165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LAKMUSOVA HARTIJA ZA MERENJE NA PH ZA BAZEN I DR..

LAKMUS HARTIJA 80 PARCINJA EDNO ZA MERENJE NA PH NA BAZENI IZVORI BUS...


250 МКД
или предлог цена
02 јан 18:25MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE JAJCA 220V

PRODAVAM MOROECINJA ZA VRTENJE NA JAJCA VO INKUBATOR ZAFABRICKI PLQST...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 18:24ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
02 јан 18:23VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
02 јан 18:22POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A ZA ...


700 МКД
или предлог цена
02 јан 18:20POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
02 јан 18:17DIGITALEN DVOEN VOLTMETAR SO AMPERMETAR 100V-100A

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI DIGITALNI AMPERMETAR SO VOLTMETAR ZA ISTOVRE...


550 МКД
или предлог цена
02 јан 18:14Potenciometri potenciometar za regulacija na napot do 4000w

Максимална моќност: 4000W (поврзан на резистивно оптоварување) =Ре...


600 МКД
или предлог цена
02 јан 18:13PH METAR ZA BAZENI BAZEN BAZENT I DR..

NOVI PH MERACI PH METRI ZA CISOTA NA VODA VO BAZEN I DR NAMENI SLEDU...


800 МКД
или предлог цена
02 јан 18:12GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI K...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 18:10EC TDS METAR ЕЦ ТДС МЕТАР МЕТРИ

Карактеристики: 1.3 во 1 дигитален мерач TDS може да обезбеди точни ...


799 МКД
или предлог цена
02 јан 18:08TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA + ...


1.800 МКД
или предлог цена
21 дек 19:57TERMOSTATI STC1000 TERMOSTAT ZA INKUBATOR

TERMOSTATI NOVI ZA INKUBATORI SO NTC SONDA HISTEREZA 0,1C ODLICNI ...


1.000 МКД
или предлог цена
21 дек 19:56Tajfun na nafta

Se prodava 20KW Tajfun grealka na nafta. Tajfunot e nov so termostat...


380 €
или предлог цена
20 дек 09:45PRODAVAM POTENCIOMETAR ZA DC EDNONASOCNA STRUJA DO 40V 400W

Prodavam novi potenciometri za DC ednonasocen motor 400w , OD 10-40V...


600 МКД
или предлог цена
15 дек 16:43DIGITALEN PID KONTROLER-TERMOSTAT 0-400c REGULACIJA SO ALARM

PRODAVAM DIGITALEN PID KONTROLER-TERMOSTAT ZA REGULACIJA NA TEMPERATU...


1.800 МКД
или предлог цена
14 дек 22:36VLAGOMER VLAGOMETTAR ZA ZITARICI

VLAGOMETAR SO VILJUSKI SONDI ZA ZITNI KULTURI MOZE DA SE KORISTI I ZA...


2.500 МКД
или предлог цена
14 дек 17:18Elektro motor 5.5 KW

Se prodava elektro motor 5.5 vadeno e od brizgalka masina boy germans...


300 €
или предлог цена
11 дек 22:31DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

- DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBAT...


1.200 МКД
или предлог цена
02 дек 09:21Metal Halogeni svetla

Metal halogeno osvetluvanje komplet telo i trafo, kupeni 70 eura parc...


10 €
или предлог цена
30 ное 21:11GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI

NOVI GREJACI METALNI 10MMX 100MM


800 МКД
или предлог цена
28 ное 21:12ELEKTRICNA SKLOPKA NOVA.

NE UPOTREBENA.


900 МКД
или предлог цена
27 ное 08:03KABLI KABEL KABAL STRUJA ELEKTRO PRIKLUCOK KONEKTOR proveri

NOVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT: >>>INDUSTRISKI KONEKTOR " MEN...


500 МКД
или предлог цена
26 ное 19:35DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI


600 МКД
или предлог цена
24 ное 17:06TERMOSTAT TERMOSTATI INKUBATOR STC 1000

TERMOSTATI ZA INKUBATORI LADILNICI I DR..REGULIRA OD -50 DO 99 C HIS...


1.000 МКД
или предлог цена
20 ное 22:29GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI ...


500 МКД
или предлог цена
11 ное 21:14BATERIJA BATERII LITIUM LITIUMSKA LITHIUM proveri

NOVI , MODEL 18650 , 3,7 VOLTI , 2 AMPERI OVIE BATERII NE SE ZAMEN...


200 МКД
или предлог цена
05 ное 22:42REFRAKTOMETAR,REFRAKTOMETRI ZA ANTIFRIZ,ADBLUE,TECNOSTI...

REFRAKTOMETAROT E SO 4 SKALI...4 VO 1,ZA MERENJE NA ANTIFRIZ,ZA ADBLU...


1.500 МКД
или предлог цена
04 ное 21:46Potenciometri potenciometar za regulacija na napot do 4000w

Максимална моќност: 4000W (поврзан на резистивно оптоварување) =Ре...


600 МКД
или предлог цена
01 ное 12:13DIGITALEN DVOEN VOLTMETAR SO AMPERMETAR 100V-100A

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI DIGITALNI AMPERMETAR SO VOLTMETAR ZA ISTOVRE...


550 МКД
или предлог цена
31 окт 20:40GREJAC GREJACI GREAC ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI METALNI GREJACI ZA INKUBATORI DIMENZII 8X2 SM JACINA 80W


500 МКД
или предлог цена
28 окт 22:47Elkteomotror

1.1kw 1400 vrtezi Iskljucivo na ovoj broj 078216126


40 €
или предлог цена
19 окт 23:11POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
17 окт 17:39POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A ZA ...


700 МКД
или предлог цена
17 окт 17:37DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI MERI OD -50 DO +350C


600 МКД
или предлог цена
17 окт 17:35TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI ZA I...


1.700 МКД
или предлог цена
17 окт 17:34INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V

INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V,NOVI POVEKJE NA BROJ


200 МКД
или предлог цена
15 окт 05:45VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
15 окт 05:33ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
15 окт 05:29MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE JAJCA 220V

PRODAVAM MOROECINJA ZA VRTENJE NA JAJCA VO INKUBATOR ZAFABRICKI PLQST...


500 МКД
или предлог цена
15 окт 05:26Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам