Аеродром
                   
245 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bokserki (gakici) so pernice za velosiped

Se prodavaat novi bokserki- gakici so pernice za velosiped. Golemina...


650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 ное 14:37Prodavam Germanski Elekricen velosiped

Dobro socuvan elektricen velosiped


430 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 ное 13:00Centurion Road BIKE

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA 075248405


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 ное 00:45Batavus Torino e-go elektricen velosiped tocak

Batavus Torino e-go Sostojba odlicna Mnogu malku koristen Ram 48 Trka...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

11 ное 19:04Продавам швајцарски точак

Постар точак солидно сочуван


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 ное 20:57Nosaci za velosiped BMW

Krovni nosaci za velosipedi BMW, koristeni no odlicno socuvani, posed...


2.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 ное 14:24NOVI 28'BANAZI KRIPTON

Skroz novi bandazi duplozidni aero za velosiped 28" (19-622), i 26' (...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 ное 10:39Zenski velosiped

Se prodava zenski velosiped star edna godina


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

08 ное 14:37Oldtimer Velosiped

Germanski Oldtimer velosiped od 1952 godina. Moze zamena za MTB, road...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 ное 21:47VELOSIPED/TOCAK

Prodavam velosiped montbajk


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 ное 06:46PROFLEX BEAST MAUNTBAIK

velosipedot e mnogu socuvan se e orginalno od fabrika se e ispravno s...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 ное 15:48Drzac za mobilen za tocak

Prodavam nov nekoristen drzac za mobilen za velosiped, cvrst, siguren...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

05 ное 10:31Продавам GT BMX

Продавам оригинален BMX Марка: GT Модел: G303 BMX-от е многу мал...


190 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 ное 01:31Продавам ПОНИ точак во одлична состојба

Продавам ПОНИ точак во одлична состојба


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

01 ное 18:26Trek gradski velosiped vo top sostojba.

Se prodava Trek velosiped vo odlicna sostojba.


199 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 окт 22:56PONI VELOSIPED

SE PRODAVA PONI VELOSIPED SOCUVAN,VO ISPRAVNA SOSTOJBA,VO VOZNO STANJ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Велосипеди

31 окт 07:21Детски велосипед Trinx

Велосипедот е користен 2 сезони, и е во одлична состојба. https://...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

29 окт 11:24CINZIA italijanski tocak 20

Se prodava CINZIA italijanski tocak(prv sopstevnik) vo odlicna sosto...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

27 окт 13:53CUBE CROSS

Рам HPA Trekking Double Butted Вилушка Suntour NCX-E RL Lite Волан ...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 окт 10:23Se prodava Trek FX 2 Disc

Se prodava Trek FX2 disc poveke za velosipedot na linkot podolu. ...


26.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

22 окт 19:03Продавам точаци

Продавам детски точаци машки и женски модел Мах 24 величина


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

16 окт 12:41Giant Velosiped / Tocak

Velosiped Giant NRS 2 so ram od aluminium, hidraulicni disk kocnici, ...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 окт 00:26Road bike

KONTAKT Sase +38971238037 Prodavam Road Bike Fokus,105 menjac Alumi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

09 окт 16:18Продавам велосипед 26"

Продавам велосипед спортски но прилагоден и за градско возење, редовн...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

08 окт 11:50Trinx 1.0 junior

Se prodaba odlicen detski velosiped,so 6 brzini vozen samo edna sezon...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

03 окт 09:20DELOVI ZA VELOSIPEDI

PRODAVAM DELOVI ZA TOCAK,BOCA SO DRZAC 400 DENARI,SVONCE 300 DENARI ,...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

26 сеп 21:41Велосипед | 26" | M рам

Сочуван, и во исправна состојба •без оштетени осовини (предна, сре...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 сеп 18:20Велосипед | 26" | M рам | V-brakes

Велосипед во исправна состојба •26" тркала •М рам •исправни кочниц...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

23 сеп 17:19Polar mirage

POLAR MIRAGE SPROT 29" Големина на тркало/број на брзини: 29''/21 Р...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

20 сеп 10:07Schwalbe Smart Sam 29x2.25

Нови Schwalbe Smart Sam 29x2.25 со заштита од бушење. 2 гуми за 70е


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

15 сеп 14:24Detski Specialized 20” Riprock

Kako nov, so kontra kocnica i dve racni kocnici, bez brzini


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

14 сеп 10:14Superior Shimano 24brzini velosiped

24 brzini Shimano Superior velosiped, svetlo sin, odlicno socuvan, le...


5.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 22:01Се продава CUBE REACTION PRO - KAKO NOV

Продавам многу добро сочуван и малку возен CUBE REACTION PRO. Купен о...


2.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 17:19Vitoria Zafiro Pro nadvoresna guma za Road bike

Vittoria Zafiro Pro nadvoresna guma za Road bike 700x23c


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 11:23Velosiped

Maski velosiped Sobim Leopard. Nov bandaz i gumi, nov prenos so masin...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 11:23Продавам велосипед Felt aliminiumski ram

Продавам женски велосипед Felt City Bike донесен од Германија, во одл...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

13 сеп 09:43Velosiped

Prodavam velosiped, mnogu malku koristen. kontakt 070369926 Maja


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

10 сеп 12:39Velosiped Winora, 7 brzinec, Aluminium Велосипед Винора 7брз

Velosipedot e prekrasen, nema mana. Aluminumski ram, Trkala 28 Ha...


12.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

07 сеп 21:59FOX SHORC ZA MTB

Se prodavaat FOX i TROY LEE shorcevi za MTB. Samo so poracka i rezer...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

06 сеп 18:25Merida Matts

Tocakot e odlicno socuvan so kompletno napraven servis


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

02 сеп 16:41Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам