132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aprilia RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampi...


2.500 €
или предлог цена
21 ное 10:00Ducati Hypermotard 800cc

Ducati Hypermotard 800cc 2010g vo odl sostojba


5 €
или предлог цена
16 ное 18:06Gilera Nexus 300cc

Se prodava Gilera Nexus 300cc motorot e registriran so zelen karton ...


3.000 €
или предлог цена
14 ное 11:59Coper MotoHit 125cc PRV GAZDA

Se prodava Coper Moto Hit 125cc od prv gazda. Servisiran redovno prom...


По Договор
или предлог цена
13 ное 10:15Aprilija sportcity 300cc

Se prodava 2010 god reg cela godina 08.2023 napraven mal servis.Povek...


1.800 €
или предлог цена
11 ное 19:55ZongShen 125cc

ZongSheng 125cc....Reg do 09.2023god.... Cena 990€......Nova zadna g...


990 €
или предлог цена
11 ное 18:27Kymco Downtown 125 2011g.

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km i 16ks dva...


По Договор
или предлог цена
11 ное 07:56SUZUKI V-Strom 1000 cc (DL1000A) 2016 god/kuferi/74 KW

Prodavam SUZUKI V-Strom 1000 kubika (DL1000A) 2016 god. so pominati 1...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
09 ное 11:06Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 200cc. Motorot e pali vozi redovno servis...


1.299 €
или предлог цена
06 ное 13:59KAWASAKI KX450F 2015

VO ODLICNA SOSTOJBA! Tel:078 449 591


3.450 €
или предлог цена
02 ное 14:16Kymco Xciting R 500

Prodavam motor Kymco Xciting R 500 vo odlicna sostojba.


2.800 €
или предлог цена
28 окт 21:41Se prodava Italjet Formula 125cc

Se prodava ili menuva za enduro/kros -skuter Italjet formula 125cc,mn...


1 €
или предлог цена
28 окт 04:28BMW S1000 RR / S1000RR PREMIUM PRO (SPORT PAKET)

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 BMW S1000 RR PREMIUM PRO ( SPOR...


По Договор
или предлог цена
27 окт 08:37KAWASAKI Z1000 2011

POVEKJE INFORMACII NA: 077 942 466 KAWASAKI Z1000 OD 2011 GODINA, ...


По Договор
или предлог цена
14 окт 21:23TGB Blade 525cc 4x4

TGB Blade 525cc 4x4 kako novo stranski dok


1 €
или предлог цена
13 окт 10:39Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
12 окт 21:30YAMAHA TRACER-900 2016g

Iskluchivo se prodava,bez zamena.Vo odlicna sostojba bez nikakvo vloz...


1 €
или предлог цена
06 окт 15:33Peda Tekk 250

2.500 km - Super Adventure Moto.


2.450 €
или предлог цена
25 сеп 21:07Hamachi Atv 250cc

Se prodava cetiricikal nov so pominati 450km MOZE ZAMENA ZA KOLA SO M...


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 02:43Gilera Nexus 250cc

Продавам Gilera Nexus 250cc. Моторот е редовно одржуван и сервисиран...


2.200 €
или предлог цена
20 сеп 01:10Derbi GPR125 2012

Се продава Derbi GPR125cc регистрирано,осигурано во одлична состојба....


2.000 €
или предлог цена
10 сеп 15:16Hamaci 250cc

Pominato 8000km


1.300 €
или предлог цена
08 сеп 11:20PIAGGIO BEVERLI 500

PIAGGIO BEVERLI 500cm3 2005 GODINA REGISTRIRAN SERVISIRAN NOVI GUM...


1.550 €
или предлог цена
01 сеп 22:17PIAGGIO FLY 125 UVEZENI OD SVAJCARIJA

PIAGGIO FLY 125 2010 SKUTERI UVEZENI OD SVAJCARIJA 🇨🇭 🇨🇭 PLATEN...


1.150 €
или предлог цена
31 авг 20:27Yamaha X-max 125

Се продава Yamaha X-max 125 моторот е во одлична состојба, направен е...


3.700 €
или предлог цена
23 авг 13:03Hamachi x one 200

Nov so 1000 kilometri. Prodazba poradi zaminuvanje vo stransrvo.


1.990 €
или предлог цена
20 авг 14:53Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar,

Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar, модел 4VR, боја портока...


6.900 €
или предлог цена
17 авг 08:46HONDA 125 I SH

Se prodava skuterot 072608885


1.000 €
или предлог цена
16 авг 10:48DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭, PLATENI SITE DAV...


1.350 €
или предлог цена
15 авг 13:03APRILIA SCARABEO 250CC 2007 REG

MOTOROT E VO DOBRA SOSTOJBA SO MALA POTROSUVACKA UBAV ZA VOZENJE SUPE...


1.400 €
или предлог цена
31 јул 17:45YAMAHA XMAX 250I

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! TEL:078 449 591


2.000 €
или предлог цена
24 јул 20:47Yamaha R1 2014 godina

Se prodava Yamaha R1 2014 Registriran do april 2022 godina Cena po...


По Договор
или предлог цена
18 јул 13:11MV Agusta F3 650

MV Agusta F3 675 128ks Napraven servis pred 500 km Registriran Sa...


6.450 €
или предлог цена
18 јул 13:00Kawasaki Ninja ZX10R

Kawasaki Ninja ZX10R 2012 Godina Napraven Komplet servis Novo...


9.500 €
или предлог цена
14 јул 11:17Kawasaki ninja 250r

Se prodava Kawasaki ninja 250r 2008 Top sostojba mashina gumi lanec z...


2.600 €
или предлог цена
13 јул 18:13Suzuki

Suzuki600 gsxr odlicen mk tabli


2.500 €
или предлог цена
10 јул 21:54Ducati Monster 696

Се продава Ducati Monster 696 2008 година Променето целосен сет (каи...


4.300 €
или предлог цена
01 јул 08:55Baram sediste za smc atv 50cc

Ponudete sediste za smc atv 50cc


По Договор
или предлог цена
29 јун 16:51Yamaha R1

Se prodava Yamaha R1 - 2004g spremen za sezona .. celosen servis napr...


3.900 €
или предлог цена
29 јун 10:56Kupuvam Vespa Piaggio

Site modeli na Vespa Piaggio.Pozelno e da poseduva dokumenti.Sostojba...


По Договор
или предлог цена
07 јун 09:01Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам