Кичево
                   
775 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mitsubishi Outlander Motornivozila

Super gjendje i servisuar komplet e mbrojtur nga kripa multifunkciona...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 11:27Промовирано

BMW 320d 184hp Touring Sport 2014

Kolata e vo odlicna sostojba. Sport verzija i najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes c200 cdi mozna zamena !!

Se prodava Mercedes c200 cdi 2002g reg do kraj na juni 2023,karoseris...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 мај 07:34Промовирано

Се продава MERCEDES C200 CDI BLUEEFICIENCY

Се продава Мерцедес Бенз C200 CDI 2010 година колата е со оригинал ки...


8.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 22:17Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 21:32Се продава, можна е замена за Мерцедес

Реното е во беспрекорна состојба, не е префарбувано, со реолна киломе...


3.599 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Кичево

Автомобили

Денес 21:07Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


5.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.400 €
Кичево

Автомобили

Денес 20:29Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v 2001g со full опрема, редовно одржуван,...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 19:40Audi a6 3.0tdi 224ps quattro 2005god MOZE ZAMENA

Registriran cela godina Novi gumi i servisiran za narednite 15.000k...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:02Mercedes s klasa 320cdi 2007/6god

Full oprema Novi gumi i servisiran pred 2.000km Regg cela godina ...


12 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:02Peugeot 307 1.6hdi 2006god MOZE ZAMENA

Full oprema Sostojba perfektna Moze zamena so moja ili vasa dopla...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:02BMW X5 3.5d xdrive 198kw FACELIFT 2012GOD

Sostojba perfektna Full oprema Mozna zamena so moja ili vasa dopl...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 18:02Opel Meriva

Opel Meriva 1.7Dti 072647879 Vo mnogu dobra sostojbna


1.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:24  НОВ ОГЛАС

Се продава GOLF 5. 2.0 TDI 2005

Се продава GOLF 5. 2.0 TDI 2005 година. Клима функционира,направен с...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:51AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 Zamena golf


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:59Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.250 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:38BMW 320d 184hp Touring Sport 2014

Kolata e vo odlicna sostojba. Sport verzija i najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Mercedes Benz E 220 CDI

Prodavam Mercedes E 220 CDI god 2006 Registriran do 07,2023 god Opr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:41VW Golf 5 1.9 tdi 105 ks

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:22VW PASSAT 2.0 diesel R-LINE uvoz CH

4MOTION ( 4x4 ) 230.000 km. so servisna kniska full oprema R-LINE ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:28AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:28AUDI A3 2.0 TDI 2014 CH

2.0 tdi 150 ks. 154.000 km. so servisna kniska! full oprema uvezen...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:28Ford fiesta

Ford fiesta 1.1 1978 godina registrirana samo sofersajbna skrsena


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:06GOLF 1.9 2007

Golf Plus 1.9


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:03Se prodava Mitsubishi Colt 1.5 DID

Se prodava Mitsubishi colt 1.5 dizel so 198.000km vo odlicna sostojba...


2.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.099 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:45Toyota Avensis D-4D

Se prodava toyota avensis 2.0D4D, -servisirana(motorno maslo,filtri,...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:07Golf 5 1.9 TDI 77 KW

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:13VOLVO S40

VOLVO S40 2.0 D,136 KS 180000 KM. 2008 GODINA. VTOR GAZDA,KUPENA OD M...


6.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:53AUDI A6 3.0 TDI

AUDI A6 3.0 TDI,QUATTRO,AUTOMATIC, 224 KS,300000 KM, 2004 GODINA. KOL...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:53MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL,163 KS, 2009 GOD. 198000 KM, NAPRAVEN GOLEM SERVI...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:53OPEL ASTRA H 1.6 PLIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA BENZIN ILI NA PLI...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:07Mercedes E 200 2015

Top bez zborovi proverka kaj sakate bez zabeleski zamena mozi so xhip...


22.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:41Touran 1.9 DSG 2008

Prodavam Touran 1.9 so DSG avtomatik 228.000km orginalni Servis nap...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:51Audi Q5 3.0TDI Quattro S-line CH

AUDI Q5 3.0TDi Quattro, S-line ✅AUDI NAVIGATION SYSTEM ✅AUDI SO...


15.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:11SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

Seat Leon 1.6 TDI Style, 105 ks, 2014 god, nov uvoz od Germanija, pla...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:44Audi Q5 3.0TDI Quattro S-line CH

🇨🇭AUDI Q5 3.0TDi Quattro, S-line 🇨🇭 ✅AUDI NAVIGATION SYSTEM ...


15.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:20VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD., NOV UVOZ O...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:53Passat 20 tdi

Extra sostojba so najvisoko nivo na oprema 4motion f1 dsg 170 ks stop...


13.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:30Audi A3

Vo extra sostojba servisirano komplet inf na tel 077893785 dejan ovde...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:30Rover 214

Se prodava vo ispravna sostojba pali vozi Bez registracija Moze zame...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:24Hyundai Accent 1.3i Plin

Voziloto e pali vozi 2000 god so plin bez atest Nov akumulator Bez ...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:23AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Quattro Kolata e vo besprekorna sostojba,full...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:51Ford Mondeo 2.0TDCI

Se prodava Ford Mondeo 2002 god 2.0 TDCI, 115HP. -Oprema: Elektrika ...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јун 22:45Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам