676 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 23:14Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:29Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:10Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:55Se prodava niva od 10000 m2

Nivata e so golemina od 12600m2 se naogja vo atarot na selo Brusnik n...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:54Gradezna parcela Strezevska naselba Gorno Orizari

Se prodava Gradezna parcela so markica za gradba 8x10 osnova visina8....


12.000 €
или предлог цена
Вчера 18:08SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:37Се продаваат ниви во с Трн

Се продаваа нивa во с Трн 15000m2 моб 075 930 395


120 МКД
или предлог цена
Вчера 15:09Plac vo Trnovo

Se prodava plac vo s.Trnovo na sam pat za pelister, nasproti crkvata ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:09Plac vo Trnovo

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:07ниви во с Карамани

Се продаваат ниви во село Карамани КП 1174 2133м2, КП 655 3156М2 И...


120 МКД
или предлог цена
Вчера 15:05Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Вчера 12:53Plac na industriski pat

Se prodava plac na industriski pat od 5471m2 Izleguva 20m na patot k...


28 €
или предлог цена
Вчера 12:53Плац со 2 маркици Стрелиште

Плац со две маркици Основа 108 и 130м2 Висина 8,5 м Развиена повр...


40 €
или предлог цена
Вчера 12:52Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


45 €
или предлог цена
Вчера 12:52Dva placa za gradba so 16 markici

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek Cena 90evra...


90 €
или предлог цена
Вчера 12:50Place Gorno Orizari

300m2 100m2 markici Asfalt do patot Struja voda do placot 40evra...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 12:50Plac za gradba

Plac za gradba se prodava nad Strcin Mesto vikano Strcin blok 4 Se ...


85 €
или предлог цена
Вчера 12:49Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:05ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

Продавам Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето око...


111 €
или предлог цена
Вчера 10:04Продавам нива позади затворот 10,000м2 место ЧАИР

СЕ ПРОДАВА НИВА КРКЛИНО 10,000м2 местото се вика ЧАИР позади затворот...


60 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
66 €
Вчера 10:04ПРОДАВАМ НИВА ГОРНО ОРИЗАРИ

ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА ГОРНО ОРИЗАРИ 5730м2 ДОСТАПНА СТРУЈА ВОДА СЕ Н...


111 €
или предлог цена
Вчера 10:04SE PRODAVA PLAC - DOVLEDZIK NA GLAVEN PAT 2290m²

Site uslovi ispolneti za gradba na objekt. Poveke info 070360520


80.000 €
или предлог цена
Вчера 09:53  НОВ ОГЛАС

Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


7.000 €
или предлог цена
27 мар 23:59LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
27 мар 23:59Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
27 мар 23:59Нива градежно земјиште парцела-Niva gradezno zemjiste parcel

Се продава градежно земјиште ,место викано Шерлоти,во близина на фран...


По Договор
или предлог цена
27 мар 12:37Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
27 мар 12:17PLAC GRADEZNO ZEMJISTE NA PATOT KON PELISTER

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


35 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
39 €
27 мар 12:09Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


35 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
38 €
27 мар 12:09Ниви во ПОРОДИН и ЕГРИ

Продавам ниви во ЕГРИ, КП 995, И.Л број 239, место викано КЛЕ...


2 €
или предлог цена
27 мар 10:02Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
27 мар 09:00Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


12.000 €
или предлог цена
27 мар 03:01Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
27 мар 02:03Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
26 мар 23:14Se prodava niva vo atarot na s.Lopatica

se prodava niva vo atarot na s.Lopatica pogodna za lozov nasad.Nivata...


1 €
или предлог цена
26 мар 22:18NIVA/PARCELA

Се продава нива со површина oд 5900м2 Земјиштето се наоѓа веднаш до ...


1 €
или предлог цена
26 мар 21:52se prodavaat ili zamenuvaat dve parceli pod farmata Dihovo

zamena za vozila ili nedviznost .Ednata e 4629 kvadrati parcela 226/...


7 €
или предлог цена
26 мар 20:28n.pole se prodava ili zamenuva

parcela broj 854 na 75 metra od pat so chist imoten list cena 25 evr...


25 €
или предлог цена
26 мар 20:28Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


41.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
42.000 €
26 мар 19:26Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам