314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

Se prodava plac vo Bardovci

Plac od 660m2 vo Bardovci na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 фев 06:41Gradezno zemjiste

Se prodava niva plac za kuka ili vikendica vo selo Orman. Ima pat str...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43Gradezno zemjiste plac

Se prodava niva vo Volkovo kaj zeleznickata stanica ima pat, struja, ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 22:43SE PRODAVA PLAC 2 DELA

Se prodava plac vo bardovci karshi feydom 11420 m2 + 4531 m2 ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 15:02ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ

Продавам плац во Н.Бардовци на атрактивна локација. За подетални инфо...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 фев 13:29Издавам плац од 1100 м2 во Злокуќани

Издавам плац од 1.100 м2 во Злокуќани на главната улица Скупи после P...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 фев 19:53Продавам плац на Водно

Продавам плац 2400 метри квадратни,на Водно - Трнодол. На брдото над ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 фев 16:06СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ

ВО КОЗЛЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА СРЕДНОТО УГОСТИТЕЛСКО УЧИЛИШТЕ СЕ П...


125.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јан 12:36Atraktiven plac na Vardar

Се продава атрактивен плац во Карпош (КП 992/3 Злокуќани) на кејот на...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 13:00PARCELA 235m2 VO PRZINO SO MARKICA A1

Se prodava parcela vo naselba Przino, na ul. Milan Mijalkovikj, so 74...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 11:12EKSKLUZIVEN PLAC SO POGLED NA SKOPJE

Se prodava gradezen plac na ekskluzivna lokacija no padinite na Vodno...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 дек 11:38Se prodava plac 1450m2 vo Nerezi

***Agencija Doma Dom prodava plac 1450m2 na 3 parceli *** CENA 35e...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 12:47СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО КОЗЛЕ ВО БЛИЗИНА НА РЕПЛЕК СО ПОВРШИНА ОД 796М2 Ш...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

15 дек 11:58prodavam plac 200 m2 vo gorno nerezi

HITNO HITNO Prodavam plac vo gorno nerezi so povrsina od 204 m2...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 дек 14:46Се продава плац во Козле

Се продава плац во Козле 3 идеален за градење. Плацот е со целосно по...


95.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 дек 13:00Nerezi

Се продава плац во населба средно Нерези, 50метри пред црквата св.Пан...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

01 дек 14:05Plac Zajcev Rid

Se prodava ili izdava plac na zajcev rid (Opstina Karposh) vo gradeze...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 ное 13:00Плац во Бардовци

Продавам плац во Н.Бардовци 1000м2 на одлична локација. За подетални ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 ное 13:00Prodavam plac so kukja

Prodavam plac so kukja vo Dolno Nerezi So vkupna povrsina od 225 m2 ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 20:56Atraktiven plac

Se prodava atraktiven plac vo Bardovci so cista dokumentacija.Cena po...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 ное 19:58Плац во Бардовци

Продавам плац во Н.Бардовци 1000м2 на одлична локација. За подетални ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

04 ное 17:43Suma/Niva nad s.Zlesti

6430m2 se prodava


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

27 окт 19:34DO OHRID PLAC/NIVA s.Zlesti

SE PRODAVA PLAC 4.359 m2,26 km od Ohrid,30 min.voznja.Do pat, vednas ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

23 окт 07:08Se prodava plac vo Sopiste

Agencija prodava plac vo Sopiste so povrsina od 704m2 na ulica 29.


39.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 окт 10:42Prodavam niva vo Blace so pristap od cetiri strani

Продавам нива во Блаце со пристап од четири страни со пат деллива на ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 окт 07:55Prodavam nivi vo Katlanovo i okolinata

Катастарска парцела - опис - м2 1010 - пасиште - 519м2 1879/1 - н...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

06 окт 07:55Plac na Kachanicki pat

Se prodava plac(gradezno zemjiste) na kacanicki pat 7926m2 na odlicno...


29 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 12:44Plac na Kacanicki pat/Плац на Качанички пат

Se prodava plac(gradezno zemjiste) na kacanicki pat 7926m2 na odlicno...


29 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

30 сеп 12:44Rastak

Kupuvam plac vo Rastak. 075205269


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 17:24ПЛАЦ ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН НА НЕРЕЗИ

Се продава плац од 975 m2 во градежна зона на Нерези Телефон за ко...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

20 сеп 01:07Niva vo Bardovci

Se prodava niva vo Bardovci pozadi crkvata na 250 metri od poslednite...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00Se prodava niva 8100 m2 vo selo Kadino cena po dogovor

Se prodava niva vo Kadino 8300m2 opstina Ilinden deliva cena po dogov...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

11 сеп 15:48PLAC VO DOLNA BELICA - KOZJAK

placot se naoga vo vtoriot red vednas nad asfaltniot pat.planiran e z...


3.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 15:32plac vo Sopiste na atraktivna lokacija

urban living prodava plac vo Sopiste 2400m2 na atraktivno mesto so pr...


300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 16:34Prodavam plac vo Bardovci-Opstina Karpos

Prodavam plac vo selo Bardovci Vo gradezen reon so cista i sredena ...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 19:26Се продава Плац во волково на последна 22ка

Се продава Плац во волково на последна 22ка близу обиколница плацот е...


26 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јул 14:22Plac na patot za Bardovci

Se iznajmuva plac na 500 metri od glavniot pat prema bardovci.Placot ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 09:28Prodavam plac vo Bardovci-Opstina Karpos

Se prodava plac od 15000 m2 (15 hektari) vo selo Bardovci- Opstina Ka...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јул 00:30Плац со поглед кон Скопје

Во населба Жданец поставено во најпериферниот дел, се наоѓа плацот ко...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јул 09:19Се продава плац во Индустриска зона на Качанички пат

Се продава плац 2260 м2 на атрактивна локација во Индустриска зона. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јул 19:38Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам