138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TGB Blade 525cc 4x4

TGB Blade 525cc 4x4 kako novo stranski dok


1 €
или предлог цена
Вчера 16:02Ducati 695

Ducati 695 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 16:00Ducati Hypermotard 800cc

Ducati Hypermotard 800cc 2010g vo odl sostojba


5 €
или предлог цена
Вчера 16:00Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nika...


2.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 €
Вчера 15:28YAMAHA YBR 250 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA YBR 250 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE...


2.500 €
или предлог цена
28 јан 13:00Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
28 јан 10:28Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.650 €
или предлог цена
28 јан 10:28Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.600 €
или предлог цена
28 јан 10:28Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.400 €
или предлог цена
28 јан 10:28Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.300 €
или предлог цена
28 јан 10:27Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
28 јан 10:26Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.500 €
или предлог цена
28 јан 10:26SUZUKI GSXR 1000cc K9

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E UVEZEN OD SVAJCARIJA PRED...


7.999 €
или предлог цена
27 јан 14:39HONDA CRF250R

Se prodava honda crf250r-2015 Motorot ne e vozen na stazi i redovno ...


3.100 €
или предлог цена
27 јан 13:00Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
27 јан 11:37YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
26 јан 20:41YAMAHA R6

Se prodava YAMAHA R6 2007godina pali vozi spremen za sezona smeneto u...


5.200 €
или предлог цена
26 јан 20:10SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Prodavam SUZUKI V-Strom 1000 kubika (DL1000A) 2016 god. so pominati 1...


9.500 €
или предлог цена
26 јан 16:46Coper MotoHit 125cc PRV GAZDA

Se prodava Coper Moto Hit 125cc od prv gazda. Servisiran redovno prom...


По Договор
или предлог цена
26 јан 13:34Piaggio Beverly 300 ie

Piaggio Beverly 300ie*Tourer*2009g Skuterot e vo odlicna sostojba,ma...


2.499 €
или предлог цена
26 јан 11:42Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba. Tel za konta...


2.800 €
или предлог цена
25 јан 22:52BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
25 јан 17:42BMW S1000RR

Povekje info na Viber ili WhatsApp. Motorot e kako nov so pominati 4...


1 €
или предлог цена
24 јан 13:39Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nika...


2.500 €
или предлог цена
24 јан 11:56Cena po dogovor

NAPOMENA: Skuterot e uvezen od švajcarija i ne e carinet.


123 €
или предлог цена
24 јан 09:25Piaggio Liberty 150ie

Godina na proizvodstvo 2015,kupen vo Dynamix 2016. Odlicna sostojba,...


2.250 €
или предлог цена
23 јан 09:21Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


5.290 €
или предлог цена
23 јан 09:20Prodavam Suzuki Streetfighter

Prodavam Suzuki GSXR 750cc 93kw 1995god Streetfighter Registriran ...


2.099 €
или предлог цена
23 јан 03:02Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3 €
или предлог цена
22 јан 15:32Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.650 €
или предлог цена
21 јан 11:28Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.650 €
или предлог цена
21 јан 11:28Гланц нова за 4 мотори,рег.до 27.07.2026год.

Гланц нова за превоз на четири мотори,рег.до 27.07.2026год.


1.350 €
или предлог цена
21 јан 11:25Kawasaki kxf 450 Kawasaki kxf 450cc

Odlicna soatojba 072 241 402 072 241 402


2.900 €
или предлог цена
19 јан 14:20Ducati Monster 696

Odlicna sostojba promenti maslo, filtri, kaisi, lameli, lanec, zvezdi...


3.800 €
или предлог цена
18 јан 09:14Kawasaki z900 2022

Se prodava Kawasaki Z900, kupen 2022 godina, so dodatna oprema. Prva ...


1 €
или предлог цена
16 јан 09:09YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN

YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN MOTOROT E BUKVALNO KAKO NOV VO PERFE...


4.350 €
или предлог цена
15 јан 17:41Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
13 јан 14:35Generic xor 125cc

Skuterot e vo super sostojba za godinite Smeneti se slednive raboti:...


500 €
или предлог цена
13 јан 10:37HONDA CRF250R

Se prodava honda crf250r-2015 Motorot ne e vozen na stazi i redovno ...


3.100 €
или предлог цена
12 јан 18:57Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
09 јан 10:27Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам