Аеродром
                   
274 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mongoose Bmx

Mongoose Bmx kako nov vozen nekolku meseci. Moze da se vidi i isprob...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јул 16:21Prodavam velosiped

Se prodava velosiped nov kupen pred dva meseci so garancija ,dimenz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 јул 11:35Kacigi FOX

Se prodava nov FOX kaciga za velosiped. Cena 3600 denari.


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 јул 12:24Micro G-Bike - trcalce nad 2 god.

Micro G-Bike - balance bike ili trcalce za deca nad 2 god. Golemina n...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 јун 15:38CROSS FUSION 27,5 ALUMINIUM VELOSIPED ВЕЛОСИПЕД

Odlicna sostojba skoro nov CROSS FUSION 27,5 Ram Aluminiumski All...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 јун 11:04PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

Prodavam detski velosiped. Cenata e 3000 denari.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

30 мај 18:00Велосипед МАХ скоро нов 15 пати користен

Велосипедот е близу фабричката состојба многу малку е возен, се прода...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

18 мај 15:19HT METRO CITY VELOSIPED 28 COLL MADE IN GERMANY

Se prodava HT METRO aluminiumski gradski velosiped bez brzini so le...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мај 16:34Detsko velosipedče

Se prodava žensko detsko velosipedče rozeva boja, so 3 trkala. Cena 1...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 мај 16:30Zamena na zenski detski za maski 20'

Baram isklucivo zamena na ZENSKI detski za MASKI ista golemina 20'...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 апр 19:09Детски велосипед БМХ

Продавам детски велосипед БМХ за возраст од 7-10 год.,со нови гуми ,в...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мар 09:07Детски велосипед БМХ

Продавам детски велосипед БМХ за возраст од 7-10 год.,со нови гуми ,в...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 мар 08:58Детски точак

Се продава детски точак БМХ во исправна состојба


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 мар 15:38SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 фев 00:05SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 јан 13:31SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 јан 13:41SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 јан 01:36SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 јан 20:28SPECIALIZED CAMBER 2016 29" L

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 јан 21:24SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 јан 17:40Capriolo Oxygen

Продавам Capriolo Oxygen, како на сликата. Италијанско меко седиште в...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 дек 09:55Велосипедски комплет (НОВО)

Се продава нов велосипедски комплет, европски бренд Steam дрес во ком...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Нови Италијански Бермуди

Се продаваат нови супер квалитетни бермуди, изработени од Miti матери...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Дрес на долги ракави - НОВ (S-4XL)

Се продаваат нови дресови на долги ракави. Погодни за претстојниот п...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Prodavam Velosiped Moutec

Prodavam Velosiped Moutec. Ima prostor za cenata. 072231035 Maja


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 дек 15:50Amortizer marka FOX FLOAT PR 23

Prodavam zaden Amortizer marka FOX FLOAT PR 23 vo skoro nova sostojba...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 окт 00:27Cube,tocakot e top!

Tocakot e kupen pred skoro dve godini i e malku vozen.Goleminata na r...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 окт 12:51Нова Велосипедска Опрема

Се продава нов велосипедски комплет, белгиски Jarface Highend дрес во...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 сеп 16:37Топ понуда на Велосипедски комплет (НОВО)

Се продава нов велосипедски комплет, холандски Cuesta дрес во комбина...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 сеп 18:35Prodavam velosiped shimano

Tocakot e ispraven i perfektno socuvan Nema nikakvi ostetuvanja i sl...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 сеп 16:07detsko točače rozevo

Prodavam sočuvano detsko (žensko) točače, za 3-7 god.vozrast, servis...


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 18:52TOCAK

CENA 400EVRA


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 сеп 16:41Prodavam velosiped

Prodavam Venum velosiped - kupen 2019 Kompletna shimano oprema Se...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 сеп 09:27Нов женска спортски дрес

Се продава нов спортски дрес изработен од материјали погодни за разни...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 сеп 08:37Nov velosiped Venum Green Chilly Disk 24"

Се продава Нов Венум грин чили диск Големина на тркала: 24" Алуми...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 сеп 16:18Професионална Велосипедска Опрема

Се продава нов велосипедски комплет, белгиски Jarface Highend дрес во...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 сеп 12:28Nov Ganc Velosiped Venum Green Chilly Disk

Се продава Нов Венум грин чили диск Големина на тркала: 24" Алуми...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 авг 17:33Нова бела спортска маица

Се продава нова спортска маица погодна за разни спортски активности, ...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:40<<<ГОЛЕМ ИЗБОР НА СПОРТСКИ МАИЦИ (НОВИ) >>>

Изберете ја вашата омилена маица и уживајте во спортските активности ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

10 авг 12:51детски велосипед

Детски женски велосипед со помошни тркала. Малку користен, во исправн...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 авг 20:19Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам