314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

Se prodava plac vo s. Bardovci

Se prodava plac vo s. Bardovci vo delot posle takanarecenata elitna n...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 дек 19:53Plac vo Dolno nerezi

Plac vo NEREZI nad kafana Veranda


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 дек 14:21Plac Nerezi

Se prodavaat dva placa od 4245m2 do placot ima makadam pat. Se naoga ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 дек 14:21СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО И ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ ВО ИДРИЗОВО

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА БЕНЗИНСКАТА МАКПЕТРОЛ СЕ ПРОДАВА 10400 М2 П...


27 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 ное 15:49GRADEZNA PARCELA VO KARAORMAN -GEVGELIJA 6700m2

KOMPLET IZVOD DUP NA UVID , SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 ное 12:41PRODAVAM 6500m2 plac 200m od granichen premin A i B namena

SAMO ZA OZBILNI KUPUVACHI GRADEZNICI TEL 078447744


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 ное 12:40Plac vo Nerezi / Gorno Nerezi

Prodavam plac vo G.Nerezi 1664m2 prv plac do asfaltiran pat, so cist...


30 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 22:06Se prodava niva 10000 m2

Nivata se naogja na K.O. Bardovci pod opstina Karpos. Imoten list:...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 16:07PLAC DOLNO NEREZI golema niva

Plac od 2609 m2 vo Dolno Nerezi mesto vikano Golema niva nad kafana...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 13:53Plac s. Bardovci

Prodavam Gradezen Plac 529 m2 i 637m2 Placevite Imaat Markica A1 P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 18:34Investitor-preduzimav bara zemjiste za gradba

Инвеститор-Предузимач бара земјиште,плац или барака за изградба на ст...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 15:38СЕ ПРОДАВА ПЛАВ ВО НЕРЕЗИ

Се продава плац во Нерези 2104мм2 градежен реон. Цена по договор Ши...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 10:02Се продава нива во Катланово

Се продава нива - плац од 2000м2 во Катланово КО Бадар, со приклучок ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 ное 22:03PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

Prodavam Gradezen Plac 529 / 637 m2 s.Bardovci Placevite imaat ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 ное 20:22Gradezen plac vo Keramidnica

Se prodava gradezen plac vo idealen del od 1250m2 vo Keramidnica kaj ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:35Плац во Нерези

Се продава плац во Нерези Плацот е до улица Контакт : Љупчо 070...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:30Plac vo Dolno nerezi

Se prodava plac vo Dolno Nerezi od 2296m2.Na 100m od kafa Veranda.


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 11:58ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 10:30Prodavam niva/plac na Sredno Nerezi

Prodavam plac so ovoshni nasadi, na mesto nareceno Golema Niva,. Pan...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 окт 16:30Plac vo Bardovci

Se prodava plac na odlicna lokacija vo Bardovci blizu industriska zon...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 окт 21:53СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Се продава атрактивен плац во Бардовци од 2282м2. Цена: 140еур/м2 Ш...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 окт 14:02PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 70€ m²


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 окт 14:38PLAC VO GORNO NEREZI

Se prodava plac vo Gorno Nerezi 078360630 70evra m²


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 окт 14:38ТАФТАЛИЏЕ1 ПЛАЦ ЗА ГРАДБА

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 11:55ПЛАЦ ЗА ГРАДБА А1 МАРКИЦА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 окт 15:54Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi

Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi . Toka gjindet ne fillim te Pllazhit ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 16:51plac u Ulcinju, Crna Gora

Prodaje se plac u Ulcinju, Crna Gora. Plac se nalazi na pocetku Velik...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 16:49Plac vo Vizbegovo

Se prodava plac vo Vizbegovo 9000 m2 so namena lesna industrija cena ...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 09:39Zemjiste

Placot se sostoi od 3 parceli + pat (poseduva imoten list) i se naogj...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 15:52Ovoshtarnik

Ovoshtarnikot e na glaven pat - pred nadvoznikot kaj s. Bardovci od l...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 15:52PLACEVI BARDOVCI 150m2, 620m2 i 770m2

Se prodavaat placevi vo Bardovci. Kvadratura: -770m2 - 620m2 i 150...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 10:03Zdanec vo gorniot del

plac so dve markici za dve kuki se naoga na gorniot del vo zdanec ...


306.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 сеп 14:42kupuvam zemjishte vo nerezi

baram da kupam zemja vo gorno nerezi dobra lokacija zemjodelsko a mo...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 13:30Prodavam plac vo Bardovci Продавам плац во Бардовци

Prodavam plac so kvadratura od 600m2 vo Bardovci,Karpos,na mirna loka...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 авг 12:32СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НЕРЕЗИ

Се продава плац во Нерези од 2746м2. Цена: 204000 еур Шифра: 555/...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 авг 12:10Плац во Марино

Продавам плац во Марино со површина од 11714 м2.Плацот се состои од ч...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 авг 15:34Plac vo Bardovci/Плац во Бардовци

Se prodava plac vo Bardovci Karpos so kvadratura od 660m2 na odlicna ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 авг 09:08Се продава плац над Жданец

Се продава плац во градежен реон со маркица со површина 1557 м2. Те...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 23:48ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 11:55Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2

Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2. Placot se naogja v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 19:58Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам