676 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam borova suma

Se prodava borova suma,cena po dogovor


999 €
или предлог цена
18 авг 09:58Prv red zemjiste na pat posle Kiro Dandaro 5.300 m2 Bitola

Se prodava zemjiste vo prv red na samiot pat za Dihovo Idealno za bi...


21 €
или предлог цена
18 авг 07:01Се продава парцела. цена по договор

Се продава парцела која делумно е во градежен реон и делумно е надвор...


1 €
или предлог цена
14 авг 21:48Se prodavaat nivi, niva Krklino

Se prodavaat dve nivi: 1. Mogilski drum kaj galerijata zasadena so l...


По Договор
или предлог цена
13 авг 11:57Se prodava parcela

Mestoto se naoga vo BITOLA Mesnosta Kaftandzica Ima Strija i izgra...


1 €
или предлог цена
12 авг 07:53Plac vo Rastani

Placot se naoga vo rastani so kvadratura od 1001 m² moze da se vidi v...


1 €
или предлог цена
11 авг 09:40Gradezno Zemjiste Bitola (patot za Dihovo do Linea fabrika)

Се продава ГРАДЕЖНО земјиште во Битола, во близина на Гранд Премиер н...


13 €
или предлог цена
10 авг 22:16Prodavam platz za vikendica na extra mesto vo nize pole

650 kvadrati e platzot i se naoga vo mesto vikano CAKAL do dr.kostur...


50 €
или предлог цена
10 авг 20:13ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА - кај Парк Стив Наумов

Градежната парцела е во централно градежно подрачје со маркица за гра...


По Договор
или предлог цена
10 авг 11:05ПЛАЦ 2725м2 -над Нижеполе

Плацот е од лева страна на патот за ски центарот Нижеполе, се на наоѓ...


25 €
или предлог цена
10 авг 10:45Se izdava plac od 1000 M2

Se izdava plac od 1000 M2 ,se naogja na glaven pat Bitola -Prilep , n...


250 €
или предлог цена
08 авг 21:57БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА КУЌА

П516, БУКОВСКИ ЛИВАДИ, ЗА 16.500 ЕВРА, УРБАНИЗИРАНА ПАРЦЕЛА ОД 443 М2...


16.500 €
или предлог цена
05 авг 18:42prodavam livada pod Trnovo na Pelister na glavniot pat

prodavam livada pod Trnovo na glavniot pat so legaliziran objekt Lid...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:50Се продава поволно

Се продава обработливо земјиште кое се наоѓа во близина на градскиот ...


2 €
или предлог цена
30 јул 10:33Се продава поволно

Се продава нива во с.Раштани во близина на црквата. До нивата води па...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:29Се продава поволно

Се продава нива во близина на куќите на ул.Раштанска во с.Горно Ориза...


3 €
или предлог цена
30 јул 10:26П532, НА ПАТОТ ЗА ПЕЛИСТЕР, СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА

П532, НА ПАТОТ БИТОЛА ПЕЛИСТЕР, ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ОД 8100М2 СО МОЖНОС...


10 €
или предлог цена
28 јул 11:05Se prodava plac so dve markici

Se prodava plac so 2 markici vi gorno Orizari KP 441 35evra/m2


35 €
или предлог цена
27 јул 00:39Плац Стрелиште

Плац со П+1+пк 138м2 површина за градба А1 414м2 развиена површина...


40 €
или предлог цена
27 јул 00:38Dva placa za gradba so 16 markici nad studentski dom

Se prodavaat dva placa so vkupno 16 markici DUP vo Tek nad students...


90 €
или предлог цена
27 јул 00:37Plac nad Premier patot za Dihovo

Urbaniziran plac of 8281m2 P+1 Razviena povrsina 12050m2 Povrsina ...


20 €
или предлог цена
27 јул 00:37Градежно земјиште Битола

Се продава градежно земјиште Битола место викано Г Бунар. Тел. 070 37...


15.000 €
или предлог цена
26 јул 14:45Плацеви за куќи

Се продава нива кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


20 €
или предлог цена
24 јул 14:30Плацеви за куќи и деловен простор

Се продава плац кое може да се подели на посебни плацеви со квадратур...


35 €
или предлог цена
24 јул 14:27Се продава поволно

Нивата се наоѓа во близина на куќите во Горно Оризари на ул Раштанска...


3 €
или предлог цена
24 јул 14:13Се продава земјиште до автопат

Земјиштето се наоѓа до автопатот Прилеп Ресен во близина на С. Раштан...


3 €
или предлог цена
24 јул 13:25Се продава поволно

Парцелата се наоѓа на 700 метри одалечена од ОУ Тодор Ангелевски во ...


12 €
или предлог цена
24 јул 12:49Се продава поволно

Земјиштето се наоѓа на ул Кире Костадиновски во близина на ОУ Тодор А...


6 €
или предлог цена
24 јул 12:32НИВА ВО КО БИТОЛА 5 - 4.726 м2

СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.726 м2 ВО КО БИТОЛА 5. МЕСТО ВИКАНО ВИНАРСКИ П...


1 €
или предлог цена
20 јул 11:45НА ПАТОТ БИТОЛА РЕСЕН, ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

На патот Битола Ресен, парцела од околу 2400м2, за градба на бензиска...


28 €
или предлог цена
20 јул 10:55Se prodava niva vo selo Trnovo

Se prodava niva vo selo Trnovo od 2200 m², nasproti crkvata Sv.Bogoro...


1 €
или предлог цена
19 јул 06:16НИВИ ОД 4628 М2 И 1010 М2

ПРОДАВАМ НИВИ ОД 4628 М2 И 1010 М2, ПРЕД БУКОВСКА НАСЕЛБА, ЕДНА ДО ДР...


25 €
или предлог цена
15 јул 12:45lOZJE rastanski pat

lozjeto postoi so se korenja no ne go imame raboteno nekolku godini !...


6.500 €
или предлог цена
13 јул 18:55Се Продава место (лозје) Ниже Поле

Се продава место (Лозје) од 4670м2 на патот Ниже Поле одма наспроти р...


40 €
или предлог цена
11 јул 19:32Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


12.800 €
или предлог цена
11 јул 10:27Gradezna parcela kaj bal banja (ITNO)

Placot e vo gorno orizari odma nakarsi bal banja КП.1391 429 m2...


27 €
или предлог цена
06 јул 00:26Парцела за спортски терени

Продавам градежна парцела од 1716 м2, КП15726, КО Битола 1/2, во ...


По Договор
или предлог цена
05 јул 18:01СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА /ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ НА ПАТОТ ЗА НИЖОПОЛЕ, ПОД РЕ...


30 €
или предлог цена
05 јул 13:33PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishte so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
02 јул 11:38PLAC na izlez bitola-skopje , gradezno zemjishete so objekt!

Se prodava plac od 3000 m/3 na izlez od bitola=skopje parcela br kp 1...


1 €
или предлог цена
02 јул 11:38Страна 8 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам