Тетово
                           
308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава спрат од куќа во Ајдучко Маало

Се продава еден спрат од куќа во Ајдучко Маало, Тетово. Вкупна пов...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа на три спрата по 100 м2 и двор 205 м2. Куќата е комп...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

05 мај 15:18Куќа со дворно место

Se prodava kuca na 3 sprata, nova gradba. Podum, garaza, 3 sprata...


700 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 мар 08:51Оdlicna kuкa za ziveenje vo centar Ajducko Maalo

Se prodava odlicna kuca za ziveenje,na mnogu dobra lokacija,vo Ajduck...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 мар 12:18Shitet Shtepi banimi me 2 hyrje

Shitet shtepi banimi me 2 hyrje te vecanta. Njera Hyrje ka siperfaq...


1 МКД
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

23 фев 00:35Shitet shtepi dhe toke

Shiten afersisht 2800m2 toke dhe shtepi ne fshatin Gajre.Vendi eshte ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 фев 13:22Се продава куќа од 152 м2 на три спрата со дуќан

Се продава куќа од 152 м2 на три спрата со дуќан. Вкупната површин...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 јан 15:10odlicna kuca so lokal vo Ajducko Maalo

PRODADENA! kuca so lokal vo ajducko maalo kucata e lepenka od edna ...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

29 јан 18:24Se prodava kuka vo strog centar na Tetovo

Se prodava kuka vo strog centar na Tetovo na ulica Jane Sandanski br:...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

12 јан 22:16Prodavam Kuca vo Tetovo na Koltuk - EVTINO

078-458-611 - Donka Prodavam Kuca na Koltuk so sredena dokumentacija...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

02 јан 11:29Куќа во Голема Речица

Се продава куќа во Голема Речица со парцела од 1475 м2 и куќа на 4 сп...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 дек 14:03Се продава новоизградена куќа

Се продава новоизградена куќа од 50 м2 на спрат и подрум од 50 м2 во ...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

28 дек 11:17Се продава куќа во село Радиовце

Се продава куќа во село Радиовце. Куќата има 2 купатила, 1 салон, ...


140.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 дек 13:48Се продава куќа во Тетово

Се продава куќа во Тетово. Куќата е поделена на два дела и има два...


270.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

11 дек 13:16Се продава куќа од 300 м2 во Тетово

Се продава куќа со површина на плац од 300 м2 спроти музичкото училиш...


220.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 ное 15:37Се продава куќа од 270 м2 во Тетово

Се продава куќа со површина на плац од 270 м2 спроти музичкото училиш...


200.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 ное 15:34Се продава куќа во Бардовци

Се продава куќа во дипломатска населба во Бардовци. Куќата е со голем...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 14:17Nova kukja vo blizina na restoran Ara

Nova kukja vo blizina na restoran Ara Se prodava kukja novogradba na...


240.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

16 ное 12:22se prodava kuka vo centar na tetovo

se prodava kuka vo centar na tetovo vo blizina na bolnicata,cena po d...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

07 ное 15:02Се издава куќа во Тетово

Се издава куќа под кирија на улица 29 Ноември во Тетово. Цена 200...


200 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

30 окт 15:53Се продава куќа во стариот дел на Тетово

Се продава куќа во стариот дел на Тетово со површина на плацот од 450...


160.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 окт 14:15Се продаваат три нови куќи во Тетово

Се продаваат три нови куќи во Тетово по  214 м2 и двор 45 м2. Куќи...


180.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 окт 17:04Се продава луксузна куќа во Тетово

Се продава луксузна куќа на улица Караорман во Тетово. Куќата се н...


240.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

08 окт 16:33Shitet Shtepi tek Stadiumi i Qytetit

Shitet shtepi tek stadiumi qytetit Shtepia posedon dokumentacion te ...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

06 окт 12:02Se prodava kukja vo tetovo (dvabresta)

120 m/2 povolna cena po dogovor


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

04 окт 00:59Самостојна куќа

Се продава самостојна куќа во најстрог центар на Тетово. Куќата има г...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

26 авг 20:03Се продава куќа во центарот на Тетово

Се продава куќа на 3 спрата во строгиот центар на Тетово. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

13 авг 13:00Shitet Shtepi tek Stadiumi i Qytetit 152/47

Shitet shtepi tek stadiumi qytetit Shtepia posedon dokumentacion te ...


130.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 авг 13:41Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам