Кочани
                   
1048 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!!

NISSAN QASHQAI FACELIFT 1,5 DCI 110 KS 2012 PERFEKTEN !!! - EURO 5B ...


8.350 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.200 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:56Промовирано

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆ PLATENI S...


15.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41Промовирано

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

*** NAPOMENA - CENATA E KRAJNA FIKSNA I NAJPOSLEDNA I VAZI SAMO ZA KE...


17.550 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
18.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 07:57Промовирано

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆ PLA...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆ PLATENI SITE DAVACKI DO ...


3.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.650 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G 5 SEDISTA☆ PLATENI S...


15.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.700 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41☆BMW 118D AVTOMATIK 2.0 MOTOR 143KS 2013G☆

☆BMW 118D AVTOMATIK 2.0 MOTOR 143KS 2013G☆ SERVISIRANO KOMPLET + REG...


12.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.200 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆ REGISTRIRANO DO 30.09....


3.499 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:41OPEL MERIVA

⚪️SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 KS ⚪️ 2004 G PROIZVODST...


2.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:25Fiat Brava SX 1.9dizel

Fiat brava SX 1.9TD 100hp odlicno socuvana redovno servisirana i odr...


8 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:18VW PASSAT 1.9TDI 110KS '99 KARAVAN

Ispravno servisirano i registrirano domakinsko vozilo...za informacii...


2.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 07:53Продавам Mercedes E 200

Продавам 078968755


19 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 05:41Mercedes clk270

Dobro zacuvana redovno servisurana


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 22:23BMW E90 FACE LIFT

BMW 318, E90 Face-lift 2.0 motor, 143 konjski sili, EURO 5, manuel...


8.490 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 21:10FIAT SEICENTO 900 cm3 Benzin-plin

Se prodava Fiat Seicento 900 cm3 so atestiran plin registrirano do 10...


1.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 20:49VW PASSAT CC 2.0 TDI 140 2009 NAVI GERMANIJA

VW PASSAT CC 2009 256 000 KM SERVISNA UVOZ GERMANIJA PLATENO DO ...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 19:46Se prodava Audi A6 2.0 S-tronic

Se prodava Audi A6 2.0 tdi S tronic . Prva registracija 2016 god. Od...


26.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 18:32Fiat Marea Weekend 1.9jtd

kolata za godinite e odlicna sostojba stegnata prednica i nazad 4 ...


1.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 17:19Audi A6 C5 2.8 V6 quattro

Помината регистрација атестиран плински уред атестирани фолии Можна ...


1.990 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 15:04Se prodava Seat Ibiza 1.4TDI 2009godina

1.4 TDI 80konja 2009 ——-Smeneto ulje rebrest pred 3000km ——-Novi 4 ...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 13:16SE PRODAVA MERCEDES C220 TOP SOSTOJBA

Prodavam Mercedes c220 2003godina registiran ---Napraven servis smen...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 13:09SE PRODAVA MERCEDES C220 VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Kolata e vo perfektna sostojba…tip top -Nov akomulator -Servisiran...


3.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 13:09Renault Megane Scenic benzin-plin 1.6 16v socuvan maksimalno

kolata e maksimalno socuvana so oprema. napred ima novi zimski gumi n...


2.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.400 €
Кочани

Автомобили

06 дек 12:42FORD FOCUS 1.8 TDCI UNIKAT***

*** SE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCI 85 KW,VOZILOTO E PROIZVEDENO 11. 2...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 10:58PEUGEOT 2008 CROSSOVER 1.6 BLUEHDI 100HP ACTIVE

ОПИС Година: 2018 Марка: PEUGEOT Модел: 2008 Гориво: ДИЗЕЛ М...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 10:02PEUGEOT 308 1.6 BLUEHDI 100HP ACTIVE

ОПИС Година: 2017 Марка: PEUGEOT Модел: 308 Гориво: ДИЗЕЛ Мо...


10.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:55OPEL ASTRA 1.6CDTI 110HP

ОПИС Година: 2019 Марка: OPEL Модел: ASTRA Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


12.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:52AUDI A8 LONG 50TDI 286HP S-TRONIC QUATTRO AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: AUDI Модел: A8 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


76.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:49AUDI A6 2.0TDI 204HP S-TRONIC SPORT LINE EXCLUSIVE

ОПИС Година: 2019 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


48.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:46AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP BUSINESS LINE

ОПИС Година: 2017 Марка: AUDI Модел: A3 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


16.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:42VW TIGUAN COMFORTLINE 2.0TDI BMT 116HP

ОПИС Година: 2017 Марка: VW Модел: TIGUAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


23.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:28VW TOURAN 1.6TDI 116HP

ОПИС Година: 2018 Марка: VW Модел: TOURAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...


16.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:24RENAULT MEGANE 1.5DCI 90HP AIR NAVI

ОПИС Година: 2018 Марка: RENAULT Модел: MEGANE Гориво: ДИЗЕЛ ...


12.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:22VOLVO XC60 2.0 D4 190HP MOMENTUM

ОПИС Година: 2015 Марка: VOLVO Модел: XC60 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


21.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 09:19DELOVI ZA RENO CLIO 1.2 BENZIN 2003

☆DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 55KW-75KS 2000-2005 GODINA SE STO ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

06 дек 08:50☆AUDI A6 3.0 TDI 204KS 2011 GODINA☆

☆AUDI A6 3.0 TDI 204KS 2011 GODINA☆ REGISTRIRANA CELA GODINA !!! ...


16.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Кочани

Автомобили

06 дек 08:48Golf 5 1.9TDI 2006god reg cela god

Full oprema Reg cela god Kompleten servis mal i golem Novi gumi so ...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

05 дек 20:11Passat 1.9 90ks

Passato e pali vozi za poveke info zvonete


2.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

05 дек 18:19Пеlно 106 070938217

Пеlно 106 DOiЧО


600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

05 дек 17:26SAAB 93

SAAB 93 PALI VOZI ISTECENA REG 2001 2.2 CDI 125hp POVEKE INFO S...


1.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

05 дек 16:03PEUGEOT 106 XR

PEUGEOT 106 XR 1.4 DIZEL KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI SO I...


600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

05 дек 15:41JJEEP GRAND CHIROKI BANDASI I GUMI 255/60R18 M+S

PRODAVAM KOMLET BANDASI I GUMI ZA - JEEP GRAD CHIROKI - 05/2010 - 5X...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

05 дек 11:40Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам