Аеродром
                   
275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oldtimer Velosiped

Germanski Oldtimer velosiped od 1952 godina. Moze zamena za MTB, road...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 ное 21:47Продавам ПОНИ точак во одлична состојба

Продавам ПОНИ точак во одлична состојба


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 ное 18:26Trek gradski velosiped vo top sostojba.

Se prodava Trek velosiped vo odlicna sostojba.


199 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 окт 22:56Road bike

KONTAKT Sase +38971238037 Prodavam Road Bike Fokus,105 menjac Alumi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 окт 16:18Trinx 1.0 junior

Se prodaba odlicen detski velosiped,so 6 brzini vozen samo edna sezon...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 09:20Велосипед | 26" | M рам

Сочуван, и во исправна состојба •без оштетени осовини (предна, сре...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 сеп 18:20Велосипед | 26" | M рам | V-brakes

Велосипед во исправна состојба •26" тркала •М рам •исправни кочниц...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 сеп 17:19Polar mirage

POLAR MIRAGE SPROT 29" Големина на тркало/број на брзини: 29''/21 Р...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 сеп 10:07Vitoria Zafiro Pro nadvoresna guma za Road bike

Vittoria Zafiro Pro nadvoresna guma za Road bike 700x23c


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 11:23Velosiped

Maski velosiped Sobim Leopard. Nov bandaz i gumi, nov prenos so masin...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 11:23Velosiped

Prodavam velosiped, mnogu malku koristen. kontakt 070369926 Maja


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

10 сеп 12:39Velosiped Winora, 7 brzinec, Aluminium Велосипед Винора 7брз

Velosipedot e prekrasen, nema mana. Aluminumski ram, Trkala 28 Ha...


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 сеп 21:59FOX SHORC ZA MTB

Se prodavaat FOX i TROY LEE shorcevi za MTB. Samo so poracka i rezer...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 сеп 18:25Merida Matts

Tocakot e odlicno socuvan so kompletno napraven servis


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 сеп 16:41SE PRODAVA VELOSIPED SAB BIKE

SE PRODAVA VELOSIPED SAB BIKE VREDI DA SE POGLEDNE. CENA 250 EVRA


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 авг 15:48Se prodava Holandski velosiped 075 248 280

SE PRODAVA VELOSIPED KOMLET SO BISAGI I FABRICNA KABANICA ZA DOZD 075...


8.888 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 авг 18:56SE PRODAVA VELOSIPED MNOGU CUVAN I ODRZUVAN 075 248 280

SE PRODAVA VELOSIPED MNOGU SACUVAN 075 248 280


77.777 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 авг 18:56се продава Белосипеди

се продава или менува


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 авг 20:59Detski velosiped

Prodavam detski velosiped so pomosni trkala malku koristen.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 авг 16:14Treking fox svajcarski velosiped

Potreben e preden salter za predniot menjac drugo se e ispravno cena...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 авг 14:50Merida Big Nine 60-3x MT 29

Велосипедот е НОВ во одлична состојба, коростен е само 1 година не е ...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 авг 18:09Prodavam velosiped full-suspension BMC pro series

velosipedot e vo dobra sostojba treba da se servisira oprema deore ...


349 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

10 авг 22:23Prodavam dva velosipedi

Edniot e 16" - 20 evra Drugiot e 20" - 40 evra Vo ispravna / vozna s...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

10 авг 13:55Rose Pro Sl size M Full

Rose Pro Sl size M full 5800 trkala Mavic Aksium Elite 7.9kg najbolji...


950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 јул 13:00Rose Pro Sl size M Full

Rose Pro Sl size M full 5700 trkala Mavic Aksium..7.9kg eden u Mkd.....


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 јул 13:00CUBE dres I biciklisticki za velosiped

CUBE dres I biciklisticki za velosiped. Cena 3600 denari. Moznost z...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 јул 12:29Prodavam dva velosipeda kako novi

Prodavam dva velosipeda kako novi paket cena za dvata 6500 den tel....


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 јул 15:05PRODAVAM VELOSIPED '' BOOMERANG'' MOUNTAIN BIKE

P R O D A D E N!!! PRODAVAM MALKU KORISTEN VELOSIPED/TOCAK M...


4.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

14 јул 08:40Se prodavaat maski velosipedi

Se prodavaat velosipedi odlicno sve si funkcioniraat i se zacuvani ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 јул 20:06Velosiped- BMX KENT

Se prodava velosiped marka KENT. Moze da go koristat deca i mladi do...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 јул 15:44VELOSIPED ROG SENIOR

Prodavam velosiped Rog Senior funkcionalen


2.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 јул 10:09НОВ...под гаранција!

Се продава сосема нов велосипед..големина на тркало 24ка...големина н...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 јул 08:39Velosiped 16ka Gumi

Detski velosiped.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 јул 23:49CUBE dres I biciklisticki za velosiped

Se prodava CUBE dres I biciklisticki za velosiped. Cena 3600 denari....


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 јул 08:16Електричен велосипед

Се продава електричен велосипед. Воопшто не е користен. https://www...


39.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 јул 01:41Velosiped max sky runner

Se prodava velosiped max sky runner Golemina na trklala 27.5 "


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 јул 16:47Velosiped max

Velosiped max Golemina na trklala 24"


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 јул 16:47Velosiped

Se prodava velosiped vozen samo edna sezona na kej, velosipedot e vo ...


15.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јун 21:23holandski velosiped

2 polovni velosipedi zenski i maski po 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 јун 13:39Prodavam velosiped BP

Продавам сочуван велосипед BP југословенско производство. Велосипедот...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 јун 21:12Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам