Аеродром
                   
300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TREK 3500D 19.5" (L golemina)

Prodavam Trek 3500D, Tektro hidraulicni kocnici, Shimano 3 x 8, SR Su...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 јун 13:41Velosiped BMX

BMX✅ SOLIDNO SOCUVAN VOZDRAST OD 8 DO 14GODINI Cena 60 evra fix TE...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 јун 13:30Se prodava velosiped Cannondale Trail 6

Cannondale Trail 6 Velosipedot e vo odlicna sostojba Kupen vo Bike...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 јун 10:15Продавам велосипед Felt aliminiumski ram

Продавам женски велосипед Felt City Bike донесен од Германија, во одл...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 јун 09:21Točak so amortizeri

Ispravni brzini i kočnici Ispravni amortizeri Skroz novi 2 gumi 26"...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 јун 09:09Frontera One speed

Točakot e uspraven ima edna brzina, Kočnici ispravni Osovini odličn...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 јун 09:08Prodavam velosiped

Prodavam velosiped max, 18 brzini


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јун 22:09Velosiped Scott Contessa Active 50 **KAKO NOV**

Velosipedot e mnogu malku vozen i e vo odlicna sostojba bez nikakvi o...


28.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јун 15:23Mondia Stratos одличен градски велосипед

Продавам Mondia Stratos одличен градски велосипед, квалитетен швајцар...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јун 11:54FOCUS nov fabricki

Nov FOKUS arriba 3.8 2022g ramot L velicina


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јун 11:13CUBE 120 STING

Nov fabrici opremen


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јун 11:13Otkupuvam Polovni Velosipedi

Otkupuvam rasipani i havarisani velosipedi so bilo kakov defekt, moze...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јун 10:21Velosiped MERIDA SPEEDER 100

Prodavam super socuvan velosiped Merida speeder 100 donesen od German...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јун 10:16Giant Velosiped / Tocak

Velosiped Giant NRS 2 so hidraulicni disk kocnici, preden amortizer s...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 јун 16:55SCOTT CUBE TREK SPECIALIZED KTM GIANT MERIDA LIV

Se prodavaat novi kompleti za velosiped, SCOTT CUBE TREK SPECIALIZED ...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 јун 12:32TREK XCALIBER 9 golemina L

Se prodava TREK XCALIBER 9 . Sostojba 10/10. Velosipedot e nov, mno...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.100 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 јун 12:32Detski velosiped

Detski velosiped, golemina na trkalo '12, malku koristen ima i pomosn...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 јун 10:37MATE X 750W ELEKTRICEN VELOSIPED DVE NOVI BATERII NOVI GUMI

ONE SIZE за возачи (130-192 см). MATE X е создаден за ваша погоднос...


2.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 јун 08:24Drzac za mobilen za tocak

Prodavam nov nekoristen drzac za mobilen za velosiped, cvrst, siguren...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 јун 16:41Nosaci za velosiped BMW

Krovni nosaci za velosipedi BMW, koristeni no odlicno socuvani, posed...


2.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 јун 13:15Детски велосипед

Во добра состојба. Барајте на: 078360905 Соња


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 јун 12:45skoro nov max velosiped

se prodava skoro nov max velosiped. cena 9000den


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 21:52VELOSIPED 26

Vo odlicna sostojba ram L trkalo 26 so diskovi,smenet nov zaden menja...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 13:00VELOSIPED ZA DECA, DETSKO 16" NOV. KUPEN 7000D. ОД МАСТЕРСПО

VELOSIPED ZA DECA, DETSKO 16" NOV. KUPEN 7000D. ОД МАСТЕРСПОРТ ОРГИНА...


2.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 11:14DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA TOCAK,BOCA SO DRZAC 400 DENARI,SVONCE 300 DENARI ,...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 00:03DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA VELOSIPEDI,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JAVUVANJ...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јун 00:01Prodavam poloven velosiped SOBIM

za cenata ke se dogovorime na lice mesto


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 23:27Продавам точак

Продавам користен Hermes точак (зелен). 18 брзини, со Шимано Tourne...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 09:32Velosiped Pegasus Avanti 20 Zoll

Барајте на овој број 070310286 Барајте на овој број 070310286 Барај...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јун 07:07Prodavam velosiped

Prodavam dobro zacuvan velosiped. Velosipedot e sredna golemina i ne...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 мај 16:36Велосипед м точак - Velosiped tocak Specialized

Се продава Specialized myka сервисиран спремен за возење Тркала / гум...


310 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 мај 12:07Cilo Pro Road bike

Cilo pro road ultegra Mavic top sostojba


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 18:41Venera North Explorer 27.5 L

Mountain bike Venera North Explorer 27.5, so 18 brzini, golemina L, v...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 09:15Продавам GT BMX

Продавам оригинален BMX Марка: GT Модел: G303 BMX-от е многу мал...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 20:17Detski velosiped tricikl

Prodavam detski velosiped tricikl, vo odlicna sostojba. Info na te...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 18:41Drag Hacker, trkala 24", idealen za deca 8-12 godini

18 brzini, prv sopstvenik, odlicno socuvan


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 13:50Prodavam velosiped Felt

3x9 mehanika shimano hidraulika kocnici golemina na ram 58cm trkal...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 13:21Prodavam velosiped Gary fisher

3x8 mehanika shimano kocnici rockshox amortizer shimano glavini g...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 13:20Велосипед / Точак / Velosiped /

Се продава велосипед


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 07:58Velosiped zenski

Visitor queen nov kupen pred dve godini mnogu malce vozen .


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 00:07Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам