Скопје Центар
                   
503 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

24 сеп 15:07Промовирано

MacBook Air (Retina, 13-inch, 2019) ; Space Gray

Space Gray MacBook Air; Retina, 13-inch, 2019; 8GB ; 128GB SSD ...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 21:53DELL LATITUDE D830

prodavam DELL Latitude D830 bezprekorno socuvan, mnogu malku koristen...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 14:29ASUS X55A

PRODAVAM SKORO NEUPOTREBIBAN ASUS X55A. SSD 250GB NOVA BATERIJA , D...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 14:28DELL INSPIRION 7720

DELL INSPIRION 7720 i7 , 8gb RAM , mesto za tri HDD, HD monitor 17.3...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 14:28Se prodava laptop Lenovo U310

Se prodava laptop Lenovo U310 Procesor i3-3217U 4core Ram 4GB Nova i...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 13:46Delovi za Laptopi acer Dell inspiron Poveke vidovi laptop

Delovi za laptopi Acer i Dell. Imame delovi za Poveke modeli na Ace...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 12:26Delovi za laptop Acer Aspire E1-510 ,E1-531, A315, ES1-531

Se prodavaat Delovi za laptop Acer aspire A315 A315-33 E1-510 ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

29 сеп 12:25Asus X509FB (i7, 20GB RAM, 512GB SSD, MX110 2GB)

Продавам Asus лаптоп во одлична состојба купен мај 2020 од Сетек. ...


24.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

28 сеп 23:09ADAPTER (polnac) za HP Laptop originalen

Prodavam originalen nov polnac za HP laptop HSTNN-DA40 plav pin 19....


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

28 сеп 18:11Macbook Pro 2017

Продавам MacBook Pro (13-inch, 2017, Two Thunderbolt 3 ports) купен о...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

28 сеп 09:39Продавам Chromebook Лаптоп

Продавам лаптоп, користен 7 месеци, најповолен за деца во рана училиш...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 14:09gejmerski laptop HP i7MQ 8MB cash so AMD 2GB moze zamena

gejmerski laptop HP so i7MQ processor so 8 jadra i 8MB cash, graficka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 11:11nov gejmerski laptop asus i3 - 5ta gen so geforce 2GB zamena

prodavam nov so kutija i garancija gejmerski laptop ASUS procesor i3 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 10:51Macbook pro 13 inch kako nov baterija 12 saati moze zamena

prodavam Macbook pro 13 inch kako nov baterijata trae 12 saati so edn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 10:12LENOVO/IBM baterija nova originalna

LENOVO/IBM baterija nova originalna


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 07:46hp/compaq nov polnac

hp//compaq nov polnac originalen


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 07:45Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A

Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 07:45TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A

TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 07:45Servis i instalacija na kompjuteri, vrakanje na podatoci

Servis i instalacija na laptop i desktop kompjuteri i delovi za istit...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

27 сеп 07:10Rezervni delovi i servis za site vidovi i tipovi na laptopi

prati e-majl za bilo sto treba imame golem asortiman na polovni lapto...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 20:13ЛАПТОП ПО ВАШ ИЗБОР

Поради продолжување на договор со Телеком имам буџет од 40.000 денари...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 16:27Se prodava laptop lenovo ideapad 510s 14isk

Laptopot e vo odlichna sostojba, kompletno info na sliki. Torbica i ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 12:34MacBook Air 2020

Se prodava MacBook Air 2020 so i5 procesor quad core 3.5ghz max, 8GB ...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 12:34HP 250 G8 N4020 4GB 256GB SSD - Novi Laptopi

Laptop HP 250 G8 N4020 4GB 256GB SSD Intel UHD 15.6" Notebook (2X7T8E...


13.950 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 11:30HP i5-1135G7 8GB 256GB SSD - Novi Laptopi

Laptop HP i5-1135G7 8GB 256GB SSD 3B3J5EA Grey (3B3J5EA) Display: ...


30.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 11:29HP AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD - Novi Laptopi

Laptop HP AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD (67K78EA) Jet Black Disp...


33.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 11:29OTKUPUVAM NOVI I POLOVNI LAPTOPOVI OTKUP NA LAPTOPI KUPUVAM

Otkup na laptopi Novi i polovni laptopi od site marki. Ispravni i ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 10:34Asus Transformerpad

Asus Transformer Pad so Windows, skrsen e touchot kako sto moze da se...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

25 сеп 17:19Laptop Dell - i5 cpu, 8gb ram, 250gb ssd

Laptop Dell Intel i5 Pro 3.4Ghz cpu - 4th gen Intel HD Graphics 2...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

25 сеп 15:20Prodavam MacBook Pro 15 - mid2017

Prodavam perfektno sochuvan MacBook Pro 15-Inch "Core i7" 2.8 Touch/M...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

24 сеп 18:03Hp G7 I5-8265U

BRZ Laptop so odlichna konfiguracija baterija ta drzi 2 chasa. I5-82...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

24 сеп 15:07Toshiba L850-13p 6GB RAM-Intel i5-600GB

Prodavam Toshiba laptop vo odlicna sostojba so baterija i orginalen p...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

24 сеп 10:49Macbook Air 13” early 2015

Se prodava Macbook Air early 2015 model ( silver ), 13” so i5 intel p...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

23 сеп 14:43Se prodava laptop Asus Vivobook

Asus Vivobook 15inch Intel i3-7020 2-core, 4 logical processers @ 2....


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

23 сеп 14:38ASUS ROG STRIX G15 R7-5800H 3070

Se prodava ASUS ROG STRIX G15 AMD R7 5800 - Cezanne N...


80.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

23 сеп 01:40Odlicno socuvan Macbook Pro Intel i5 329GB 13inch / 2011

Prodavam odlicno socuvan ,retko koristen, Apple Macbook Pro, 2011, ...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 15:58HP 250 G8 i3-1115G4 8GB 256GB SSD - Novi Laptopi

HP 250 G8 i3-1115G4 8GB 256GB SSD Dark Ash Silver (2W8Z6EA) Displa...


22.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 13:44Lenovo - Yoga 730 2-in-1 15.6" Touch-Screen Laptop/Tablet

Лаптопот е стар 2 години и е користен многу малце. Нема никакви вид...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

21 сеп 11:06FUJITSU-SIEMENS LIFEBOOK- КАКО НОВ СО ИНСТАЛИРАН WINDOWS 10

ПРОДАВАМ ЛАПТОП FUJITSU - SIEMENS (БОРДО-ЛАКИРАН), КАКО НОВ, НЕМА НИ ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

20 сеп 18:25Dell XPS 9500

Продавам нов некористен премиум лаптоп Dell XPS 9500. Intel i5 103...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

20 сеп 15:54Страна 2 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам