Кичево
                   
733 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

GOLF 1.9 TDI 2005 EKSTRA

Golf 1.9 Tdi 2005 god ispravna klima novi gumi vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 15:23Se prodava BMW E87 2010 116d facelift

Se prodava BMW 116d facelift Registrirano Novi zimski gumi So dobr...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 14:53Se prodava Renault Megane 1.9DCI 2003

Se prodava Renault Megane 1.9DCI 2003 godina Napraven golem servis ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 14:53Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba Za povejce informacii na 077 520 8...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 14:15Mitsubishi outlander 2.0 benzin plin

Mitsubishi 4x4 2.0 benzin dizna plin so atest Fabricki zatemneti sta...


4.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 14:15Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 13:00Renault Scenic RX4

Dzipot e vo odlucna sostojba,klima servo kardan se e vo dobra sostojba


2.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 11:50BMW 120d E87

🇨🇭BMW 120d E87🇨🇭

 ✅BMW e 2.0 so 163ks 
 
✅ BMW SOUND SYSTEM...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 10:51Passat 110ks

Vozilo domakiski cuvano i registrirano cela godina info na tel 078 37...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 10:17Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


13.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 10:12VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 10:12Seat Ibiza 2.0 TDI FR ot CH 143ks

seat Ibiza 2.0 tdi FR ot shvajcarija so orginalni 130000 km orginal F...


6.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.500 €
Кичево

Автомобили

01 фев 10:11Bmw X5 30d so full oprema mnogu ocuvana

Bmw X5 30d ot shvajcarija so golema navigacija kozha panorama hednap ...


11.000 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
13.500 €
Кичево

Автомобили

01 фев 10:11Audi A5 3.0 tdi quatro full oprema ot CH

Audi A5 3.0 tdi quatro ot shvajcarija so orginalni 225hiljadi so serv...


15.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 10:11Audi A3 FACELIFT 2003

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 2003 godina FACEFILT Audito e so full opre...


3.333 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.350 €
Кичево

Автомобили

01 фев 09:56Alfa Romeo 147 1.9Jtd 115ks 2002

Alfa Romeo 147 1.9Jtd 115ks 2002ra Registrirana do septemvri Novi g...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 09:31Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god

Se prodava Lupo 1.2Tdi 60ks 2000god ispravna sostojba pali vozi Bez ...


1.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.450 €
Кичево

Автомобили

01 фев 09:31Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


3.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

01 фев 03:56Lupo 1.2 tdi 3L automatik

CENA 3600 Euro Prodavam volkswagen Lupo 1.2 tdi 3L 64 ks automatik g...


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 фев 01:58MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL 163 KS 2009 GOD 198000 KM NAJVISOKO NIVO NA OPREM...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 19:51Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Кичево

Автомобили

31 јан 19:46Audi a4 1.8tfsi

Audi a4 b8 1.8tfsi benzin Kolata e vo odlicna sostojba, servisirana,...


7.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 16:12Prodava citroen xsara

Se prodava citroen xsara 16 benzin Istecena registracija Dva seta g...


10 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 14:18Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks

Registrirana Solidni gumi Odlichno zachuvana 2.0 CDTI 160ks Tel z...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 13:12Bmw E60 530d Facelift 2008 235PS

Bmw E60 530d Facelift 2008 Godina 235 Ps Registrirano/Servisirano....


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 13:00Renault scenic 2

Komplet servisirano, ulje, filter za gorivo, rebrast kais, zategaci, ...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 10:59se prodava BMW 318 d. 2008 g.

Bmweto e mnogu socuvano so mnogu oprema so zelen karton. se dava pora...


6.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 10:22fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

stiloto e vo super sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 10:22OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN-METAMN IMA I DIZNA PLIN

OPEL ASTRA H 1.6 ☝️ FABRICKI BENZIN METAN ??? KOJA E R...


9 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 09:52OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI BENZIN METAN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI ...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

31 јан 09:52Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


20.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 09:21Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 јан 09:15Peugeot Partner (2005) 1.9 Diesel

Se prodava Peugeot Partner (2005) 1.9 Diesel Koristen kako sluzb...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Кичево

Автомобили

31 јан 00:18Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:54Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:54Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:54Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 23:53Seat Alhambra 4 x 4 116 KC 2007

-АБС -ЕСП -СЕРВО -ЕЛ. СТАКЛА ФАБРИЧКИ ЗАТЕМНЕТИ -ЕЛ. ОГЛЕДАЛА -К...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 21:15Scenic 4x4 1.9 tdi

4x4 1.9 tdi


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 19:37mazda Premacy

ISPRAVNA,SERVISIRANA PALI VOZI info 070 610 647 Dragan info 078...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јан 18:38Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам