Аеродром
                   
274 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Balans bike

Se prodava mnogu malku koristeno tocace.Plateno e 6500 den.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 фев 19:27Se prodava Trek FX 2 Disc

Se prodava Trek FX2 disc poveke za velosipedot na linkot podolu. ...


26.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 фев 15:39Prodavam Poni Unis Adriatic golem

Продавам велосипед пони Adriatic од големите. Велосипедоте како нов, ...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 фев 12:28Prodavam pedali za road bike.

Speedplay pedali vo dobra sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 фев 11:08Velosiped Pegasus Avanti 20 Zoll

Барајте на овој број 070310286 Барајте на овој број 070310286 Барај...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 фев 09:06DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA TOCAK,BOCA SO DRZAC 400 DENARI,SVONCE 300 DENARI ,...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 фев 21:11se prodava off rod velosiped DRAG vo odlicna sostojba

Se Prodava Off Road velosiped DRAG vo odlicna sostojba, nadgraden so ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
19.000 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 фев 18:12Prodavam velosiped

Velosiped dobro socuvan , vo odlicna sostojba, novi gumi


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 фев 13:31Kolicka za deca Thule Chariot Cross 1

Kolicka za deca Thule Chariot Cross 1 Kolickata e vo odlicna sostojb...


590 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 фев 09:03SCOTT CUBE TREK SPECIALIZED KTM GIANT MERIDA LIV

Se prodavaat novi kompleti za velosiped, SCOTT CUBE TREK SPECIALIZED ...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 фев 07:22Продавам точак

Продавам користен Hermes точак (зелен). 18 брзини, со Шимано Tourne...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 фев 08:27Продавам швајцарски точак

Постар точак солидно сочуван


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 фев 14:55Tocak COPER

Se prodava detsko tocace coper


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 фев 22:53Се продава.

Велосипед е користен месец дена одкако е купен 2 години стои не се во...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 фев 21:08Се продава Velosiped

Се продава


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 фев 12:56ОДЛИЧЕН POLAR точак

Продавам одлично сочуван POLAR точак со следниве каратктеристики: - ...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 фев 18:21Prodavam ktm shimano altus

Prodavam tocak avstriski ktm so shimano acera oprema gumi 28 ca


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

14 фев 08:35Se prodava tocak hartail

Sprint mountain wood2 Size L 3x10 Kocnici shimano hidraulika Deore sa...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 фев 10:17Detski velosiped

Vo vozna sostojba


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 фев 14:55Drzac nosac za velosiped

Prodavam drzac-nosac za velosiped


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 јан 15:10Prodavam full suspension mount bike DBR X2

Stara dobra skola na full suspension bike Najkvalitetni komponenti ...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јан 13:02Detski Specialized 20” Riprock

Kako nov, so kontra kocnica i dve racni kocnici, bez brzini


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 јан 17:31CUBE CROSS

CUBE CROSS, L големина, 28' тркала, цена 400€ Вилушка Suntour NCX-E ...


340 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 јан 13:27elektrovelosoped

Se prodava velosiped so so elektromotor 24v bez baterii ....


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 јан 23:25GERMANSKI VELOSIPED

VELOSIPEDOT E PROIZVEDEN 2018GOD KUOEN E NOV OD GERMANIJAIMA ODLICNA ...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

14 јан 17:49VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 skoro nov

PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY SPORT 4.0 ALL TERRAIN STEEL FORK PERFORMAN...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 јан 22:51prodavam ili zamena za tocak

Prodavam detski zenski tocak ili zamena za istiot so drug tocak maski...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јан 19:55Velosiped od Aluminium, Diskovi so Hidraulika / Tocak

Velosiped so ram od aluminium, hidraulicni disk kocnici, preden amort...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јан 11:50se prodava velosiped

se prodava velosiped zenski vo odlicna sostojba shimano 6000 den...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 дек 13:00Velosiped - EFTINO

Se prodava velosiped. Trkalata se nesto pomegju 20 - 24". Imam dod...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 дек 01:36Се продава НОВ дамски велосипед

Возен два три пати


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 дек 21:03Velosiped zenski

Visitor queen kupen pred dve godini mnogu malce vozen .


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 дек 15:00Cube Attention MTB nov nevozen

Cube Attention 29er nov nevozen. MTB Full Deore, Rockshock judy vozd...


60.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 дек 13:18Se prodavaat Velosipedi

Viper maski 4200d Viper zenski 2500d Detski 1300d


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 дек 20:53Trkacki Velosiped

..


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 ное 18:07Prodava velosipedi

Prodavam 2 VELOSIPEDI so golemi a na trkalo 26", domašnupotrebuvani. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 ное 18:28se prodava off rod velosiped DRAG vo odlicna sostojba

se prodava offrode velosiped DRAG vo odlicna sostojba nadgraden so de...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 ное 16:59Prodavam Germanski Elekricen velosiped

Dobro socuvan elektricen velosiped


430 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 ное 13:00Zenski velosiped

Se prodava zenski velosiped star edna godina


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

08 ное 14:37Oldtimer Velosiped

Germanski Oldtimer velosiped od 1952 godina. Moze zamena za MTB, road...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 ное 21:47Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам