Кочани
                   
1043 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:41Промовирано

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

CENATA E KRAJNA FIKSNA I NAJPOSLEDNA !!! SEGA UVEZENA OD ITALIJA ...


4.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 06:59Промовирано

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ***COSMO*** FACELIFT***

OPEL ASTRA FACELIFT 2007 GODINA 1.7 CDTI 2007 74 KW 101 KS REDIZAJN ...


3.499 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:34Промовирано

FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS FACELIFT_07GOD

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW/68KS EKONOMICNA 3,8/4L NA 100KM * POG...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 20:41HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 20:41CHEVROLET SPARK LT_1.2i 81KS_2011_100000KM

Avtomobilot e so najvisoko nivo na oprema LT, vo bezprekorna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 20:41AUDI A4 1.9 QUATRO

AUDI A4 1.9 TDI QUATRO 81 kw-1998 god. Registracija do 01.03.2023 G...


2.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 20:20MERCEDES GLE350CDI COUPE AMG PREMIUM

Mercedes gle350cdi coupe amg premium 190kw 258ks Full oprema Servisn...


63 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 190KS

Land rover range rover evoque 2.2 dizel 140kw 190ks avtomatik Henon ...


21.990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
22.300 €
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51MERCEDES A180CDI 80KW 110KS EHTRA

Mercedes a180cdi 80kw 110ks 6-brzini Kozen salon sportski Komandi na...


13.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.600 €
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51GOLF 7 1.6 TDI 105KS HIGHLINE FULL

Golf 7 1.6 tdi 77kw 105ks 2013 godina blue motion Klimatronik Recaro ...


11.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.400 €
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51FORD C-MAX GRAND 1.6 TDCI GHIA 7-SEDISTA

Ford grand c-max 1.6 tdci 7 mesta 85kw 115ks Klimatronik Komandi na v...


8.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51FORD GRAND C-MAX 1.6TDCI TITANIUM 7-SEDISTA

Ford grand c-max 1.6 tdci titanium full 85kw 115ks so 6 -brzini Klima...


8.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51GOLF 1.6 TDI 105KS 2012 GODINA EHTRA

Golf 6 posledna serija 1.6tdi 77kw 105ks Klima Al.bandasi so novi z...


7.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.050 €
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51GOLF 2.0TDI HIGHLINE FULL

Golf 6 2.0tdi 81kw 110ks highline Komandi na volan Radio navi Alkant...


7.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51POLO 1.6 TDI 75KS

Volkswagen polo 1.6 tdi 55kw 75ks Klima El stakla Centralno so daleci...


5.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51PEUGEOT BIPPER 1.4i PATNICKI REGISTRIRAN

Peugeot bipper teppe 1.4i 54kw 73ks Klima Klizaca vrata Radio cd Ko...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 19:51PEUGEOT 308 1.6HDI 110KS

Peugeot 308 1.6 hdi 80kw 110ks Klima El stakla Centralno so dalecinsk...


4.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.400 €
Кочани

Автомобили

03 дек 19:50BMW 320D 150KS 6-BRZINI FACELIFT

Bmw 320d 110kw 150ks 6 brzini Al.bandasi Klimatronik Radio usb At...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 19:50Se prodava Bmw X3 Bg registracija

Se prodava Bmw X3 na bugarski reg tabli Novi gumi ( zimni ) Nov aku...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 18:10Se prodava Bmw 530d Bg registracija

Se prodava bmw 530d 218hp automatic, so novi gumi , nov akumulator , ...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 18:10Се продава Hover H5

Се продава џип теренец, 4 х 4, бензин\плин, затемнети стакла, поминат...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 16:37Polo 1.4TDI 2006god se plateno do tabli

Kompleten servis Dobri gumi Se plateno do reg Pali vozi Se funciona...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 15:46PRODAVAM FORD FOKUS AVTOMATIK PLIN ATES FULL SEGA REG ..TOP

📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 2650 EVRA. 💶💶💶 📌📌📌...


2.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 14:57PRODAVAM FORD FIESTA 1.3 BENZIN REGISTRIRANA STEGNATA ...TOP

PRODAVAM FORD FIESTA 1.3 BENZIN 2001 GODINA REGISTRIRANA DO NOVA GODI...


1.100 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.350 €
Кочани

Автомобили

03 дек 14:57PRODAVAM OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2011 GODINA PERFEKTNA

📲📲📲 078 275 212 📲📲📲 💶💶💶 CENA 7650 EVRA. 💶💶💶 📌📌📌�...


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 14:47Audi A4 ALLROAD Quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 29.06.2017 Kilometr...


28.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 14:32Mercedes C200 Kompresor Avantgarde + AMG paket 184HP

INFO TEL: 070 398 715 Godina na proizvodstvo: 06.2007 Kilometraza...


10.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 14:32rover 620sdi dizel

>>> cena 900€ <<< se prodava rover 620sdi dizel lepena so bela fol...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Кочани

Автомобили

03 дек 14:05KIA SPORTAGE 2.0CRDI 4X4 -07

KIA SPORTAGE 2.0CRDI 140KS 2007 4X4 6BRZINI .Dzipot poseduva full opr...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 13:09Renault Scenic 1.9

Renault Scenic 1.9DCI 2007 god registrirana cela godina kolata se p...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 10:55VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

03 дек 10:27MERCEDES W211 E220 CDI 2003 G REGISTRIRAN

➖SE PRODAVA MERCEDES ELEGANCE E220 CDI W211 ➖ 2003 G PROIZVO...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 22:53Opel insignia 2.0

✅ABS ✅118kw ✅ESP ✅auto hold ✅elektrika na staklo ✅elektricna ra...


6.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Кочани

Автомобили

02 дек 18:52Registriran cela godina

070 49 49 11


2.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 17:49BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO

BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO Al bandasi El stakla Greaci n...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 16:21Prodavam BMW X6 (3.0 , m-paket) vo odlicna sostojba

BMW X6 - vo odlicna sostojba - 90.000 km - servisirana redovno vo M-...


56.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 16:19BMW 318tds odrzuvano ful oprema

INFO (LAZAR) NA TEL. 077-511-370 077-511-370 077-511-370 Prodavam...


1.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 16:01VW Touareg 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so ful oprema Pali vizi ima evro kuka ...


3.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 14:25VW FOX 1.2 BENZIN 2006g

VW FOX 1.2 BENZIN 2006g KLIMA AKTIVNA ELEKTRIKA NA STAKLA CENTR...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 11:26Octavia 1.6 tdi 100kw remap 2014g.

Возилото е на фирма може замена за две возила хеџбек дизел над 2007го...


10.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 10:39BMW X5 xDrive30D 265HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: BMW Модел: X5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...


76.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 09:31MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE SPORT+ 250CDI 204HP 4-Matic 9G-TRON

ОПИС Година: 2018 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLC-KLASSE Горив...


38.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

02 дек 09:28Страна 5 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам