324 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM GRADEZEN PLAC S.BARDOVCI

PRODAVAM DVA PlACA. PLACEVITE SE VO GRADEZEN REON SO MARKICA ZA GRAD...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 фев 22:34Промовирано

Gradezen plac vo Keramidnica

Se prodava gradezen plac vo idealen del od 1250m2 vo Keramidnica kaj ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:35Плац во Нерези

Се продава плац во Нерези Плацот е до улица Контакт : Љупчо 070...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:30Plac vo Dolno nerezi

Se prodava plac vo Dolno Nerezi od 2296m2.Na 100m od kafa Veranda.


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 11:58Prodavam niva/plac na Sredno Nerezi

Prodavam plac so ovoshni nasadi, na mesto nareceno Golema Niva,. Pan...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 окт 16:30Plac vo Bardovci

Se prodava plac na odlicna lokacija vo Bardovci blizu industriska zon...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 окт 21:53СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Се продава атрактивен плац во Бардовци од 2282м2. Цена: 140еур/м2 Ш...


140 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 окт 14:02Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi

Shitet toka ne Ulqin, Mali i Zi . Toka gjindet ne fillim te Pllazhit ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 16:51plac u Ulcinju, Crna Gora

Prodaje se plac u Ulcinju, Crna Gora. Plac se nalazi na pocetku Velik...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 16:49Plac vo Vizbegovo

Se prodava plac vo Vizbegovo 9000 m2 so namena lesna industrija cena ...


40 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 09:39Zemjiste

Placot se sostoi od 3 parceli + pat (poseduva imoten list) i se naogj...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 15:52Ovoshtarnik

Ovoshtarnikot e na glaven pat - pred nadvoznikot kaj s. Bardovci od l...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 15:52PLACEVI BARDOVCI 150m2, 620m2 i 770m2

Se prodavaat placevi vo Bardovci. Kvadratura: -770m2 - 620m2 i 150...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 10:03Zdanec vo gorniot del

plac so dve markici za dve kuki se naoga na gorniot del vo zdanec ...


306.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 сеп 14:42kupuvam zemjishte vo nerezi

baram da kupam zemja vo gorno nerezi dobra lokacija zemjodelsko a mo...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 13:30Prodavam plac vo Bardovci Продавам плац во Бардовци

Prodavam plac so kvadratura od 600m2 vo Bardovci,Karpos,na mirna loka...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 авг 12:32СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НЕРЕЗИ

Се продава плац во Нерези од 2746м2. Цена: 204000 еур Шифра: 555/...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 авг 12:10Plac vo Bardovci/Плац во Бардовци

Se prodava plac vo Bardovci Karpos so kvadratura od 660m2 na odlicna ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 авг 09:08Се продава плац над Жданец

Се продава плац во градежен реон со маркица со површина 1557 м2. Те...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 23:48ПЛАЦ ЗА ГРАДБА ТАФТАЛИЏЕ 1

SIFRA: 484 Odlicen plac so baraka na top lokacija blizu Vero taftalid...


380.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 11:55Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2

Se prodava plac / niva vo atar Vizbegovo - 4860m2. Placot se naogja v...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 авг 19:58SE PRODAVA PLAC VO ZLOKUKANI

Prodavam plac vo Zlokukani so povrsina od 6617m2. Poveke informacii ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 авг 14:29Plac od 898m2 vo Bardovci

Се продава прекрасен плац од 898м2,идеален квадрат, во населба Бардов...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јул 12:25BARAME PLAC ZA GRADBA A1 - BARDOVCI-KOZLE-TAFTALIJDE-VODNO

БАРАМЕ ПЛАЦ ЗА ГРАДБА НА СЕМЕЈНА КУЌА, НАМЕНА А1. СО ПОВРШИНА ОД 500М...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јул 14:57Parcela od 750m2 vo Skopje - Bardovci

Se prodava parcela od 750m2 vo Bardovci. Parcelata e gradežna i is...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

14 јул 11:41Плац во Волково 7000 м2

Се продава градежно земјиште 7000 м2 во Волково (на последна 22-ка) в...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јул 19:52Продавам плац во Средно Нерези

Продавам плац во Средно Нерези 521м2, на ул. Козле 9, локација пред ц...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 19:33Феноменален плац за градба на најубавото место во с.Бардовци

Феноменална понуда,само во агенција ЧАНАК се продава плац за изградб...


99.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 јун 10:31Zlokukjani plac od 1680m2

Zlokukjani kaj kompleks sv.Jovan plac od 1680m2 cena 100evra/m2 tel....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јун 18:57Нива во с.Мургаш

Се продава нива во с.Мургаш, о.Куманово, со површина од 7992 м2, К.П....


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јун 13:00Parcela 442m2 so A1 Markica vo Karpos Kozle

Se Prodava Parcela 442m2 vo Opstina Karpos, Kozle. Uslovi za Gradb...


155.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јун 13:47Se prodava plac vo Bardovci

Sifra: S0461 Se prodava plac-gradezno zemjiste vo Bardovci, blizu uc...


63 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 13:28Атрактивно градежно земјиште во Бардовци

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Бардовци со прекра...


39.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

25 мај 08:16Plac vo naselba Bardovci

Se prodava plac vo naselba Bardovci. 12000m2 Telefon za kontakt: ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 21:19Продаваме - Нива 783м2 во Нерези над Жданец

Продаваме нива 783м2 во Нерези над Жданец со поглед кон Влае. Под со...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 13:00Gradezen plac na super lokacija vo gorno nerezi.

Se prodava gradezen plac vo gorno nerezi poslem vila Ina,do sama ulic...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 23:17VODNO PLAC

Plac vodno trnov dol nad germanska ambasada.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 08:54Plac vo volkovo

Placot e 1200m2 na 10m od avtobuska stanica. Vlez od glavna ulica. O...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 08:16stopanski dvor

niva koja se naoga na samata obikolnica pogodna za benziska dokolki...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 17:16SE PRODAVA PLAC OD 17318 m2 NA ATRAKTIVNO MESTO VO BARDOVCI

Сити Партнер Агенција продава плац од 17318 м2 во Бардовци во делот в...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 20:47Се продава плац во Бардовци

Се продаваат два плаца во Бардовци од по 1000 м2, до пат. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

18 апр 16:02Страна 4 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам