387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Нива - овоштарник

Шифра Е 76/25 Се продава нива овошен насад на 33 корења черешни ...


55.000 €
или предлог цена
24 јан 21:09ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 500м2

Шифра Е50/25 Се продаваат плацеви со маркица за градба,трасиран пат,...


По Договор
или предлог цена
24 јан 20:56Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
24 јан 20:12Se prodava plac so izgradena kuka vo Pestani-Ohrid

Se prodava plac 1490 m2, na istiot ima veke izgradena kuka. Informa...


По Договор
или предлог цена
24 јан 15:14se prodava plac

se prodava plac vo Leskoec 070 577 622 Goran


1 €
или предлог цена
24 јан 08:09ИМПЕРИЈА – Продажба на овоштарник

Шифра Е 62/26 Се продава плац - овоштарник (черешни 32 насади,4 го...


60.000 €
или предлог цена
23 јан 21:39Se prodava zemjiste Podmolje

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma" Cenat...


28 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
30 €
23 јан 12:03Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


10 €
или предлог цена
23 јан 08:13ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен Бизнис плац за кампување,наменет за бунгалови о...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:52ЕДИНСТВЕН НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до ...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:51Niva vo Dolno Lakocerej

Nivsta se naoga pomegu Dolno Lakocerej i Orman. 200m od glaven pat, z...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 10:20Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
22 јан 08:34Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До ...


1 €
или предлог цена
21 јан 18:43ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

Се продава плац погоден за градба во с.Велгошти Вкупната површина и...


50 €
или предлог цена
20 јан 16:11niva vo s. Orovnik

Se prodava niva vo s.Orovnik vo povrsina od 2390 m2 na patotOhrid - S...


30 €
или предлог цена
18 јан 16:52***Kapital***Ekskluzivno plac vo Radozda 917 mkv

Шифра 40 065 Ексклузивна понуда Плац на Струшката риви...


По Договор
или предлог цена
18 јан 12:21***Kapital***Urbaniziran plac za deloven objekt vo Ohrid

Шифра 40 077 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во строгиот ...


400 €
или предлог цена
18 јан 12:21***Капитал***Ексклузивно плац Оровник 1142 мкв

Шифра 40 078 Ексклузивна понуда: Плац на магистралниот пат Охр...


64.000 €
или предлог цена
18 јан 12:20***Kapital***Niva vo blizina na Aerodrom Ohrid 4549 mkv

Шифра 40 079 Нива во Охридско, во непосредна близина на Охридск...


40 €
или предлог цена
18 јан 12:20***Капитал***Градежно земјиште во Велгошти 2440 мкв

Шифра 40 064 Ексклузивна понуда: Градежно земјиште ...


35 €
или предлог цена
18 јан 12:20***Капитал***Ексклузивно Плац на 15 Корпус 1413 мкв мкв

Шифрa 40 061 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во ...


42.000 €
или предлог цена
18 јан 12:19*** Капитал *** Плацови во близина на крајбрежје во Струга

Ексклузивна понуда: Плацoви на прекрасна локација, само неколку мет...


220 €
или предлог цена
18 јан 12:15***Капитал***Урбанизиран плац во Р.Новичич 747 мкв

Шифра 40 066 Ексклузивна понуда: Урбанизиран плац во Охр...


20.000 €
или предлог цена
18 јан 12:15*** Капитал *** Овоштарник во С. Долно Лакочереј

Oвоштарник во село Долно Лакочереј Овоштарникот се наоѓа во урбана з...


54.000 €
или предлог цена
18 јан 12:15Урбанизиран плац Чекоштина, Охрид 1.384 мкв

Урбанизиран плац во Охридската населба Чекоштина со прекрасен панорам...


По Договор
или предлог цена
18 јан 12:15PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
18 јан 10:16URBANIZIRAN PLAC vo OHRID

Placot e vo Vidobista, so prekrasna markica, vo osnova 90m2 a na site...


12.150 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
14.500 €
17 јан 18:28Се продава плац за куќа во Лескоец

Се продава плац за куќа во Лескоец, на 500 метра од центарот. До п...


1 €
или предлог цена
17 јан 17:09Се продаваат ниви во с. Рамне - Охрид

Се продаваат ниви и плацеви во с. Рамне - Охрид Истите се наоѓаат на...


40 €
или предлог цена
17 јан 14:22Se prodava atraktivno zemjiste

Se prodava atraktivno zemjiste nad benziskata pumpa biljanini izvori....


370.000 €
или предлог цена
17 јан 12:29Se prodava niva vo Ohrid

Se prodava niva vo Ohrid vo mesto vikano Trno na 100 m od fabrikata z...


По Договор
или предлог цена
17 јан 09:00Se prodava plac

Se prodava plac na radojca novicic Pozadi servus marjan


45 €
или предлог цена
16 јан 23:02Плац со широк поглед кон Охридското езеро

Телефон за контакт Живко 078340733 Се продава плац - земјиште 1000...


1 €
или предлог цена
16 јан 18:52Se prodava plac vo Vidobista

Se prodava plac vo Vidobista. 656m2 so markica za gradanje p+2(98m2...


По Договор
или предлог цена
16 јан 17:59Gradezno Zemjiste

Se prodavaa916m2 gradezno zemjiste vo dvorot na poranesnata kasarna-G...


70 €
или предлог цена
15 јан 16:13KUPUVAM PLAC ODMAKPETROL - GORICA 1

KUPUVAM PLAC NA POTEGOT OD MAKPETROL - GORICA 1 ZA GRADBA ZA INF N...


1 €
или предлог цена
15 јан 10:15Kupuwam mesto wo Ohrid

I Sa gradba I nivi. Ponudete swe na Whattsapp 0049-163-3371349 sose C...


1 €
или предлог цена
13 јан 22:42Niva TRNOSKI PAT posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva na trnoski pat vednas posle fabrikata eko spar. Nivat...


30 €
или предлог цена
13 јан 15:09Se prodava odlicen plac

Gorica so pogled na ezero i grad na 5 min od centar. Na samo 100m od ...


1 €
или предлог цена
12 јан 08:02ЧОЈС-Niva so Cresi vo Kosel

Se prodava niva vo S.Kosel so vk povrsina od okolu 12400m2 i legalizi...


10 €
или предлог цена
11 јан 14:15Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам