Струга
                           
144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува двособен апартман на 20 метри од плажата

Се изнајмува комплетно уреден апартман во нова зграда во строг центар...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 јан 18:43Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

18 јан 11:29NOV OBJEKT NOVI STANOVI

Se prodavat stanovi vo centar vo Struga 100 metra daleku od ezeroto. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јан 16:25Apartman - soba

Se izdava soba,-studio Za nokevanja a moze I za podolg period,vo priz...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

04 јан 18:28Banese 130m2. Me pamje nga liqeni

Shitet banese Duplex 130m2 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Salon+kuzhine...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 јан 17:27Се продава стан во Струга,целосно наместен

Се продава стан во строгиот центар во Струга на новото шеталиште насп...


600 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 дек 21:52Se prodava nov stan 49m2

Se prodava nov stan 49m2 Cist imoten list. Info samo na tel: 071666665


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 дек 15:50NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

13 дек 22:44Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

04 дек 01:06Се продаваат два апартмани

Се продаваат два апартмани еден 32 м2 другиот 41м² во Еврохотел. Конт...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

16 ное 19:35Se izdava stan ili sobi

Se izdavat stanoj i sobi. Od 25m2, 50m2, 100m2. Info na tel: 078357666


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 ное 14:28Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

30 сеп 19:08Се издава стан за туристи во текот на летниот период.

Се издава трособен стан во Струга. Има сопствен паркинг. Се наоѓа ...


150 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 сеп 18:12Se bara stan HITNO

Se bara stan za kupuvanje


4 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 сеп 17:39Se izdava apartman

Se izdava apartman od 01.10.2022 do 01.07.2023 Apartmanot se naoga v...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

15 сеп 17:36Garsonjera od 41m2 na 150 metri od ezeroto vo Struga

Se prodava garsonjera vo Struga. Garsonjerata e na vtora linija od...


41.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

30 авг 19:25Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 12:16KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 19:35Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 13:55Ce prodava Stan vo struga

Se prodava dvocoben renoviran Stan vo struga do opsta bolnica struga...


43.990 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 авг 14:31ОДЛИЧЕН АПАРТМАН ЗА СЕМЕЈНО ЛЕТУВАЊЕ НА САМА ПЛАЖА НА ОХ.ЕЗЕ

Се изнајмува апартман (студио)во апартмански комплекс ЕУРОТЕЛ, на сам...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 13:00Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja

Se prodava stan od 67m2 vo Struga - Ezerski Lozja na 350 metri oddale...


62.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

09 авг 10:22Stan od 73m2 vo Struga

Se prodava stan od 73m2 vo Struga. Lociran e na ul.Veljko Vlahovič, ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

08 авг 16:59ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2, 3ти спарат, изглед п...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 јул 12:35Se izdava stan za turisti

Se izdava stan za turisti


30 €
или предлог цена
Струга

Станови

15 јул 18:19Se iznajmuva stan za turisti do ezero vo Struga

Se iznajmuva namesten stan do ezero (na prva linija) vo Struga Sta...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 23:29Se iznajmuva dvosoben stan 071305193

Dvosoben stan so parking mesto, moze da se smestat 4,5 lica, smart TV...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 22:34STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


25 €
или предлог цена
Струга

Станови

19 мај 16:48SE PRODAVA ATRAKTIVEN LOKAL VO STRUGA NA KEJOT NA DRIM 608m2

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од дв...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 мај 15:30NOV APARTAENT 4+1

Salon,2 sobi ,bania,solar panel ,kujna ,spaiz.2 balkon .Apartamentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

06 мај 13:00Се продава 4 собен стан на Езерски лозја, Струга

Продавам 4 собен стан од 110кв во Струга, Езерски лозја. На 100м до ...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

03 мај 19:38Dupleks stan do hotel plaza Struga

Se prodava dupleks stan vo Struga so pogled na ezero. Stanot e vo po...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

27 апр 23:31*SAJCESKI * Garsonjera kaj stara avtobuska

Agencija Sajceski za nedviznosti posreduva pri prodazba na garsonjera...


19.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

18 апр 00:44NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor

85 m2 me 2 banjo, e mobiluar, me kuzhine.. ndodhet pas shkolles se me...


76.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 апр 10:43NOV luksuzen stan pozadi gimnazijata Niko Nestor

85m2 - me nxemje, e mobiluar, xhakuzi+ tush.. +41792335901 Viber


95.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

11 апр 10:36Iznajmuvam stan vo Topansko Pole, Cair

Iznajmuvam preubav stan vo Topansko Pole, Cair na prv sprat. Mestoto ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

10 апр 15:23Se prodava stan

Se prodava kompletno namesten stan lociran na novoto setaliste vo cen...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

29 мар 18:45Stanovi vo izgradba vo Struga - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 11:29Baram stan za iznajmuvajne

Барам еднособен стан \ гарсониера \ или соба во куќа за изнајмување в...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

20 мар 15:45СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДБА ЕЗЕРСКИ ЛОЗЈА

Станот ќе биде целосно готов за вселување најдоцна до декември оваа, ...


980 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 мар 12:24Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам