Кочани
                   
1048 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41Промовирано

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 PERFEKTNA !

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS FACELIFT 2011 EURO 5, SEGA UVEZENA OD ...


4.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
5.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56Промовирано

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.350 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56Промовирано

CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008_UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD AVSTRIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABE...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...


4.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS FACELIFT_07GOD

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW/68KS EKONOMICNA 3,8/4L NA 100KM * POG...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:09PRODAVAM BMW 525D KOMOREAL REGISTRIANO PERFEKTNO

📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 2650 EVRA. 💶💶💶 📌📌📌�...


2.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:00BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO

BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO Al bandasi El stakla Greaci n...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:48** DELOVII ZA ** FORD FOCUS 1.8 TDCI DELOVI

Imame se sto vi TREBA !!!


78.665.057 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:22DELOVII ZA FORD FOCUS 1.6 BENZIN

DELOVII ZA FORD FOCUS !!!!! Imame BUKVALNO SE !!!


78.665.057 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:22AUDI A5 3.0 Quattro 2009 REGISTRIRANO

➖SE PRODAVA AUDI A5 3.0 QUATTRO 176kw (240ks)➖ 2009 G PROIZVOD...


13.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:32* FORD FIESTA 1.2i *2006g (KAKO NOVA)-UVOZ STAKLOO

VOZILOTO E KAKOO NOVOO !!! MNOGU ZACUVANO !!! SO FULL OPREMA -- K...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:23SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:48VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET O...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47RENAULT CLIO 1.5 DIZEL UVOZ GERMANIJA

RENAULT CLIO UVOZ GERMANIJA 🇧🇪🇧🇪🇧🇪 1.5 DCI DIZEL 2008 GODINA...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Вчера 16:47VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:46FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:46VW POLO 1.4 TDI *** ODLICNO ****

KOLATA E NOV UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ GRESKA REGISTRIRANA DO SE...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:46Prodavam BMW X6 (3.0 , m-paket) vo odlicna sostojba

BMW X6 - vo odlicna sostojba - 90.000 km - servisirana redovno vo M-...


55.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
56.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 16:10VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:48VW Golf 5

Odlicen realni km


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:53Suzuki Sx4 4x4

Suzuki Sx4 4x4 1.9 120ks. 6 brzini Vo odlicna sostojba napraven gene...


2.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:48Clio

Автомобил во одлична состојба, без никакви забелешки. Редовно сервиси...


7.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:48Fiat Grande Punto 1.2 Benzin-Plin 2009g

Fiat Grande Punto 1.2 Benzin-Plin (atestiran) Kompletno servisirano ...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:09Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pra...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:50Flat grande punto 1.3 multiget 2009 g vo odlicna sostojba

Grande punto 1.3 multiget 2009 vo odlicna sostojba. 078 297 409


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:49Prodavam Seat Altea bg tabli

Prodavam.. Top sostojba.. Evro 3..bez akumulator cenata e 1900e..bez ...


1.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:30Seat leon

Se prodava seat leon 1.9 2001 godina Samo na ovoj broj-075-309-240


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:56VW GOLF 6 2.0 TDI 110KS

GOLF 6 2.0 TDI 110 KS REGISTRIRAN DO 05.2023 ZA POVEKE INFO NA TEL:07...


7.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:35BMW 530 X-DRIVE 235HP TOURING M-PAKET

PROIZVEDENA 12 MESEC 2007 GOD REGISTRACIJA ZA CELA GODINA DO 02. MES...


8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:30Bmw 530D 245ks F10

Bmw 530D 245ks f10 Proizvedeno 2010g Najvisoko nivo na oprema: -ab...


16.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:50POLO 1.6 tdi 2009-2010 75ks

povekje informacii na 075662088


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:45fiat doblo cargo termoking 1.3 multijet 2007 55kw so ladenje

termoking i klima mnogu mala potrosuvacka moze da se vide u sekoe v...


3.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:39VW GOLF VI 2.0 TDI 140 2011TEAM NAVI GERMANIJA

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 TEAM 10.01.2011 12.12.2010 279 000 KM SERVI...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:18VW POLO V 1.2 TDI 75 2012 NAVI HOLANDIJA 17 ZOLL

VW POLO V 1.2 TDI 75 EURO 5 BLUE MOTION 15.01.2013 15.12.2012 19...


6.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:18AUDI A4 2.0 190HP 2018G

Audi A4 2.0 190hp 2018g Full oprema za modelot Registrirana do 10...


21.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:28DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006

☆DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2004-2008 GODINA POVEKE INF 074-224-2...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011

☆DELOVI ZA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160KS 2011 SE STO VI TREBA 074-224-...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆ PLATENI S...


6.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.199 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42Страна 3 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам