390 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
Денес 18:58PLAC VO VELGOSTI 550M2

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e...


35 €
или предлог цена
Денес 18:16Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Денес 16:31Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:10Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
Денес 13:56EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e 270m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum 4 ka...


12.150 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
14.500 €
Денес 13:23PLAC VELESTOVO

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv...


73.000 €
или предлог цена
Денес 11:06Eneleja # Lokacija vo Elesec

Se prodava urbaniziran plac, so odobrenie za gradba i plateni komunal...


139.000 €
или предлог цена
Денес 11:06*** Капитал *** Плацови во близина на крајбрежје во Струга

Ексклузивна понуда: Плацoви на прекрасна локација, само неколку мет...


220 €
или предлог цена
Вчера 13:28***Капитал***Урбанизиран плац во Р.Новичич 747 мкв

Шифра 40 066 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во Охр...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:28Се продаваат две парцели

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste na vlez ohrid (raspake )star...


80 €
или предлог цена
Вчера 11:43Се продава лозје во Охрид

Се продава лозје во Охрид Охрид 4 во близина на Хотелот БЕЛВЕДЕРЕ 120...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:43Se prodava mesto so markica za gradba na atraktivna lokacija

Se prodava mesto 12,5X8,5 so vgradena markica(komplet dokumentacija) ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:36Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:31Se prodava plac vo Vidobista

Se prodava plac vo Vidobista. 656m2 so markica za gradanje p+2(98m2...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:42Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


10 €
или предлог цена
Вчера 07:40Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


10 €
или предлог цена
Вчера 07:40SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 00:16Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
05 фев 18:19Se prodava plac vo Gorica - Ohrid

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Горица, Охрид....


1 €
или предлог цена
05 фев 13:00Prodavam placevi vo Velgosti Ohrid

Катастарска парцела 2416 747 метри квадратни Велгошти 40.000 евра...


30.000 €
или предлог цена
05 фев 12:03Се продава плац

Се продава плац од 300 квадрати ,со приклучок на вода,маркица за град...


60 €
или предлог цена
05 фев 04:14Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
04 фев 10:11Plac vo Ohrid

Prodavam plac za gradenje 300m2 so sopstven pristapen pat vo naselba ...


90 €
или предлог цена
04 фев 00:23Продажба на повеќе плацеви и ниви

Се продаваат 8 плацеви/ниви - 2 од плацевите (кп. 2748/5 и кп. 2748/1...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
150 €
03 фев 20:30Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
03 фев 19:49Se prodava niva vo ohridsko

Se prodava niva vo mesto vikano Gavala vo Gorno Lakocerej so KP 1001/...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 18:05Niva TRNOVO 200m posle fabrikata EKOSPAR

Се продава земјиште од 1767м2 на околу 200м до фабриката Екоспар и по...


По Договор
или предлог цена
03 фев 16:13Урбанизирани парцели на само 7мин од центарот на Охрид!

Се продаваат урбанизирани градежни парцели за индивидуални куќи во МЗ...


1 €
или предлог цена
03 фев 14:58Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
03 фев 13:54PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
03 фев 12:16Plac se izdava

Se izdava plac na atraktivna lokacija Podmolje sproti hotel Ambasador...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 09:04Plac vo Ohrid(nasproti pekara gabres)

Se prodava plac 500m2 vo Ohrid Nasproti pekara gabres Kontakt tel 075...


45.000 €
или предлог цена
02 фев 23:48Plac vo Ohrid(nasproti aerodromot)

Se prodava gradezno zemjiste 1500m2 Placot e so struja, voda, cist im...


50 €
или предлог цена
02 фев 23:44plac sproti kosna bolnica

Se prodava plac so povrsina 3878m2 sproti vlezot na kosna bolnica Sve...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:32ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

Се продава плац со вкупна површина 1609м² со две маркици за градба од...


100 €
или предлог цена
02 фев 23:04Се продава плац, градежно земјиште, во село Љубаниште

Plac vo selo Ljubanista, GRADEZNO zemjiste. Placot se naoga na patot ...


25.000 €
или предлог цена
02 фев 18:32Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
02 фев 17:02ИМПЕРИЈА – Плац во Елешец

Се прдоава плац со површина 1250м² со 2 марици за градба (10х15) и ви...


98 €
или предлог цена
01 фев 22:20ENHELEJA - Plac nas.Sv stefan

Placot e vo Blizina na H.Belvedere, ima pristapen pat, i pogled na ez...


59.000 €
или предлог цена
01 фев 21:29Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам