Битола
                           
803 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, днев...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 ное 21:48Промовирано

СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН СПРОТИ СОМУНОТ

Се издава неодамна реновиран и комплетно наместен стан со услови за п...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

16 ное 16:39Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР - ЗГРАДА ГРОЗД

Станот е комотно опремен и е на прв спрат со лифт. Влезот на зградата...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 ное 19:29Stan pod kirija za stranci

Stanot e komletno namesten. Se naogja odma do hotel Bitola pozadi no...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 ное 17:26GUEST HOUSE - APARTMENT 1 BITOLA

Apartmanot broj 1, od kompleksot Guest House Bitola vi nudi prestoj z...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 ное 14:10СТАН 122 м2 + БАЛКОН -центар

Станот е новоградба ,граден по сите стандарди за квалитет и со функци...


110.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 ное 12:46ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН РЕНОВИРАН СТАН 2 СПАЛНИ

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН СО 2 СПАЛНИ СОБИ, РЕНОВИРАН...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 ное 10:52Se izdava stan apartman / Се издава стан апартман

Se izdava stan vo centar za ednodneven ili podolg prestoj. 1200 za e...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

17 ное 10:10КАЈ ВЕРО, ОПРЕМЕН СТАН, ПАРНО, 86+6+3М2, ПАРКИНГ

3-1025, КАЈ ВЕРО, СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН СТАН, ВО КОЈ Е ЖИВЕЕНО НЕКОЛК...


125.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

17 ное 10:043-1024, ВЕРО, НОВ, ЛУКСУЗНО ОПРЕМЕН СТАН

3-1024, ВЕРО, ЗА 150.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА НОВ, НЕВСЕЛЕН, ЛУКСУЗНО ОП...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 ное 19:00СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН СПРОТИ СОМУНОТ

Се издава неодамна реновиран и комплетно наместен стан со услови за п...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

16 ное 16:39Se izdava stan za kancelarija

Se izdava stan vo kasarna vo zgradata juri opremen so cajna kujna, dv...


16.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

16 ное 14:25PREUBAV STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI 1 KARSI KEOPS!

Samo za seriozni kupuvaci. Se prodava PREUBAV stan MANSARDA nadgradb...


58.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 ное 11:53Се продава трособен стан во Битола

Се продава трособен стан во Битола, во населба Кланица. Лице за конта...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 ное 15:07Се продава стан во Битола

Се продава стан во Битола на улица Едвард Кардељ. Лице за контакт Су...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 ное 15:06СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 ное 10:22Stan za studentki - Partizanska - kaj VERO

Kompletno opremen stan -54 m2-dve splani so klima i tv vo sekoja spal...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

15 ное 09:06Stan za studentki --kaj semaforite kaj VERO

Kompletno opremen stan - 54 m2 - dve spalni so klima i tv vo sekoja s...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

15 ное 09:06ИЗДАВАМ ТРОСОБЕН СТАН НАМЕСТЕН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

ИЗДАВАМ ТРОСОБЕН СТАН НАМЕСТЕН ВО СТРОГ ЦЕНТАР, НА 2- РИ СПРАТ. ЦЕНА...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 ное 08:02Се изнајмува стан Нова Битола

Се издава стан комплетно опремен за семејство на подолго време.


250 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 ное 15:02Се продава стан.

Се продава стан во близина на училиште Стив Наумов. Станот е 53 ква...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 ное 12:09Se bara stan pod naem

Se bara pomal stan pod naem vo nova Bitola 070 237 113


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 ное 11:49НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА *ПОШИРОК ЦЕНТАР *БИТОЛА

Продадени 3, останати 3 Инфо на 070360520


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

14 ное 11:23СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ОБЛАСТА

СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ОБЛАСТА, НА 4 КАТ ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

14 ное 10:52Се продава нов трособен стан 92 м2 во Областа

Се продава нов трособен стан од 92 м2 во зграда-новоградба. Станот и...


970 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 ное 10:51Renoviran Stan

stanot e renoviran so parket istruzen ispoliran, vrati novi , wc celo...


41.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 ное 00:33DVOSOBEN PROSIREN 68kv

Spalna decka dnevna kujna so trpezarija salon kupatilo balkun 4kv viz...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

13 ное 16:42Се изнајмува стан во близина на Болница Плодност

Се изнајмува реновиран, убаво наместен двособен стан во близина на Бо...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

13 ное 14:52Се изнајмува стан во Близина на Болница Плодност

Рановиран, убаво наместен 3 собен стан во близина на Болница Плодност


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

13 ное 14:42Stanben prostor

Se prodava stanben prostor vo novo izgradena samostojna kukja na dva ...


750 €
или предлог цена
Битола

Станови

13 ное 14:13KUPUVAM STAN STANOVI PONUDETE KOJ NE SE OGLASENI

KUPUVAM STAN STANOVI OGLASOT VAZI ZA NEDVIZNOSTI KOI NE SE OGLASENI ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

13 ное 13:13VW TOUAREG 2.5 R5 zamena za stan vo Bitola

kupuvam stan do 30.000 eur, vrednosta na dzipot e okolu 9.000 +20.000...


29.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 ное 19:43IZDAVAM NOVOSTREDENO PERFEKTNO STANCE VO CENTAR

Izdavam nov kompletno sreden stan vo centar na minuta do pazar.Stanot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 ное 14:04НОВА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН, П+4 КАТ

НОВА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН, НА П+4 КАТ, ОДРЖАН, СО ПВЦ ДОГ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 ное 18:502-1505, КАЈ ПАЗАРОТ, ОДРЖАН СТАН СО 4 СОБИ

2/1505, КАЈ ГРАДСКИОТ ПАЗАР, СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 58М2 +5М2 БАЛКОНИ+6М...


50.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 ное 18:49Барам стан

Барам помал стан или гарсоњера за под кирија. Пелагонка 1, Карпош, Ја...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

11 ное 17:40stan vo agia triada

se prodava kompletno renoviran stan vo grcija. agia triada vednas ...


7 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 ное 17:37СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ГРАДОТ

СЕ ПРОДАВА ТОПОЛ И СВЕТОЛ СТАН ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ГРАДОТ, РЕНОВИРАН ТО...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

10 ное 12:59Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza

Se prodava stan vo Paralija Grcija. Stanot se naoga na 5 minuti ode...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

10 ное 12:32Prodavam dvosoben stan

Prodavam dvosoben celosno renoviran stan na ul. Prilepska br.66, vo n...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

10 ное 12:20КАЈ ЈАВОР, СЕ ИЗДАВА ЕДНОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН

КАЈ ЈАВОР, ЗА 8.000 ДЕНАРИ МЕСЕЧНА ЗАКУПНИНА, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН ЕДНОСО...


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

10 ное 11:29Купувам еднособен стан до 25000 евра

Купувам еднособен стан до 25000 евра. Во централно подрачје или нова...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

10 ное 06:25Страна 3 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам