Кочани
                   
1027 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆ PLATENI S...


6.199 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.250 €
Кочани

Автомобили

Вчера 11:53Промовирано

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆ PLA...


2.899 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:53Промовирано

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:51Промовирано

Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


5.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.950 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:43FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007G

FORD FIESTA 1.4 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:36FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35CHEVROLET AVEO BENZIN PLIN

CHAVROLET AVEO 1.2 BENZIN FABRICKI PLIN PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35FORD FOCUS TITANIUM 1.6TDCI 2013G

FORD FOCUS 1.6TDCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35VW POLO 1.2 TDI NAVI 2010G

VW POLO 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35VW POLO 1.2 BENZIN 2010G

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..


5.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA..


8.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


8.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


10.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:35VW GOLF VI 2.0 TDI 140 2011TEAM NAVI GERMANIJA

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 TEAM 10.01.2011 12.12.2010 279 000 KM SERVI...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:34VW POLO V 1.2 TDI 75 2012 NAVI HOLANDIJA 17 ZOLL

VW POLO V 1.2 TDI 75 EURO 5 BLUE MOTION 15.01.2013 15.12.2012 19...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:33ITNO SE PRODAVA SEAT IBIZA *EKONOMICNA*

Se prodava vo solidna sostojba Super ekonomicna 3-4l na 100km Odlic...


700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:31  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT 1.9TDI 110KS ODLICEN

Registracija do 23.12.2023, za informacii na tel.📲 070/309-664 📲


2.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:11  НОВ ОГЛАС

Се продава Hover H5

Се продава џип теренец, 4 х 4, бензин\плин, затемнети стакла, поминат...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:51MERCEDES B180CDI 2007

MERCEDES B180 2007 GODINA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA 163.000KM...


4.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:02  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA J SPORT TOURER 1.7 CDTI 2012 GOD KAKO NOVA

➖SE PRODAVA OPEL ASTRA J SPORT TOURER 1.7 CDTI ➖ 2012 G PROI...


6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:51☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆ PLAT...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:32  НОВ ОГЛАС

Bmw e60

Kolata e vo odlicna sostojba poveke info na tel broj 076288522


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:15Prodavam Seat Altea bg tabli

Prodavam.. Top sostojba.. Evro 3..bez akumulator cenata e 1900e..bez ...


1.950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.100 €
Кочани

Автомобили

Вчера 21:12MINI COOPER 1.6i UNIKAT ( FULL OPREMA ) STAKLO

VOZILOTO E MNOGU ZACUVANO !! DONESENO OD EU ... SO PLATENI DAV...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Кочани

Автомобили

Вчера 20:55** CITROEN NEMO 1.3 MULTIGET **2012g (EVRO 5b) ODLICNO

VOZILOTO E UVEZENO OD EU... SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.. ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Кочани

Автомобили

Вчера 20:54** VW POLO 1.4 TDI ** 2006g ( ODLICNOO ) STAKLO

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! -- SO FULL OPREMA .... VOZI...


2.999 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
29.990 €
Кочани

Автомобили

Вчера 20:54** VW POLO 1.2i **2006g ( MAKSIMALNO ZACUVANO ) UVOZ

VOZILOTO E MNOGU ZACUVANO.. DONESENO OD GERMANIJA ... SO FULL OP...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:54** FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIGET **2011g STAKLO !!

VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIA ... PLATENI SE DAVACKITE DO MK REGIST...


4.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.300 €
Кочани

Автомобили

Вчера 20:54** VW CEDDY 2.0 SDI **2008g UVOZ GERMANIJA

VOZILOTO E DONESENO OD GERMANIJA .. PLATENI DAVACKI DO REGISTRACI...


3.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.950 €
Кочани

Автомобили

Вчера 20:54Passat b6 2.0 8 ventila 2007

-Marka:VOLKSWAGEN Passat B6 -Godina:2007 vo sobrakajna 2008 -140 ks...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:37Renault Megane Scenic benzin-plin 1.6 16v socuvan maksimalno

kolata e maksimalno socuvana so oprema. napred ima novi zimski gumi n...


2.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:34Se prodava Saran 2003 gosina 1.9. Tdi

Saran 2003 gosina 1.9. Tdi 131 so 6 brznini smeneto ulje diskovi novi...


1.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:12FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:35  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:29FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 17:29SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:29VW POLO 1.4 TDI *** ODLICNO ****

KOLATA E NOV UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ GRESKA REGISTRIRANA DO SE...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:29VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET O...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:29RENAULT CLIO 1.5 DIZEL UVOZ GERMANIJA

RENAULT CLIO UVOZ GERMANIJA 🇧🇪🇧🇪🇧🇪 1.5 DCI DIZEL 2008 GODINA...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:29VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:29Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам