659 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Денес 14:15Промовирано

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
17 јан 15:19Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
17 јан 14:33Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
17 јан 11:35Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
17 јан 08:10Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


38 €
или предлог цена
16 јан 21:21Плацеви

Се продаваат 1 до 6 плацеви на една локација во с. Логоварди кое се н...


2.500 €
или предлог цена
16 јан 18:26Gradezna parcela Strezevska naselba Gorno Orizari

Se prodava Gradezna parcela so markica za gradba vo strezevska naselb...


12.500 €
или предлог цена
16 јан 16:22Plac

Se prodava Plac vo kravari so dva patoj do placo Mozi da se gradi 2...


10 €
или предлог цена
16 јан 15:31Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj

Se prodavaat nivi vo selo Lisolaj od 2000 m² i 3000 m². Cena po do...


1 €
или предлог цена
16 јан 12:32Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
16 јан 10:30Bitola placevi “Bal Banja”g.orizari-076-579-331-

Placevi na -20-metra do bal banja -310-M/2-placevi -598–/m-2-Plac-360...


60 €
или предлог цена
15 јан 12:00SE IZDAVA PLAC DO BIS AUTO VO BLIZINA NA TERMINALOT

- SE IZDAVA PLAC - gradeznata parcela se naoga na glavniot magistrale...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:45Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
14 јан 23:56Zemjodelsko zemjishte

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
14 јан 13:10Mesto za prodazba

Se prodava mesto 850 m2 na ulica industriska nasproti karpos pod pru...


35 €
или предлог цена
13 јан 13:50Лозје

Продавам место ( старо лозје ), КП 15726 за КО Битола 1/2, во близина...


20.000 €
или предлог цена
13 јан 09:49Се продава градежна парцела во Долно Оризари - Битола

Се продава градежна парцела - градежно земјиште (КП бр.1169 за КО Дол...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 21:16Niva vo atarot na S.Krklino

Pogodna za nasadi na aronija, lesnici i drugi zemjodelski kulturi. Vo...


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:56Livada vo s. Ribarci

Broj na parcela - 92/1 Telefon za kontakt 075 744 251 Aleksandar


4 €
или предлог цена
12 јан 17:59Се издава плац од 1200м2

Се издава плац од 1200м2 - покриен простор од 100м2 - канцелариски ...


По Договор
или предлог цена
12 јан 17:24Mesta vo Rastani - 2 x 1000m2

Mesto od 1000m2 rastanska naselba I mesto od 1000m2 rastani na vlezo...


13 €
или предлог цена
12 јан 15:59Градежни парцели

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната...


24.000 €
или предлог цена
12 јан 14:35Se Prodava parcela -lozje 1069 m²

Se Prodava parcela -lozje 1069m² Kukarce 2 sobi edna na edna .Buna...


5 €
или предлог цена
12 јан 13:55POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


По Договор
или предлог цена
12 јан 11:56СЕ ПРОДАВААТ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ПАРЦЕЛИ НА ЛАВЧАНСКИ ПАТ ВО БИТОЛА. ПРЕКРАСНА И СОНЧ...


45 €
или предлог цена
12 јан 11:35Se izdava PLAC na Industriski pat

Se izdava PLAC na Industriski pat na samiot pat lepenka do mlekarata ...


450 €
или предлог цена
10 јан 09:43Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
09 јан 23:50Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
09 јан 09:51se izdava pod kirija niva vo D orizari

Se izdava pod kirija niva blisku do kukite vo dolno orizari nasproti ...


5 €
или предлог цена
08 јан 19:42Se prodava zemjiste vo atarot na Porodin i Velusina

Se prodava zemjiste so razlicni povrsini vo atarot na selo Porodin I...


1 €
или предлог цена
08 јан 17:30Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj INFORMACII NA TEL. 07534...


1 €
или предлог цена
07 јан 22:57Prodavam plac 548 m2 Gorno Orizari ili menuvam za avtomobil

Se prodava ili menuva, za lokacija klikni mapa. Javete se ke se do...


По Договор
или предлог цена
04 јан 12:25СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА СТРЕЛИШТЕ 426м²

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ВО СТРЕЛИШТЕ СО ТОП ПОГЛЕД 426...


18.000 €
или предлог цена
03 јан 10:46Plac / niva gradsko pole Bitola

se prodava nivata na mesto vikano Kaftandzica pod francuaki grobista ...


10 €
или предлог цена
02 јан 17:31Livada nad Bukovski Livadi

Livada nad Bukovski Livadi 1595m2


18.000 €
или предлог цена
02 јан 13:20gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


13 €
или предлог цена
01 јан 17:27Земјоделско и градежно

Нива од 2000 до 12000 м2, во с.Логоварди, кај аеродромот, снабдено со...


2 €
или предлог цена
01 јан 15:58Продавам ниви во с. Поешево

Продавам ниви на тромејгето од с. Поешево, Логоварди и Битола, КОМАСИ...


2 €
или предлог цена
01 јан 15:58Prodavam niva blizu trafostanicata Krklino

Nivata e na sam pat so sirina 19.5 na 92 dolzina.


23 €
или предлог цена
31 дек 16:29СЕ ПРОДАВА НИВА, ПОВОЛНА ЗА ФОТОВОЛТАЖНА ЦЕНТРАЛА

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 071 533 938 ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР НИВАТА СЕ НАОЃА ...


1 €
или предлог цена
31 дек 06:51Страна 3 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам