170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
17 окт 17:39POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA NAPON OD 6V-60V 20A

POTENCIOMETRI ZA REGULACIJA NA EDNONASOCEN NAPON 6V DO 60V I 20A ZA ...


700 МКД
или предлог цена
17 окт 17:37DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA NOVI MERI OD -50 DO +350C


600 МКД
или предлог цена
17 окт 17:35TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI ZA I...


1.700 МКД
или предлог цена
17 окт 17:34INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V

INFRARED IR SENZOR TCRT5000 AVR ARM PIC DC 5V,NOVI POVEKJE NA BROJ


200 МКД
или предлог цена
15 окт 05:45VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
15 окт 05:33ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
15 окт 05:29MOTORCE ZA INKUBATOR ZA VRTENJE JAJCA 220V

PRODAVAM MOROECINJA ZA VRTENJE NA JAJCA VO INKUBATOR ZAFABRICKI PLQST...


500 МКД
или предлог цена
15 окт 05:26GREJACI 80W ZA INKUBATORI INKUBATOR

NOVI GREJACI METALNI ZA INKUBATOR 80 W DIMANZII 8 SM X 2 SM


500 МКД
или предлог цена
13 окт 20:22TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI ZA I...


1.700 МКД
или предлог цена
13 окт 20:20DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:17VLAGOMETRI SO TERMOMETAR DVE VO EDNO ZA INKUBATOR

VLAGOMETRI SO KABEL SO SONDA PKAZUVA I TEMPERATURA ,NAMENA ZA INKUBAT...


300 МКД
или предлог цена
13 окт 20:15Prodavam novi Cat fazomeri

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otk...


350 МКД
или предлог цена
13 окт 20:13DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
13 окт 20:12Se prodavat metalni meraci na temperatura

Prodavam metalni meraci na temperatura so dolga i kratka sonda ..do 2...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:10INFRARED MERAC ZA TEMPERATURA

MERAC ZA TEMPERATURA : MERI OD -50C DO +380C REZOLUCIJA 0,1C MERI ...


999 МКД
или предлог цена
13 окт 20:08POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. 100 * 76 * 28мм В...


1.500 МКД
или предлог цена
13 окт 19:59ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.300 МКД
или предлог цена
13 окт 19:44NOVI NTC SONDI

NOVI NTC VODOOTORNI SONDI ZA TERMOSTATI. I K=SONDI ZA GOLEMI TEMPERAT...


400 МКД
или предлог цена
12 окт 20:32Solid State relea SSR FOTEK

SSR RELE 40A 24-380 VAC..3-32 VDC FOTEK NOVI ..


600 МКД
или предлог цена
10 окт 06:48ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
05 окт 21:48SPOJKA WAGO WURTH KONEKTOR PRIKLUCOK ELEKTRO ZICA proveri

PROCITAJ UBAVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT +++SE E NOVO +++ ...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 20:23POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPONPOTENCIOMETRI 220V 10000W

POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPON KONTRILER NA BRZINA ZA 220V I 1000...


1.290 МКД
или предлог цена
15 сеп 06:54DIGITALEN VOLTMETAR ZA EDNONASOCNA STRUJA 0-100V

PRODAVAM NOVI UNIVERZALNI VOLTMETRI SO SVETOL LCD DISPLEJ VO 3 BOI, P...


300 МКД
или предлог цена
07 сеп 08:24HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA...


1.700 МКД
или предлог цена
05 сеп 20:25PH-TDS-EC-TEMP= 4 VO 1 ZA KVALITET NA TECNOSTI VODA I DR..

TESTER NA BATERII ZA PH,EC,TDS I TEMPERATURA CETIRI VO EDNO,ODLICEN K...


1.800 МКД
или предлог цена
04 сеп 18:11TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,...


599 МКД
или предлог цена
03 сеп 21:59Mašina za perenje bosh

Prodavam mašina za parenje bosh korišćena


6.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:35TAHOMETAR OBRTOMER RPM

NOVI TAHOMETRI ILI OBRTOMETRI ZA MERENJE NA OBRTAI KAJ ELEKTROMOTORI ...


1.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 20:44Paneli za struja

Prodavam paneli za struja 400 komada ili 31kw 076200072


По Договор
или предлог цена
29 авг 13:00METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..

Универзален прегледен аналоген термометар погоден за вградување на к...


600 МКД
или предлог цена
23 авг 21:48Potenciometar potenciometri za regulacija na DC motor

Potenciometrite se do 28v,3A i 80w moknost na regulacija..moze da ko...


450 МКД
или предлог цена
15 авг 15:38MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
11 авг 16:38METALNI MERACI ZA FURNI RERNI SKARI...

Metalni meraci za temperatura za skari rerni furni... Imam i so dogl...


600 МКД
или предлог цена
26 јул 21:21DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA OPSEG OD 20V DO 500V +-...


450 МКД
или предлог цена
15 јул 17:15K SONDA K SONDI ZA GOLEMI TEMPERATURI

NOVI K SONDI ZA KOGEMI TEMPERATURI


600 МКД
или предлог цена
12 јул 20:15Se prodavaat sijalici HgMI 1000w za reflektor TUNGSRAM

Se prodavaat sijalici HgMI 1000w za reflektor TUNGSRAM 2 parcinja ...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јул 08:06MERACI ZA TEMPERATURA SO K-SONDA OD -30C DO +800C

MERACI ZA TEMPERATURA Description Temperature range: -30-800°c ...


600 МКД
или предлог цена
01 јул 21:18CIRKULAR GER. 2000W Italijanski brend

CIRKULAR GER 200W.ODLICEN ZA DOMASNA POTREBA ZA RAZBICKUVANJE I KAKO ...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 16:53Osigurac osiguruvac zastita sklopka motor reduktor proveri

Site se NOVI. >>> Osigurac ETI B10 -- 100den ( 9 kom. za 800den) ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 22:47Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам