Тетово
                           
1271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 20:58Промовирано

DELOVEN PROSTOR TETOVO !!!! 2500eur/1m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


2.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Stan od 39m2 vo Blok 70

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo blok 70 vo Tetovo. ____...


32.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:17Se prodava stan od 94m2 vo Blok 70, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:16Stan vo novogradba vo blizina na boss

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:14Se prodava stan na ul.: Strasho Pindzhur vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Strasho Pindzhur vo...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:14Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


39.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 14:13Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo

💼Se izdava deloven prostor od 80m2 vo Tetovo. Delovniot prostor ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

22 сеп 09:52Deloven prostor od 222m2 vo Tetovo

Se izdava deloven prostor ( prizemje i podrum ) od 222m2 vo Tetovo. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Дуќани

22 сеп 09:52SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 09:52Stan od 69m2 vo Tetovo

Se prodava stan od 69m2 vo Tetovo. Stanot go ima sledniot raspored...


60.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 09:52SE IZDAVA GARSONJERA VO TETOVO

Se izdava garsonjera na atraktivna lokacija vo blizina na "Pino" po ...


150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 сеп 09:52Se prodavaat dve kukji vo naselba Potok, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve kukji vo naselba Potok vo Te...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 сеп 21:05Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


149 €
или предлог цена
21 сеп 19:46Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 сеп 20:32Se prodava lokal od 178m2 na 1 kat na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Ilindenska vo Tetovo. ...


898 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

20 сеп 20:32Se prodava celosno renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


70.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 сеп 20:25Nova kukja plus pomala kukja na Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na na dve kukji mala i golema vo na...


97.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 сеп 20:24Se prodava stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan dupleks vo strog Centar vo ...


46.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 сеп 20:24Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


199 €
или предлог цена
20 сеп 20:21Se prodava privaten rezidencijalen kompleks na kukji

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na privaten rezidencijalen kompleks...


175.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 сеп 20:20Se prodava luksuzna vikendica vo s.Jedoarce, Tetovo

Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna vikendica vo s.Jedoarce ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Викенд куќи

19 сеп 19:59se prodava kuka vo Tetovo

Се продава куќа на три спрата секој спрат е 140 квадрати = 420 квадр...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 сеп 15:32Lokal vo centar Tetovo

Se prodava ili izdava..Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

19 сеп 15:26Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar. _______________...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 сеп 13:59Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
19 сеп 13:59Se prodava stan od 90m2 vo strog Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

19 сеп 13:54Trikatna kuka kaj noviot stadion vo Tetovo

SHITET SHTÈPI TREKATÈSHE GJENDET TEK STADIONI I RI NE TETOVÈ KVADRA...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

18 сеп 21:08TWINS house-Se prodava LUX.Stan od 153m2 vo BLOK 70

Se Prodava LUX.STAN ( Dupleks ) od 153m2 vo BLOK 70. Stanot e na 5...


92.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 сеп 21:35TWINS house-Se prodava Kukja od 258m2 vo TETOVO

Se PRODAVA Kukja od 258m2 na ul:GOCE DELCEV vo Tetovo Kukjata e polu...


149.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 сеп 21:35TWINS house-Se prodava STAN(dupleks) od 100m2 na bul M. TITO

Stanot e na 5-ti kat vo zgrada bez lift. Vo stanot ima : - kujn...


82.400 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 сеп 21:34TWINS house- Se PRODAVAAT Magacini i DELOVEN PROSTOR

Se PRODAVA >>> Deloven prostor i Magacini <<< -...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Магацини

17 сеп 21:01TWINS house- Se PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70

SE PRODAVA Stan od 68m2 vo BLOK 70. od koi 22m2 deloven prostor ...


79.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 сеп 20:39TWINS house Se IZDAVA Nov Stan od 75m2 vo Strog Centar

Se IZDAVA Nov Stan od 75 m2 vo Nova Zgrada(2021 god.) Stanot se ...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 сеп 20:24Se prodavaat dve kukji

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve kukji vo G.Recica vo Tetovo....


299.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 сеп 18:27Se prodava plac na pad za Falishe

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo blizina na Fali...


170 €
или предлог цена
17 сеп 18:06Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Centar vo Tetovo. ____...


99.999 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

17 сеп 16:38Se prodava kukja vo Cetinska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Cetinska vo Tetovo. __...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 сеп 16:24Se prodava renovirana kukja vo naselba Tetovancka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


330.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 сеп 15:23Nova kukja vo Drenovec

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Drenovec. ____...


210.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 сеп 15:22Se prodava plac vo blizina na Kasarna

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna. ___...


260 €
или предлог цена
17 сеп 15:22Se prodava kukja vo Drenovec, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Drenovec,Tetovo. ____...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

17 сеп 14:05Страна 4 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам