Тетово
                   
1093 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 b5 AVTOMATIK *REDIZAJN*

Audi a4 b5 redizajn 1.8 benzin plin so dizni so a-test 2000god Full ...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 мај 14:26Промовирано

BMW X6 4.0 D

Bmw X6 4.0D Kolata e doneseno od CH So 223000km realni.So servisna ...


3 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 мај 22:25Промовирано

OPEL ASTRA J 1.6 BENZIN UVOZ OD CH

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN SO 115 KS UVOZ OD CH KUPENA OD PRV GAZDA SERVI...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 мај 09:25Промовирано

Ford S MAX TDCI 2.0 Avtomat CH

Ford S MAX TDCI 2.0 Avtomat 🇨🇭🇨🇭 Full Oprema Registracia i zele...


10.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 23:26BMW X6 3.5 BENZIN 2008 CH

BMW X6 3.5 BENZIN 4x4 2008 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Bezzz Carina Km 209xxx O...


12.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 23:25BMW X1 1.8 XD 4x4 Avtomatik CH

BMW X1 1.8 XD 4x4 Avtomatik🇨🇭🇨🇭 God 2011 Km 237000 143 PS Nav...


12.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 23:25BMW X1 2.0 XD Avtomatik CH

BMW X1 2.0 XD 4x4 Avtomatik🇨🇭🇨🇭 God 2010 Km 243000 184 PS Navigac...


12.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 23:25Shitet - Se prodava BMW 118

Bmw e87


5.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 22:58Bmw 525tds

Na prodazhba bmw e39 - 525tds, 1998god Registirano e do 11mesec 2023...


1.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 22:38Bmw 320d

Na prodazhba Bmw e45 - 320d 1999god. Nema registracija. Kolata e pa...


1.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 22:31Ford Focus 1.6 TDCİ 2012

Ford Focus Godina na proizvodstvo 2012 Sila na motorot 109 KS Mot...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 15:39VW Polo 1.2 TDI

VW Polo 1.2 TDI Dizel God 2011 registriran 1 godina Servis pred 1...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 15:39Reno Megana

Se prodava reno megana vo odlicna sostijba Tetovo Tel kontakt 0...


2.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 12:00Avtomatik mercedes

Merceses A 170 Registriran God 2000 Odlicen avtomat raboti perfent...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 11:10Audi a3 2.0 tdi

Audi a3 2.0 tdi Quatro S Line polna oprema servisirana redovo bes...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 07:52Rover 400 2.0d

Rover 400 2.0d 99/2000 Manual Clima Ac Registriran do 08.2023 ...


1.250 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.450 €
Тетово

Автомобили

16 мај 01:50Opel Astra gtc

1.9 disel 88kw 2005 Rgjistrimi 26.05.2023 Tel.075 440 668


2.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 мај 00:50VW Golf 6 1.6 TDI 105 KS Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 218.000 km i e so kompletn...


8.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

15 мај 15:16Skoda Yeti 1.6 TDI 105 KS Full 2011

Voziloto e vo dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMATRONIC...


7.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

15 мај 14:44Audi A-4 2.0 Ben. (Stranska) Na Delovi

Audi a4 2.0 benzin Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

15 мај 13:00Mercedes A-160 (Stranska) DELOVI

Mercedes a-cllasa 160 benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

15 мај 12:59PASSAT SE 2013

SE PRODAVA PASSAT SE 146.000 pominati km 2.0 2013 AUTOMATIK DSG MEN...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

15 мај 02:40Ford Mondeo 2.0

Kolata e na odlicna sostojba moze da se vidi i i proba na lice mesto,...


5.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

14 мај 19:02Opel Meriva

076350096


3.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

14 мај 15:51VW Polo 1.4 TDI

Polo 1.4 TDI


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

14 мај 14:55Golf 16.105

Se prodava VW GOLF Vl 1.6 tdi 2010 god. Reg so zelen karton kolat e t...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

14 мај 14:54Bmw 118D Facelift Autoamtik Swis

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia, Autamik Faclift So servisna Kn...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 €
Тетово

Автомобили

14 мај 11:04Mercedes A180 Cdi Swiss

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia So servisna knishka Vo top Sosj...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

14 мај 11:04Bmw 320d

Се продава Bmw 320d Kolata e vo ispravna sostojba pali vozi, nema re...


1.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

14 мај 01:10Bmw 525tds

Се продава Bmw e39 - 525tds - Registrirano do 11ti mesec - Atesti...


1.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

14 мај 00:57SEAT ALTEA 1.9 TDI 105KS -2006-


 ✅SEAT ALTEA 1.9 TDI 105KS 2006 ✅

 ✅REGISTRIRANO 25.01.2024 GOD...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

13 мај 17:16SUZUKI SPLASH 1.0 48KW 2008 *135,000KM*

Se prodava Suzuki Splash 1.0 2008god. uvezena od 🇨🇭 Suzukito e vo ...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

13 мај 17:15Suzuki sx4

Suzukito e vo odlicna sostojba reg do 8 mesec so zelen karton redovno...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

13 мај 13:42AUDI Q7 3.0 TDI

AUDI Q7 3.0 TDI ekstra socuvan Cena po dogovor Mozna zamena za sta...


6 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

13 мај 09:19Se prodava bmw 320i E90 2006

Se prodava bmw E90 320i 2006god Atest folii Nov atestiran plin Dv...


4.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

12 мај 18:39Renault clio

-SE PRODAVA RENAULT CLIO 1.2 , SO FABRICKI PLIN ,2010 GODINA BEZ CA...


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

12 мај 16:26Hitno Se prodava peugeot 206 1.9 td 2002 god

Se prodava peugeot 206 1.9 td 2002 god. Registriran do 14.05.2023 vo...


1.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

12 мај 11:30VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so slednata oprema: -KLIMA -AB...


7.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

12 мај 11:26Mecedes A180 cdi

Shitët mercedes a 180 dizel sa po i ardhur nga Gjermania me liber ser...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

12 мај 00:32Toyota RAV 4 2.2 D4D 4WD

Се продаваToyota RAV 4 2.2 D4D 136ks 4WD 2007 год со поминато 175,0...


7.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

11 мај 17:30Pasat 1.9 Tdi 66kw 90 Ps 1998/7

Pasat 1.9 Tdi 66kw 90 Ps 1998/7Registrir Kollata e Bez Mana I se e F...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

11 мај 15:20VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 6 Brzini 2006

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

11 мај 13:02VW Touran 2.0 TDI 140 KS AUTOM 7 Sedi 2004

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 203.000 km i e so kompletn...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

11 мај 12:21Страна 7 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам