:55Kosalka na benzin nova komplet so korpa. Eco Wheeler 400 PD

Prodavam novi benzinski kosalki, marka RASENMÄHER, model Eco Wheeler ...


10.000 МКД
или предлог цена
15 фев 16:59Palma

Prodavam palma stara 5 godini mnogu e golema i ubava


800 €
или предлог цена
15 фев 16:28Drvena polica

Polica kafena 32na32sm so polici 42na 10sm.


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

20 јан 16:18Humus Treset (planinski)

Prodazba na planinski humus pogoden za site vidovi rastenija ( golemi...


1 МКД
или предлог цена
13 ное 13:32Kukichki za ptici 500 den

Kukichki za ptici 500 den zashtiteni so firnes od vlaga i insekti. V...


700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

07 ное 13:15Drvena polica

Polica kafena 42na27sm so polica 42na11sm.idealen ukras za balkon,dvo...


250 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

02 ное 08:07Drvena Bela polica

Polica idealna za balkon,dvor,gradina,Garaza...info posle 16casot


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Украси

06 окт 10:53Drveno postolje

Postolje za saksii ,moze da bide I so trkalca ili nogarki,Cena Bez e ...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

04 окт 16:30PLANINSKI HUMUS

prodavam planinski humus (pakovan vo kesi) pakovanje po vasa zelba.Hu...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:59HUMUS za parkovi ,dvorovi

planinski humus za vasite dvorovi, parkovi i zelenila . humusot drzi ...


1 МКД
или предлог цена
02 сеп 05:20HUMUS (pakuvanje --------)

se prodava planinski humus pakovan po vasa zelba (pakuvame vo kesi so...


1 МКД
или предлог цена
02 сеп 05:19Kaktusi

Se prodavaat kaktusi .Cenata e za poveke od 10 parcinja.Vo boja saksi...


30 МКД
или предлог цена
14 авг 11:39KOSAM VISOKA TREVA SO TRIMER **o78-620-789**

KOSAM VISOKA TREVA SO TRIMER barajte samo na ovoj broj *** DAME*** ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

27 јун 13:24Odrzuvanje na dvorovi i zeleni povrsini

-Kosenje na trevnici -Kroenje na ogradi, kroenje na sadnici,secenje ...


По Договор
или предлог цена
19 јун 20:48Црева и моталки за црева

Се продаваат моталки за црева 999 денари, моталка со црево 25 метра п...


999 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Градина Опрема

03 јун 10:11Вештачка трева

❗ ВЕШТАЧКА ТРЕВА ❗ Висина 6 мм. Бујна и густа. Квадрат 430 денари....


430 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

03 јун 10:06Тенди

⚡ТЕНДА⚡ Тенда за во вашиот двор. Лесно за монтажа. Димензии 3 Х 3 ...


3.299 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Мебел за во двор

03 јун 10:06Elka

Se prodava Elka visoka5m siroka2.5m.tel078281874.


150 €
или предлог цена
31 окт 12:28Prodavam novi Motorni pili STIHL MS-170

Prodavam novi Motorni pili STIHL MS-170 so dolzina na mac 35cm origin...


1 €
или предлог цена
24 окт 10:33Робот Безжична Косилка Robot Bezzicna Kosilka

Се продава НОВА некористена и неотпакувана робот безжична косилка за ...


1 €
или предлог цена
22 јун 21:15Се продава НОВ безжичен тример NOV bezzicen trimer

Се продава НОВ некористен и неотпакуван тример, безжичен, на батерии,...


4.999 МКД
или предлог цена
22 јун 21:15Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам