387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА – Нива со поглед на езеро

Шифра Е 74/12 Се продава нива со вкупна површина 1700м² со прекрасен...


12 €
или предлог цена
07 дек 22:32ИМПЕРИЈА - Плац Андон Дуков

Се продава плац со овоштарник на главен пат во месноста Андон Дуков. ...


40 €
или предлог цена
06 дек 19:57ИМПЕРИЈА – Плац 720м²

Шифра Е 75/12 Се продава плац со вкупна површина 720м² со трасира...


49 €
или предлог цена
05 дек 22:34ИМПЕРИЈА –Продажба на плацеви

Се продаваат два плацеви со маркици за градба во Пештани. 1.Плац со ...


По Договор
или предлог цена
05 дек 22:34ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

Шифра Е 66/24 Се продава урбанизиран плац со површина 1100м² Плац...


35.000 €
или предлог цена
05 дек 22:33PLAC VO VELGOSTI 550M2

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e...


35 €
или предлог цена
05 дек 13:37ПЛАЦ Охрид 10900 м2

Се продаваат два Плаца споени во к.о.Охрид 4 ,на 5 минути од центар н...


1 €
или предлог цена
04 дек 18:09Plac vo Gorno Konjsko

Se prodava plac na atraktivna lokacija Gorno Konjsko 1069m² so dobar ...


50 €
или предлог цена
04 дек 12:32Se prodava niva vo Leskoec 1800 m/2

Се продава земјоделско земјиште 1800 м/2. Зејмиштето се наоѓа во мес...


23 €
или предлог цена
03 дек 22:12Се Продава Нива Во ЦрноГорци

Се продава Урбанизира но Земјиште Нива во месноснта Црно Горци. Во не...


1 €
или предлог цена
03 дек 18:05ИМПЕРИЈА – Плац 305м²

Шифра E 67/3 Се продава плац со вкупна површина 305м² со пристап до...


12.500 €
или предлог цена
30 ное 22:16ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац до езеро

Се продава плац на прва линија кај плажа Кадмо. Плацот има површина ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 22:15Parcela od 650m2 - ZDRAVESKI

Se prodava gradezna parcela od 650m2. Markica za gradba osnova od 98...


50.000 €
или предлог цена
29 ное 15:31Plac vo Velestovo

Se prodava atraktiven plac vo Velestovo so kvadratura od 750 m2 cist ...


52.000 €
или предлог цена
29 ное 11:54ИМПЕРИЈА – Плац 800м²

Шифра E 50/5 Се продава плац со површинa 800м² со две маркици за из...


45 €
или предлог цена
28 ное 21:30ИМПЕРИЈА – Плац 156м²

Се продава плац со вкупна површина 156м².На плацот има темели од стар...


60.000 €
или предлог цена
28 ное 21:29Prodavam PLAC kaj Gorica 3

Prodavam plac 600m2 pokraj Ohridsko ezero kaj Gorica3 na samiot pat ...


110 €
или предлог цена
26 ное 11:20ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Плац 1200м2

Се продава плац во почетокот на с.Елшани. Површината на плацот е 120...


85 €
или предлог цена
25 ное 21:29Се продава место, цена по договор

Се продава место насадено со праски во населба црногорци-Охрид, наспр...


По Договор
или предлог цена
24 ное 20:59prodavam plac vo ohrid

Prodavam plac vo OHRID od 1000m2 cena 60evra m2 ima voda i struja do ...


60 €
или предлог цена
24 ное 10:36ЧОЈС-Plac kaj aerodromot

Se prodava plac na glavniot pat Ohrid-Struga (vo blizina na Ohridskio...


35 €
или предлог цена
24 ное 08:46Velestovo plac

se prodava atraktiven plac vo Velestovo, so pogled kon ezeroto i grad...


1 €
или предлог цена
23 ное 08:18ИМПЕРИЈА - Плац 618м²

Шифра Е 64/28 Се продава плац со вкупна површина 618м² со маркица за...


105 €
или предлог цена
21 ное 21:39Plac vo s.leskoec

Se prodava plac od 2299m2 vo s.leskoec Info:078-333-364 nikola


14 €
или предлог цена
21 ное 00:54Se prodava niva na ul.Radojca Novicikj Ohrid na pat

Se prodava niva na ul.Radojca Novicikj Ohrid na samiot pat golema 426...


18 €
или предлог цена
19 ное 20:19Plac vo Ohrid

Prodavam plac za gradenje 300m2 so sopstven pristapen pat vo naselba ...


90 €
или предлог цена
17 ное 22:50ИМПЕРИЈА – Плацеви за градба

Шифра Е 63/10 Се продаваат плацеви со површини од 188м² до 347м² со ...


45 €
или предлог цена
16 ное 21:31ИМПЕРИЈА – Плац 472м²

Шифра Д 94/23 Се продава плац со површина 472м² со приклучена вода.С...


12.500 €
или предлог цена
16 ное 21:30ЧОЈС-Placevi za gradba na ul Zivko Cingo

Se prodavaat tri placevi na ul.Zivko Cingo (pozadi otpadot) so vk pov...


40 €
или предлог цена
16 ное 09:43PRODAVAM NIVI VO S.PRELUBLJE-RESEN

Se prodavaet nivi vo selo Preljubje Resensko ... na samo 12 km od Res...


1 €
или предлог цена
13 ное 13:08Plac 1296 m2 vo Raca Ohrid

Se prodava plac vo Raca od 1296 m2 so kuka od 44 m2. Cena 85 evra za ...


85 €
или предлог цена
12 ное 20:41Plac 2288 m2 vo Raca Ohrid

Se prodavaat tri placa so vkupna povrsina od 2288 m2 vo Raca ( Ohrid ...


85 €
или предлог цена
12 ное 20:40ИМПЕРИЈА – Плац 825м²

Шифра Е 74/26 Се продава плац со вкупна површина 825м², до плацот м...


100 €
или предлог цена
09 ное 21:02ИМПЕРИЈА – Продажба на нива

Шифра Е 74/18 Се продава нива со јаболков насад со вкупа површина 41...


15 €
или предлог цена
07 ное 20:17Плац со поглед на езеро

Се продава плац со идеален поглед на Охридското езеро воздушна линија...


105 €
или предлог цена
05 ное 18:51ИМПЕРИЈА – Плац 400м²

Шифра Е 70/20 Се продава градежен плац со платени комуналии со марки...


70.000 €
или предлог цена
01 ное 21:41Нива со ореви

Продавам две ниви со насад од ореви во Горно Лакочереј. Едната е 1300...


3.500 €
или предлог цена
01 ное 12:54ИМПЕРИЈА – Плац во Чекоштина

Шифра Е 70/13 Се продава плац со површинa 10 000м² од кои 1400м² с...


20 €
или предлог цена
31 окт 21:05Плац со куќа во с.Рамне

Плацот има 1966м2, е лоциран во селото Рамне, и на него има нов објек...


65.000 €
или предлог цена
28 окт 09:21ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

Се продава плац со вкупна површина 1609м² со две маркици за градба од...


100 €
или предлог цена
27 окт 21:00Страна 4 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам