667 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
26 јан 14:15Промовирано

Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar Mozi i ...


10.000 €
или предлог цена
26 јан 21:56Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
26 јан 21:32Plac nizopole na sam pat

Se prodava plac nizepole na sam pat izmegu vila pajo i vila babin za...


По Договор
или предлог цена
26 јан 21:29Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
26 јан 17:06SE PRODAVAAT 3 PLACOVI VO OKOLINATA NA BITOLA

1. Плац во населба Горно Оризари до самиот автопат Битола- Охрид со п...


По Договор
или предлог цена
26 јан 16:30Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
26 јан 14:15Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo

Se prodava niva na vlezot od s.Dihovo od desna strana okolu 1.700m2 ...


1 €
или предлог цена
26 јан 11:23ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
26 јан 11:06СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО НИЖЕПОЛЕ, НИЖЕ ПОЛЕ, NIZEPOLE, NIZE PO

Се продава градежно земјиште од 2345 м2 (КП бр.560) во Нижеполе. Парц...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 10:55prodavam mesto vo selo bistrica

Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 Kontakt 071/392-917 prod...


1 €
или предлог цена
26 јан 10:28Понудете плац, место, ливада, нива за пчели. Макс 1000 м2

Барам место за пчели во близина на Битола. Во околината на Брусник, Д...


2.000 €
или предлог цена
25 јан 19:05СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ТРНОВО

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 1300 М2. ПАРЦЕЛАТА СЕ НАОЃА ВЕДН...


14 €
или предлог цена
25 јан 10:07Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
25 јан 09:47Se prodavaat nivi vo kukurecani

Nivite se pogodni za lesnik,orev,lozje i dr. Ima i strezevska voda


65 МКД
или предлог цена
25 јан 09:01Место на влезот од с.Кравари

Се продава место (земјиште) 2590м2 кое се наоѓа веднаш пред влезот на...


25 €
или предлог цена
24 јан 17:07Niva vo selo Gneotino

. Kvadratura 3799,85.Broj na parcela - 454. 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
24 јан 13:40Atraktivno zemjiste nad Grand Premier

Zemjiste so povrsina od 7900m2 nad Grand Premier za patot kon Peliste...


22 €
или предлог цена
24 јан 13:23СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 3500 М2 НАД ГРАНД ПРЕМИЕР НА ПАТОТ ЗА ...


По Договор
или предлог цена
24 јан 11:02SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
24 јан 10:18Се продава или издава плац

Се продава или издава плац за стовариште или сл. на Новачки пат ведна...


22 €
или предлог цена
23 јан 19:58Se prodava plac vo Bitola

Se prodava plac vo Bitola, od 4565m2 Za podetalni informacii javete...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:48Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola

Se prodava plac Lavcanska Naselba Bitola od 1978m2 Za podetalni inf...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:48Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol

Se prodavaat placevi izmegu Magarevo i Bratindol, od 32.024 m2 za pot...


1 €
или предлог цена
23 јан 18:48Plac pozadi Imperial

Se prodava plac pozadi Imperial na patot za Pelister ima voda,struja....


1 €
или предлог цена
23 јан 09:35Парцели во Нижеполе

Se prodavaat - (2 sosedni ,parceli- vo Nizepole ,so ubava lokacija i ...


14 €
или предлог цена
23 јан 01:34Mesto Magarevo

Prodavam mesto vo Magarevo, so povrsina od 2612m2,od koi 363m2 mesto...


25 €
или предлог цена
22 јан 19:43Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
22 јан 19:10Mesto NIZEPOLE

Moze podelba na parcelata. Mozna zamena za kukja,stan,kola. Nema di...


15 €
или предлог цена
22 јан 18:28se prodava ili menuva parcela

se prodava parcela od 1850 m/2 so cist imoten list za 400 m/2 gradezn...


1 €
или предлог цена
22 јан 13:43Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


42.000 €
или предлог цена
22 јан 12:43Prodavam Nivi vo atarot na Velusina i Porodin

Se prodavaat nekolku nivi vo atarot na Velusina i Porodin, nivite se ...


1 €
или предлог цена
22 јан 10:19Se prodava niva vo Bareshani

Se prodava parcela od 1700 m2 pod selo Baresani na pat. Kontakt tel...


По Договор
или предлог цена
22 јан 09:40POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
21 јан 23:28DVE PARCELI po 500 m2 na ul 16sta pod Vodovod

Se prodava gradezno zemjiste,dve parceli po 500 i 600 kvadrati edna d...


По Договор
или предлог цена
21 јан 21:11SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
21 јан 18:38Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratind...


1 €
или предлог цена
21 јан 17:25Parcela broj 544 KO Nize Pole

Se prodava del ili 1/4 od parcela broj 544 vo KO Nize Pole, Bitola Pe...


По Договор
или предлог цена
21 јан 08:32Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
21 јан 00:51Se prodavaat nivi vo Kukurecani

1. Niva so povrsina 1394m2 vo oblasta Crnotica na patot za Crnobuki. ...


3 €
или предлог цена
20 јан 19:07Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место (нива) во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македони...


10 €
или предлог цена
20 јан 19:02Страна 2 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам