Тетово
                           
1266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 20:58Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo. _...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:16Se prodavaat stanovi vo izgradba na Ilindenska, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:15Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


72.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:15Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:12Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:08Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 14:07Top ponuda evtina kuća na mirna lokacija

Se prodava stara kuća na mirna lokacija. 📏POVRŠINA: ► Plac 93 m2...


27.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 сеп 13:56Renoviran stan so 2 spalni vo strog centar

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na RENOVIRAN stan, na top...


58.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 13:00Komplet namesten stan so 3 spalni

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar vo Tet...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:49Se prodava stan 80m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


69.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:49Se prodava deloven prostor vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na deloven prostor vo strog Centar ...


55.000 €
или предлог цена
28 сеп 09:49Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:49Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

28 сеп 09:48Се продава куќа нас.Поток

Куќата излегува на 2 улици,секој спрат има посебен струјомер,хидрофор...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 сеп 08:25Se izdava prazen stan

Izdavam stan 55 m2, kompletno renoviran vo blizina na Opstinata I Paz...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 22:42Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:03Se prodava renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


78.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:03Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo: Przhava Bavca vo Tetovo...


61.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:01Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:01Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:01Se prodava stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo....


53.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:01Se prodava stan duplex vo Tetovcanka, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan dupleks vo Tetovcanka, Teto...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:00Nova kukja vo naselba Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


165.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 сеп 19:00Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 19:00Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


2.500 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111.111 €
Тетово

Гаражи

27 сеп 17:00TWINS house- Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 82

Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 82. Stanot e na 6-ti kat vo zgrad...


55.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

27 сеп 12:31TWINS house-Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA

Se PRODAVA KUKA od 116m2 vo nas.PEVCINA. KUKATA e na eden sprat i ...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 сеп 12:31TWINS house- KUKA OD 448m2 STROG CENTAR

KUKATA e na dva sprata od koi sekoj ima po 62m2(vkupno 112m2)-stanben...


230.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 сеп 12:30Se prodava Kuca vo Tetovo

Se prodava odlicna kuca vo Drenovec Tetovo 400m2 stanben prostor plu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

27 сеп 11:08Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 20:58Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
26 сеп 20:08NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 сеп 16:56Luksuzen stan vo strog centar na Tetovo

Se prodava luksuzen stan vo strog centar na Tetovo. Stanot ima vku...


129.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

26 сеп 09:21Се продава Деловен простор од 107m2 и подрум од 7m2

Просторот е на приземје со површина од 107m2 и подрум од 7m2 Со мож...


2.500 €
или предлог цена
25 сеп 17:32Renoviran stan na 2 kat so 2 spalni sproti zelen pazar

📣FENOMENALNA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na super kom...


81.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:19Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje

Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje 📏POVRŠINA: 105 m2 ⛳️ L...


109.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 сеп 20:10Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
24 сеп 10:40Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 22:29Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Tetovo - Ilindenska. __...


800 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 21:49Se prodava plac na Treboshki pat, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Treboshki pat, vo Tetovo...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 20:32Страна 2 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам