136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM SUZUKI GSXR 1000 K6 VO ODLICNA SOSTOJBA

Prodavam SUZUKI GSXR 1000 K6 VO ODLICNA SOSTOJBA


5.500 €
или предлог цена
02 јан 08:53Odlicna sostojba

Motorot e vo odlicna sostojba Poveke informacii samo na ovoj broj 078...


600 €
или предлог цена
01 јан 16:05Honda crf f4

Se prodava honda 600 f1 maksimum zacuvan bez zameni komplet servis ...


По Договор
или предлог цена
29 дек 23:42MZ ETZ 250 DELOVI

Delovi za mz etz 250


По Договор
или предлог цена
28 дек 11:58Suzuki

Suzuki600 gsxr odlicen mk tabli 076255781


2.500 €
или предлог цена
27 дек 21:04Cagiva 125 2t enduro

Motorot e so mk tabli registriran do 5mesec 2023 Masina top 24hp ...


900 €
или предлог цена
22 дек 14:39BMW S1000 RR / S1000RR PREMIUM PRO (SPORT PAKET)

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 BMW S1000 RR PREMIUM PRO ( SPOR...


По Договор
или предлог цена
21 дек 18:42Gilera Nexus 250 2007 Reg 5.2023 Perfektna

Gilera Nexus 250 2007 godina vo soobrakajna Reg do 5.2023 Bez nik...


2.500 €
или предлог цена
20 дек 16:22Dragster 800rr

Motorot e vo odlicna sostojba cena po dogovor poveke info na 0762...


1 €
или предлог цена
20 дек 13:55Aprilija sportcity 300cc

Se prodava 2010 god reg cela godina 08.2023 napraven mal servis.Povek...


1.800 €
или предлог цена
17 дек 21:19HONDA CB 900B HORNET

Се продава мотор HONDA 900B HORNET од 2002 година. Тел. 070/230 689


1 €
или предлог цена
12 дек 05:52PIAGGIO TYPHOON 125 UVEZEN OD SVAJCARIJA

PIAGGIO TYPHOON 125 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


1.600 €
или предлог цена
08 дек 13:00Aprilia replika e auspusi /075 885 548 075 813 672

3000 ili 2800


50 €
или предлог цена
06 дек 14:29Kawasaki kxf 450

Kawasaki Kxf 450cc.... 2015 godina....Top ,odlicen ..... Napraven gol...


По Договор
или предлог цена
01 дек 22:31Ducati 695

Ducati 695 vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
01 дек 10:27Aprilia RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampi...


2.500 €
или предлог цена
21 ное 10:00Ducati Hypermotard 800cc

Ducati Hypermotard 800cc 2010g vo odl sostojba


5 €
или предлог цена
16 ное 18:06Kymco Downtown 125 2011g.

Prodavam odlicen Kymco 125 Downtown 2011 godina so 16800km i 16ks dva...


По Договор
или предлог цена
11 ное 07:56KAWASAKI KX450F 2015

VO ODLICNA SOSTOJBA! Tel:078 449 591


3.450 €
или предлог цена
02 ное 14:16Se prodava Italjet Formula 125cc

Se prodava ili menuva za enduro/kros -skuter Italjet formula 125cc,mn...


1 €
или предлог цена
28 окт 04:28KAWASAKI Z1000 2011

POVEKJE INFORMACII NA: 077 942 466 KAWASAKI Z1000 OD 2011 GODINA, ...


По Договор
или предлог цена
14 окт 21:23TGB Blade 525cc 4x4

TGB Blade 525cc 4x4 kako novo stranski dok


1 €
или предлог цена
13 окт 10:39YAMAHA TRACER-900 2016g

Iskluchivo se prodava,bez zamena.Vo odlicna sostojba bez nikakvo vloz...


1 €
или предлог цена
06 окт 15:33Peda Tekk 250

2.500 km - Super Adventure Moto.


2.450 €
или предлог цена
25 сеп 21:07Hamachi Atv 250cc

Se prodava cetiricikal nov so pominati 450km MOZE ZAMENA ZA KOLA SO M...


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 02:43Gilera Nexus 250cc

Продавам Gilera Nexus 250cc. Моторот е редовно одржуван и сервисиран...


2.200 €
или предлог цена
20 сеп 01:10Derbi GPR125 2012

Се продава Derbi GPR125cc регистрирано,осигурано во одлична состојба....


2.000 €
или предлог цена
10 сеп 15:16Hamaci 250cc

Pominato 8000km


1.300 €
или предлог цена
08 сеп 11:20PIAGGIO BEVERLI 500

PIAGGIO BEVERLI 500cm3 2005 GODINA REGISTRIRAN SERVISIRAN NOVI GUM...


1.550 €
или предлог цена
01 сеп 22:17PIAGGIO FLY 125 UVEZENI OD SVAJCARIJA

PIAGGIO FLY 125 2010 SKUTERI UVEZENI OD SVAJCARIJA 🇨🇭 🇨🇭 PLATEN...


1.150 €
или предлог цена
31 авг 20:27Yamaha X-max 125

Се продава Yamaha X-max 125 моторот е во одлична состојба, направен е...


3.700 €
или предлог цена
23 авг 13:03Hamachi x one 200

Nov so 1000 kilometri. Prodazba poradi zaminuvanje vo stransrvo.


1.990 €
или предлог цена
20 авг 14:53Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar,

Се продава сочуван Моторцикл Yamaha Dragstar, модел 4VR, боја портока...


6.900 €
или предлог цена
17 авг 08:46HONDA 125 I SH

Se prodava skuterot 072608885


1.000 €
или предлог цена
16 авг 10:48DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭, PLATENI SITE DAV...


1.350 €
или предлог цена
15 авг 13:03APRILIA SCARABEO 250CC 2007 REG

MOTOROT E VO DOBRA SOSTOJBA SO MALA POTROSUVACKA UBAV ZA VOZENJE SUPE...


1.400 €
или предлог цена
31 јул 17:45YAMAHA XMAX 250I

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! TEL:078 449 591


2.000 €
или предлог цена
24 јул 20:47Yamaha R1 2014 godina

Se prodava Yamaha R1 2014 Registriran do april 2022 godina Cena po...


По Договор
или предлог цена
18 јул 13:11MV Agusta F3 650

MV Agusta F3 675 128ks Napraven servis pred 500 km Registriran Sa...


6.450 €
или предлог цена
18 јул 13:00Kawasaki Ninja ZX10R

Kawasaki Ninja ZX10R 2012 Godina Napraven Komplet servis Novo...


10.500 €
или предлог цена
14 јул 11:17Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам