170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RELE FOTEK SSR 40A

NOVI RELINJA FOTEK


600 МКД
или предлог цена
12 мар 21:46Elektro motor 15kw 1460min 1740min

Nof donesen od svajcarija vodootporen.


400 €
или предлог цена
12 мар 12:03DIGITALEN DVOEN VOLTMETAR SO AMPERMETAR 100V-100A

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI DIGITALNI AMPERMETAR SO VOLTMETAR ZA ISTOVRE...


500 МКД
или предлог цена
09 мар 14:12K SONDA K SONDI ZA GOLEMI TEMPERATURI

NOVI K SONDI ZA KOGEMI TEMPERATURI


500 МКД
или предлог цена
08 мар 20:57ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
07 мар 21:33POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
06 мар 10:23Potenciometri potenciometar za regulacija na napot do 4000w

Максимална моќност: 4000W (поврзан на резистивно оптоварување) =Ре...


600 МКД
или предлог цена
03 мар 16:00Radiostanica / Taxi stanica Motorola

Se prodava Radiostanica Motorola , so nea doagja : -Antena zaedno so ...


7.000 МКД
или предлог цена
18 фев 20:32PH METAR ZA BAZENI BAZEN BAZENT I DR..

NOVI PH MERACI PH METRI ZA CISOTA NA VODA VO BAZEN I DR NAMENI SLEDU...


800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:08TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA + ...


1.800 МКД
или предлог цена
14 фев 21:07Opticki Laser nov nekoristen

Se prodava optichki laser za proverka na opticka signalizacija, nov n...


3.000 МКД
или предлог цена
14 фев 11:10GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI K...


500 МКД
или предлог цена
10 фев 20:21EC TDS METAR ЕЦ ТДС МЕТАР МЕТРИ

Карактеристики: 1.3 во 1 дигитален мерач TDS може да обезбеди точни ...


799 МКД
или предлог цена
10 фев 20:21Elektro motor 5.5 KW

Se prodava elektro motor 5.5 vadeno e od brizgalka masina boy germans...


300 €
или предлог цена
06 фев 10:30TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,...


599 МКД
или предлог цена
04 фев 08:59Hladnjak ladilnik kondenzator hladnjaci kondenzatori proveri

Hladnjak 40 x 11 x 3,5 cm - 1 parce - 1300 den Hladnjaci 13 x 11,...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:24KERAMICKI GREJACI NOVI 75W

Prodavam novi keramicki grejaci jacina 75w za terarijumi inkubatori i...


350 МКД
или предлог цена
27 јан 16:52DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI ==============================...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V ...


600 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07MEREN INSTRUMENT ZA GRADINARI ZA PH NA ZEMJA POCVA

NOVI MERNI INSTRUMENTI ZA PH KISELOST NA POCVA ZEMJA..


500 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07TERMOSTATI STC1000 TERMOSTAT ZA INKUBATOR

TERMOSTATI NOVI ZA INKUBATORI SO NTC SONDA HISTEREZA 0,1C ODLICNI Z...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јан 07:17GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI

GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI ==============================


600 МКД
или предлог цена
19 јан 14:44Elektro motor trofazen

Prodavam trofazen elektro motor Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
15 јан 08:56Elktronika

Se Prodava Elktronika.


По Договор
или предлог цена
14 јан 12:49DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
10 јан 17:07PH-TDS-EC-TEMP= 4 VO 1 ZA KVALITET NA TECNOSTI VODA I DR..

TESTER NA BATERII ZA PH,EC,TDS I TEMPERATURA CETIRI VO EDNO,ODLICEN K...


1.800 МКД
или предлог цена
09 јан 19:29HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA...


1.700 МКД
или предлог цена
09 јан 17:12DIGITALEN VOLTMETAR ZA EDNONASOCNA STRUJA 0-100V

PRODAVAM NOVI UNIVERZALNI VOLTMETRI SO SVETOL LCD DISPLEJ VO 3 BOI, P...


300 МКД
или предлог цена
09 јан 17:10Drveni skali ,poračka po vasi dimenzii

Skalite gi izrabotuvame od kvalitetno čamovo ,suvo drvo..Od race na i...


1 €
или предлог цена
05 јан 12:06NOVI ANALOGNI VLAGOMETRI VLAGOMERI

ZA KUTII ZA PURI I DR NAMENI NOVI ANALOG VLAGOMERI


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:27DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA OPSEG OD 20V DO 500V +-...


450 МКД
или предлог цена
02 јан 19:23MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
02 јан 19:21Potenciometar potenciometri za regulacija na DC motor

Potenciometrite se do 28v,3A i 80w moknost na regulacija..moze da kon...


450 МКД
или предлог цена
02 јан 19:20NOVI NTC SONDI

NOVI NTC VODOOTORNI SONDI ZA TERMOSTATI. I K=SONDI ZA GOLEMI TEMPERAT...


400 МКД
или предлог цена
02 јан 18:47DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 18:30LAKMUSOVA HARTIJA ZA MERENJE NA PH ZA BAZEN I DR..

LAKMUS HARTIJA 80 PARCINJA EDNO ZA MERENJE NA PH NA BAZENI IZVORI BUS...


250 МКД
или предлог цена
02 јан 18:25TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA + ...


1.800 МКД
или предлог цена
21 дек 19:57TERMOSTATI STC1000 TERMOSTAT ZA INKUBATOR

TERMOSTATI NOVI ZA INKUBATORI SO NTC SONDA HISTEREZA 0,1C ODLICNI ...


1.000 МКД
или предлог цена
21 дек 19:56Tajfun na nafta

Se prodava 20KW Tajfun grealka na nafta. Tajfunot e nov so termostat...


380 €
или предлог цена
20 дек 09:45Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам