Кисела Вода
                   
1830 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mazda 6

Опрема: - Електрика на сите стакла и ретровизори (склопливи ретровиз...


6.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES E 220 CDI 194KS 9G-TRONIC 4MATIC

⭕️SE PRODAVA⭕️ MERCEDES E 220 CDI 194KS 9G-TRONIC 4MATIC - CENA 38....


38.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:21Промовирано

CORSA 1.3cdti-ECO FLEX"navigacija" - 2011god. so 144.650km

Opel CORSA 1.3 CDTI - 2011godina - ECO FLEX - EURO 5, 70kw ili 95KS, ...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:20Промовирано

VW PASSAT B6 2.0 TDI 140KS 2008

SE PRODAVA VW PASSAT, B6, 2.0TDI, 2008-MA GODINA SO 256 000 KM, 6 BRZ...


6.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 01:59HONDA CIVIC 93

Farbana pred 1 godina smenet motor menjac B18c4 1 70ks Maxpeed coilo...


3.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:07MINI ONE 1.4 benz

MINI ONE 1.4 95KC BENZINEC PROIZVEDEN 12.2007 R56 POMINATO 170.8...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:04MINI COOPER CABRIO side walk edition

MINI COOPER SIDE WALK edition R52 Posledna serija na proizvodstvo 08....


6.890 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.990 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:04Jaguar xf 2.7 bi turbo 207 hp

Kolata e vo odlicna sostojba socuvana so mala kilometreza, So servisn...


11.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:31Se prodava VW CADDY 2.0 SDI

Se prodava VW CADDY 2.0 SDI 51 KW 2008 god. Pominati 165 000 km. Prv ...


4.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:02CITROEN C1 - 1.0 BENZIN 50 KW 2007 GODINA

CITROEN C1 1.0 BENZIN 50KW PROIZVEDEN 2007 GODINA FUL OPREMA DONESEN ...


3.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:35NISSAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW PROIZVEDEN 2017 GODINA

NISSAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW PROIZVEDEN 2017 GODINA 12 MESEC FUL OPR...


14.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:35BMW X1 X-DRIVE 2.0 - 118 DIZEL 105 KW 143KS 2011 GODINA

BMW X1 X DRIVE 2.0 - 118 DIZEL 105 KW 143 KS PROIZVEDENO 2011 GODINA...


10.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:35FORD FUSION 1.4 TDCI 50 KW 2007 GODINA AVTOBANDA

FORD FUSION 1.4 TDCI 50 KW PROIZVEDEN 2007 GODINA FUL OPREMA DONESEN ...


3.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 77KW 2013GODINA

GOLF 7 1.6 TDI 2013 GODINA 77KW 105 KS FUL OPREMA NAVIGACIJA KLIMATRO...


11.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34HYUNDAI I30 1.4 BENZIN 77 KW 2009 GODINA AVTOBANDA

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN 77 KW PROIZVEDENA 2009 GODINA SO FUL OPREMA DO...


4.599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34VOLKSWAGEN JETTA1.9 TDI 66KW - 90KS 2006GOD

VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI 66KW 90KS PROIZVEDENA 2006 GODINA FUL OPREMA...


4.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33PEUGEOT 2008 1.6 HDI 73KW 2017 GOD REGISTRIRANA

PEUGEOT 2008 1.6 HDI 73 KW PROIZVEDENA 2017 GODINA FUL OPREMA NAVIGAC...


12.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33RENAULT MEGANE COUPE 1.5 DCI 81KW PROIZVEDEN 2010 GODINA

RENAULT MEGANE COUPE 1.5 DCI 81KW PROIZVEDEN 2010 GODINA FUL OPREMA D...


5.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33Mercedes-Benz E220

Се продава Mercedes-Benz W212, E220 CDI, 2009 година. - Фул опрема, ...


10.599 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33SKODA OKTAVIJA 2.0 150 KS 2014

kUPENA VO PORSE SERVISIRANA DO 150.000 KM VO PORSE REGISRTRIRANA DO...


11.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:27Zavaruvam karteri ot kamjoni euro5 euro6

Zavaruvam karteri ot kamjoni euro5 euro6 Lokacija kisela voda Skopje...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:00Seat Ibiza

Seat Ibiza 1.2 51KW *неувезена, втор сопственик (161 000km) *атести...


5.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:48FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS SUV PERFEKTEN

FORD KUGA 2.0 TDCI 2009 EURO 5 GOD.PROIZVODSTVO - 2009 ZAFATNINA...


8.490 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:48Se Prodava Opel Insignia 2.0CDTi 140ks BiXenon

Опрема со која располага возилото: - Паркинг сензори (напред - наз...


12.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:38BMW 730D TIPTOP

MOZE ZAMENA✅ 🔥BMW 730D ODLICNA SOSTOJBA🔥 2004/03 GODINA 300.000 KM ...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:30Peugeot 308 1.6 hdi 90 ks

Pezo 308 1.6 hdi 90 ks 2008 godina registrirana do 12.2023 godina voz...


4.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.800 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 19:13FORD FIESTA 1.6TDCI 66KW ECONETIC FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA

Se prodava Ford Fiesta 1.6tdci 66kw 90ks econetic 2009godina uvezena ...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:33Citroen Xsara 1.4HDI 2004

Citroen Xsara 1.4HDI full oprema od oprema poseduva -Klima ispravna...


2.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:31CORSA 1.3cdti-ECO FLEX"navigacija" - 2011god. so 144.650km

Opel CORSA 1.3 CDTI - 2011godina - ECO FLEX - EURO 5, 70kw ili 95KS, ...


5.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.700 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:20PEUGEOT 207cc 1.6 2008g atest plin ful oprema Moze zamena

Пежото е извонредно во секој поглед направени сервиси максимално стег...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 18:19Cutroen C4 1.6 e-hdi,115 ks,2013 uvoz

Prodavam Citroen C4, 1.6 e-hdi, 84kw/115 ks, 6 brzini, so pominati 17...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
44 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:38VW Golf VI- 1.6 tdi-77kw-2011 nov uvoz

Prodavam VW Golf VI, 1.6 TDI, 77kw/105 ks, 2011 godina, nov uvoz od G...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:38Opel antara 2.0 cdti4×4 2008 g reg cela god neuvezena

ODLICNO SOCUVANA OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 KS 2008 GOD MAKEDONSKA NEUV...


6.799 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

HYUNDAI TUCSON 1.6 NEUVEZUVAN 2018 54000KM

Prodavam HYUNDAI TUCSON 1.6 BENZIN, neuvezuvan(kupen od avto cajka) s...


18.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:31Fiat linea 1.3 m-jet 2008 so full oprema neuvezena

ODLICNO SOCUVANA FIAT LINEA 1.3 MULTIJET 2008 G NEUVEZEN OD PRV SOPST...


2.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:28Opel meriva 1.7 cdti 2007 god redizajn reg so full oprema

ODLICNO SOCUVANA OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2007 GOD REG DO 10 2023 SO ODLI...


2.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:28Volkswagen Passat B6

Se prodava Volkswagen Passat B6 2.0 tdi 8 ventili 2006 godina full o...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:15Skoda Fabia 1.2 plin neuvezena 205 000 zamena sedan/karavan

Skoda Fabia 1.2 plin neuvezena 205 000 zamena sedan/karavan 7.5 litr...


3.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:10Opel Vectra 1.9 cdti odlichna

- Voziloto e uvezeno od 🇨🇭 pred 5 godini i e vo perfektno dobra sos...


5.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:05PRODAVAM FORD FOKUS 2.0 BENZIN SO FABRICKI PLIN

PRODAVAM FORD FOKUS 2.0 TITANIM OPREMA BENZIN SO FABRICKI PLIN 2009 ...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 17:00Vw Passat B6 2.0 MOZE ZAMENA

ZAMENA 4999e


4.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 16:43SE PRODAVA SEAT LEON 1.4 TSI 1

Se prodava Seat Leon 1.4 TSI. Kolata e vo odlicna sostojba, so realni...


6.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 16:35Evtini pikapi Partner 14tng-2010g klima combo 13 cdti-2006g

Partnerot e 2010 g so klima elekrika centralno odlicni gumi plin dizn...


1.950 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 46

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам