Гостивар
Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cassettes TDK, SONY, BASF еднаШ снимени.

Продавам еднаш снимени касети од познатите марки. TDK, SONY, BASF, RA...


100 МКД
или предлог цена
29 авг 16:45ПРОДАВАМ 50 АУДИО КАСЕТИ ОРИГИНАЛ, ЦЕНА ЏАБЕ.

Дел од изборот на сликата + други сите различни. Цена џабе. Разни Мак...


2.500 МКД
или предлог цена
29 авг 16:45TEAC V1050 CASSETTE DECK TOP!!!

Kaset dek TEAC V 1050 3 glavi, malku koristen, vo top sostojba. Slik...


6.000 МКД
или предлог цена
13 авг 14:49KUPUVAM JBL Zvucnici XPL 200, 250Ti, K2-S, 4435

* Д А Ј Т Е П О Н У Д А * KUPUVAM JBL Zvucnici XP...


1.000 €
или предлог цена
30 јул 22:08Cassette Deck TECHNICS RS-TR 575 EXTRA

Dvata Deka Snimaat istovremeno + Revers. Extra Sostojba. Made in Jap...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јун 20:48Cassette Deck DENON DRM - 550 Super kvalitet, TOP CENA!

Dekot e dve glavi mnogu malku koristen. Sostojba super mali znaci na ...


2.000 МКД
или предлог цена
08 апр 22:38GRUNDIG A 9009 FineArts

GRUNDIG A 9009 FineArts Vrven integriran zasiluvac, DAC, Analog+Digi...


400 €
или предлог цена
14 фев 18:07Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам