Аеродром
                   
296 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 јан 01:36SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 јан 20:28SPECIALIZED CAMBER 2016 29" L

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 јан 21:24SPECIALIZED CAMBER 2016 29"

Na slikite se gleda vo kakva sostojba e i kolku e zacuvan velosipedot...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 јан 17:40Capriolo Oxygen

Продавам Capriolo Oxygen, како на сликата. Италијанско меко седиште в...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 дек 09:55Велосипедски комплет (НОВО)

Се продава нов велосипедски комплет, европски бренд Steam дрес во ком...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Нови Италијански Бермуди

Се продаваат нови супер квалитетни бермуди, изработени од Miti матери...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Дрес на долги ракави - НОВ (S-4XL)

Се продаваат нови дресови на долги ракави. Погодни за претстојниот п...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 дек 20:49Amortizer marka FOX FLOAT PR 23

Prodavam zaden Amortizer marka FOX FLOAT PR 23 vo skoro nova sostojba...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 окт 00:27Cube,tocakot e top!

Tocakot e kupen pred skoro dve godini i e malku vozen.Goleminata na r...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 окт 12:51Нова Велосипедска Опрема

Се продава нов велосипедски комплет, белгиски Jarface Highend дрес во...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

21 сеп 16:37Топ понуда на Велосипедски комплет (НОВО)

Се продава нов велосипедски комплет, холандски Cuesta дрес во комбина...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

17 сеп 18:35Prodavam velosiped shimano

Tocakot e ispraven i perfektno socuvan Nema nikakvi ostetuvanja i sl...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 сеп 16:07detsko točače rozevo

Prodavam sočuvano detsko (žensko) točače, za 3-7 god.vozrast, servis...


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 18:52TOCAK

CENA 400EVRA


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 сеп 16:41Prodavam velosiped

Prodavam Venum velosiped - kupen 2019 Kompletna shimano oprema Se...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

12 сеп 09:27Нов женска спортски дрес

Се продава нов спортски дрес изработен од материјали погодни за разни...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 сеп 08:37Nov velosiped Venum Green Chilly Disk 24"

Се продава Нов Венум грин чили диск Големина на тркала: 24" Алуми...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 сеп 16:18Професионална Велосипедска Опрема

Се продава нов велосипедски комплет, белгиски Jarface Highend дрес во...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 сеп 12:28Nov Ganc Velosiped Venum Green Chilly Disk

Се продава Нов Венум грин чили диск Големина на тркала: 24" Алуми...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 авг 17:33Нова бела спортска маица

Се продава нова спортска маица погодна за разни спортски активности, ...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:40<<<ГОЛЕМ ИЗБОР НА СПОРТСКИ МАИЦИ (НОВИ) >>>

Изберете ја вашата омилена маица и уживајте во спортските активности ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

10 авг 12:51детски велосипед

Детски женски велосипед со помошни тркала. Малку користен, во исправн...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

04 авг 20:19Dres, biciklisticki i kaciga modeli 2019

Se prodavaat dres i biciklisticki Trek 2019. Se prodavaat kacigi mod...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 јул 11:06ВЕЛОСИПЕД ЖЕНСКИ СО ПРЕДЕН АМОРТИЗЕР

ПРОДАВАМ ВЕЛОСИПЕД SDB STYLE - ПРЕДЕН АМОРТИЗЕР , ТРКАЛА 24 " SHI...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 јул 12:20MTB kompleti FOX

Se prodavaat MTB kompleti FOX. Isklucivo po poracka. Cena 4600 dena...


4.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 јул 18:10Kaciga za velosiped tocak

Se prodava nova kaciga za velosiped tocak. Golemina 54-58 cm.


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 јул 21:48Tockar

Vrsam popravka na site vidovi velosipedi


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

11 јул 12:14E-BIKE

Kako vashiot Velosiped da go napravite E-BIKE KOMPLETNA OPTEMA BA...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 јун 08:00MTB kompleti

Se prodavaat kompleti za MTB. Moznost za sopstven izbor. Samo po po...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 јун 19:23Svetlo za velosiped so usb polnac.

Se prodavaat zadni svetla za velosiped so usb polnac. Cena 400 den


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 јун 19:23Aluminiumski pedali za velosiped

Se prodavaat novi aluminiumski pedali platforma za velosiped. Cena 1...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 јун 19:23Se prodava Max Alpine 3.0 vo odlicna sostojba

Велосипедот е во одлична состојба и купен нов е 250€ * алуминиумски...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

19 јун 20:05Atala eRun eBike velosiped / велосипед

Продавам Atala eRun eBike електричен велосипед во одлична состојба, в...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 мај 14:27Продавам велосипед КТМ

Продавам одлично сочуван велосипед, марка KTM, големина на тркало 26...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

24 мај 13:00Се продава точак

Број за контакт 074 226 236


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 мај 23:16Velosiped Road bike

se prodava velosiped road bike Marlin tocakot e spansko proizvotsvo ...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 мај 15:26Se prodava zanski velosiped/tocak za eftino

Se prodava zenski velosiped mnogu malku vozen. Velosipedot e vo ispra...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

28 апр 15:09Детски велосипед

Продавам детски велосипед, многу малку користен 12" тркала


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

25 апр 20:55Продавам Детски велосипед

Детски велосипед, сочуван, брзинец со наместени помошни тркала 07227...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 апр 20:56Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам