Тетово
                   
1059 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG HIGHLINE

- 2013 - 220.000 KM - PEARL WHITE - FULL OPREMA - F1 NA VOLAN...


15.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 мар 22:45Промовирано

Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Тетово

Автомобили

Вчера 12:29Промовирано

BMW 535D

- 250.000KM SO SERVISNA KNISKA - F1 NA VOLAN - SERVISIRAN PRED 10...


20.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 мар 22:55Промовирано

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4 2005god. "AVTOCENTAR"

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK 4x4H 4x4L 2005 / 2004god. Maks...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:18VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 2003god. "AVTOCENTAR"

VW TOUAREG 3.2 162kw BENZIN 4x4 Proizveden 2003god. Ekstra socuv...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:18BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 05god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 3.0D 150kw AVTOMATIK 4x4 2005 / 2004god. Ekstra socuvano ...


7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:17BMW X3 2.0D 110kw 6-Brzini 4x4 2008god. "AVTOCENTAR"

BMW X3 2.0D 110kw 6-Brzini 4x4 2008 / 2007god. Maksimalno socuvan....


7.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:17OPEL ANTARA 2.0 CDTI 110kw 4x4 AVTOMATIK 2011g. "AVTOCENTAR"

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 110kw 4x4 AVTOMATIK 2011 / 2010god. Vo eks...


9.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:17FORD TRANSIT CONNECT 1.8 DIZEL 66kw 2007god. "AVTOCENTAR"

FORD TRANSIT CONNECT 1.8 DIZEL 66kw 2007 / 2006god. Vo ekstra sos...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:16FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw 2009god. "AVTOCENTAR"

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 DIZEL 55kw Proizveden 10. 2009god. So pom...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:16VW CADDY 2.0 SDI 51kw 2007god. "AVTOCENTAR"

VW CADDY 2.0 SDI 51kw 2007 / 2006god. Ekstra socuvano. ( Nosiv...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 11:15VW POLO BLUE GT 1.4 TSI 140 PS DSG 2013

VW POLO BLUE GT 1.4 TSI 140 PS DSG 2013 SERVISIRANA REG 05.01...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 10:39Opel zafira 1..9cdti 2005 150ps

Super sostojba perfektna 1.9cdti 150ps


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 03:50Bmw730d 1999 individual

U top sostojba Bez zameni Cena 6000€


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 03:50Citroen C4 2.0hdi 2007 avtomatik

U super sostojba servisirana komplet motor minjaq novi gumi registrir...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 03:49Passat B6 Comfortline

Passat B6 Comfortline 2.0BMP 8V Reg: 4 mesec Stegnata Socuvana Maksim...


7.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

26 мар 00:21Opel Astra Gtc 1.9 Automatik

odlicna sostojba nov gumi cel god reg


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Тетово

Автомобили

25 мар 21:31Hitno Se prodava peugeot 206 1.9 td 2002 god

Se prodava peugeot 206 1.9 td 2002 god. Registriran do 14.05.2023 vo...


1.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 20:30Audi A3 2.0tdi quattro S-line

Audi a3 2005 2.0tdi Quattro (4x4) S-line Xenon/bixenon Navi Siber Gre...


4.790 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 11:07Bmw x5 40d ///M f15

Bmw x5 f15 40d///M fabricno 42000€ 2015 190.000km Distronic/lane assi...


42.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 11:06VW golf 6, 2010 g. 2.0 dizel, 103 kw/140 ks

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, so servisna kniska, novi gumi 2022 ...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.700 €
Тетово

Автомобили

25 мар 11:04Mini countryman 1.6d

Mini Countryman 1.6d 2012 Manual Registrirana Servisirana Novi gumi


9.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 11:03SEAT IBIZA 1.4 TDI SO KLIMA SUPER SOSTOJBA

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2002 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA PODVOZJE I MOTOR S...


25 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 08:29Seat ibiza 1.6 16v benzin 2008

Seat ibiza 1.6 16v 163000km. Klimatronik


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
Тетово

Автомобили

25 мар 05:48Golf 5 Plus 1.9Tdi //DSG F1//

Golf 5 Plus 1.9Tdi 77kw 2006/7 Automatic // DSG // F1 Climatronic ...


5.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 04:12Polo 1.6Tdi 77kw

Polo 1.6Tdi 105ks 2010/11 Manual 5 Vrati Clima Ac Tempomat Reg ...


6.299 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 04:02Bmw X6 35d Xdrive CH

Bmw X6 3.5d 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2009/10 260.000km servisna kniga Gumi Zim...


23.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 03:58Lajsni za passat

Lajsni za pragovi Se prodavat novi mn lesni za montiranje samoleplivi...


25 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 15:02GOLF 6 1.6 TDI

GOLF 6 1.6 TDI 2011 GOD VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SERVISIRAN...


7.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 10:06Opel Astra 1.7 CDTI 110 KS 6 Brz. fULL 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 203.000 km i e so kompletn...


4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 09:22VOLVO XC90 2.4 D FULL OPREMA

Prodavam Volvo XC90 2.4 dizel 163ks. Mnogu socuvan vo bez prekorna s...


6.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 07:54Hitno se prodava Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze 1.6 benzin atest plin mnogu sacuvano servis napraen...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 мар 01:08KUPUVAM sedista zastava 750 / 850 fico vw buba

Kupuvam stari sedista za fico i vw buba, ponudete na viber ili whatsa...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 23:52Se prodava bmw 320i E90 2006

Se prodava bmw E90 320i 2006god Atest folii Nov atestiran plin Dv...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 21:22Skoda felicija 1.6

Se prodava felicija 1.6 vo top sostojba Cena 800e ne e fiks Lice za...


800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 19:51Bmw 320d 136ks

Bmw 320D 136кс км:250000 Рег до: 10/2023+Зелен Картон Одлична сост...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

23 мар 19:20Se prodava Mitsubishi Pajero 3.2 dizel, avtomatik

Voziloto e vo celosno ispravna sostojba, motor servisiran, perfektno ...


7 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Тетово

Автомобили

23 мар 17:57VW Golf plus

070 946 799


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

23 мар 15:00RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI

RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI - 2007 - REG 21.02.2024 - KLIMATRONIC -...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 20:38VW Golf 3 1.9 TDI 90 KS Full 1997

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 15:41Bmw 320d ***2001***

Bmw e46 320d 136ks Reg:10/2023 so zelen Karton info:070258885 M...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 15:00Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamen...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 13:40VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS FULL 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRON...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

22 мар 10:22Страна 5 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам