165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,...


599 МКД
или предлог цена
04 фев 08:59Prodavam prekidac, starter - nula, eden, start

Nov ne upotrebuvan


20 €
или предлог цена
03 фев 19:30Ventilaror

Poloven odlicen ventilator


3.800 МКД
или предлог цена
02 фев 09:27Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 17:36ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
31 јан 07:49Pumpa za vadenje tecnosti

Prodavam pumpa za vadenje tecnosti od bure.


6.000 МКД
или предлог цена
30 јан 21:08Hladnjak ladilnik kondenzator hladnjaci kondenzatori proveri

Hladnjak 40 x 11 x 3,5 cm - 1 parce - 1300 den Hladnjaci 13 x 11,...


По Договор
или предлог цена
29 јан 22:24KERAMICKI GREJACI NOVI 75W

Prodavam novi keramicki grejaci jacina 75w za terarijumi inkubatori i...


350 МКД
или предлог цена
27 јан 16:52Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


4.500 МКД
или предлог цена
25 јан 19:34DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI ==============================...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.200 МКД
или предлог цена
25 јан 19:15PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V ...


600 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07MEREN INSTRUMENT ZA GRADINARI ZA PH NA ZEMJA POCVA

NOVI MERNI INSTRUMENTI ZA PH KISELOST NA POCVA ZEMJA..


500 МКД
или предлог цена
24 јан 17:07Dachsenwerk Transformator Trafo 400kva kw

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
24 јан 08:14TERMOSTATI STC1000 TERMOSTAT ZA INKUBATOR

TERMOSTATI NOVI ZA INKUBATORI SO NTC SONDA HISTEREZA 0,1C ODLICNI Z...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јан 07:17Opticki Laser nov nekoristen

Se prodava optichki laser za proverka na opticka signalizacija, nov n...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јан 12:11TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA + ...


1.800 МКД
или предлог цена
21 јан 11:41GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI

GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI ==============================


600 МКД
или предлог цена
19 јан 14:44Elektro motor trofazen

Prodavam trofazen elektro motor Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
15 јан 08:56Elktronika

Se Prodava Elktronika.


По Договор
или предлог цена
14 јан 12:49Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
12 јан 11:03DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
10 јан 17:07PH-TDS-EC-TEMP= 4 VO 1 ZA KVALITET NA TECNOSTI VODA I DR..

TESTER NA BATERII ZA PH,EC,TDS I TEMPERATURA CETIRI VO EDNO,ODLICEN K...


1.800 МКД
или предлог цена
09 јан 19:29HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA...


1.700 МКД
или предлог цена
09 јан 17:12DIGITALEN VOLTMETAR ZA EDNONASOCNA STRUJA 0-100V

PRODAVAM NOVI UNIVERZALNI VOLTMETRI SO SVETOL LCD DISPLEJ VO 3 BOI, P...


300 МКД
или предлог цена
09 јан 17:10Elektro motor 15kw 1460min 1740min

Nof donesen od svajcarija vodootporen.


400 €
или предлог цена
09 јан 08:21Drveni skali ,poračka po vasi dimenzii

Skalite gi izrabotuvame od kvalitetno čamovo ,suvo drvo..Od race na i...


1 €
или предлог цена
05 јан 12:06ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јан 09:31NOVI ANALOGNI VLAGOMETRI VLAGOMERI

ZA KUTII ZA PURI I DR NAMENI NOVI ANALOG VLAGOMERI


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:27K SONDA K SONDI ZA GOLEMI TEMPERATURI

NOVI K SONDI ZA KOGEMI TEMPERATURI


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:24DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA OPSEG OD 20V DO 500V +-...


450 МКД
или предлог цена
02 јан 19:23MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
02 јан 19:21Potenciometar potenciometri za regulacija na DC motor

Potenciometrite se do 28v,3A i 80w moknost na regulacija..moze da kon...


450 МКД
или предлог цена
02 јан 19:20METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..

Универзален прегледен аналоген термометар погоден за вградување на к...


600 МКД
или предлог цена
02 јан 19:17TAHOMETAR OBRTOMER RPM OBRTOMER MOTORI MOTOR ELEKTROMOTOR

NOVI TAHOMETRI ILI OBRTOMETRI ZA MERENJE NA OBRTAI KAJ ELEKTROMOTOR...


1.300 МКД
или предлог цена
02 јан 19:12NOVI NTC SONDI

NOVI NTC VODOOTORNI SONDI ZA TERMOSTATI. I K=SONDI ZA GOLEMI TEMPERAT...


400 МКД
или предлог цена
02 јан 18:47ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јан 18:45POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. 100 * 76 * 28мм В...


1.500 МКД
или предлог цена
02 јан 18:44DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 18:30Prodavam novi Cat fazomeri

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otk...


350 МКД
или предлог цена
02 јан 18:29Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам