Тетово
                           
1266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 20:58Промовирано

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se iznajmuva deloven prostor od 120m2 vo Tetovo. Izgraden e so vrv...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

23 сеп 13:03Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


67 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 сеп 11:33Shitet Vend

Shitet vendi me siperfaqe 550m2 me dokumentacion te kompletuar, plus ...


185.000 €
или предлог цена
23 сеп 00:04Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 20:35Se prodava stan na prizemje vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 20:27Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 сеп 15:41Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


92.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:18Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 сеп 14:18Se Prodava Renovirana kuka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Mihajlo Rajcevi...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 сеп 14:17Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


78.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:17Stan od 39m2 vo Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blok 70 vo Tetovo. ____...


32.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:17Se prodava stan od 94m2 vo Blok 70, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:16Stan vo novogradba vo blizina na boss

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:14Se prodava stan na ul.: Strasho Pindzhur vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Strasho Pindzhur vo...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:14Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


39.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:13Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo

💼Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo. Delovniot prostor ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

22 сеп 09:52Deloven prostor od 222m2 vo Tetovo

Se izdava deloven prostor ( prizemje i podrum ) od 222m2 vo Tetovo. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

22 сеп 09:52SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 09:52Stan od 69m2 vo Tetovo

Se prodava stan od 69m2 vo Tetovo. Stanot go ima sledniot raspored...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 09:52SE IZDAVA GARSONJERA VO TETOVO

Se izdava garsonjera na atraktivna lokacija vo blizina na "Pino" po ...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 09:52Se prodavaat dve kukji vo naselba Potok, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve kukji vo naselba Potok vo Te...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 сеп 21:05Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


149 €
или предлог цена
21 сеп 19:46Topppp ponuda na stan!!!!

Stanot e domacinski socuvan,graden 1998god,renoviran celosno 2017god(...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120.000 €
Тетово

Станови

21 сеп 12:38Se prodava ili zamena sa stan

Se prodava Niva vo Slatino ili Zamena Shitet ose ndrim me banes


74.000 €
или предлог цена
21 сеп 10:53Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 сеп 20:32Se prodava lokal od 178m2 na 1 kat na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Ilindenska vo Tetovo. ...


898 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

20 сеп 20:32Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 сеп 20:25Nova kukja plus pomala kukja na Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na na dve kukji mala i golema vo na...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 сеп 20:24Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan dupleks vo strog Centar vo ...


46.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 сеп 20:24Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


199 €
или предлог цена
20 сеп 20:21Se prodava privaten rezidencijalen kompleks na kukji

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na privaten rezidencijalen kompleks...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 сеп 20:20Se prodava luksuzna vikendica vo s.Jedoarce, Tetovo

Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna vikendica vo s.Jedoarce ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

19 сеп 19:59se prodava kuka vo Tetovo

Се продава куќа на три спрата секој спрат е 140 квадрати = 420 квадр...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 сеп 15:32Lokal vo centar Tetovo

Se prodava ili izdava..Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

19 сеп 15:26Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 сеп 13:59Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
19 сеп 13:59Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 сеп 13:58Se prodava stan od 90m2 vo strog Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 сеп 13:54Baraka

Se prodava dobro izolirana baraka 2.50.350


1 €
или предлог цена
19 сеп 11:43Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo

SHITET SHTÈPI TREKATÈSHE GJENDET TEK STADIONI I RI NE TETOVÈ KVADRA...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 сеп 21:08Страна 3 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам