Тетово
                   
932 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


11.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 12:02Промовирано

Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:52Промовирано

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


12.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 17:28Промовирано

Land Rover Discovery 4

Се продава Land Rover Discovery 4 2012 год 3.0 TDV6 210ks 4x4 со авт...


21.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:52Mazda CX-7 2.3 T 4WD

Се продава Mazda CX - 7 2.3 T 4WD 256кс 2007 год со поминато 170,000к...


7.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:52Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, с...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:52Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic

Се продава Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic автоматски менувач, не...


37.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:52Skoda Yeti 2.0 TDi

Се продава Skoda Yeti 2.0 TDi 110кс 2010год 2WD , неувезувано со пом...


8.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:52Peugeot 207 1.6 HDi

Се продава Peugeot 207 1.6 HDi 90кс 2007 год мануелен менувач со пом...


3.690 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:52Opel Corsa D 90 KS 2008

Opel Corsa D 2008-7 -1.3Tdci 66 kw 90 ks. -Klima -Atest Foli -6...


3.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.599 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:25Prodavam BMW 320 !!!

Prodavam BMW 320 Dizel - 2000 godina. Kolata e vo odlicna sostojba....


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:34Citroen C8 Odlicna sostojba 076200397

Servis registrirano novi gumi moze I zamena odlicna vozilo


2.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:07BMW X3 3.0D XDRIVE M-PAKET

BMW X3 3.0D XDRIVE M SHADOWLINE 206.xxx km so servisna kniska Full-O...


20.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:46BMW 316D 2.0 116ks -2011 facelift

Smeneti plocki diskovi itn


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:54Golf 2.0 tdi DSG

Golf 2.0 tei DSG automatik nov uvoz od Svajcarija plateni davacki eks...


15.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:28  НОВ ОГЛАС

Golf 2.0 tdi DSG

Golf 6 2.0 tdi DSG automatik uvoz od germania 🇩🇪 prva registraci...


9.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:12  НОВ ОГЛАС

BMW 525d M paket

BMW 525 d Mpaket fabricno uvoz Svajcarija prva reg.vo mk 9 mesec 20...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:01Bmw 330d 204 ps

Bmw 330 dizel vo odlicna sostojba Tel 070783078


3.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:39Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.499 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:39AUDI RS7

Tel.078226020


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:20Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:52BMW 530D E39 EKSTRA SOSTOJBA BMW 530 D

PRODAVAM BMW E39 530 D OD 1 GAZDA VO EKSTRA SOSTOJBA SACUVANO I NAVRE...


2.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:56MERCEDES BENZ C 200 CDI C200 CDI

PRODAVAM MERCEDES-BENZ C200 CDI 2000 GODINA OD PRV SOPSTVENIK VO R.M ...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:56Mercedes Benz Ml280cdi Sport paket

Mercedes benz Ml280cdi 9999€ Sport paket 2007 3.0d 190ps Reg 1god M+s...


9.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:08VW GOLF VII 1.6TDI 110KS 2016 GODINA

VW GOLF VII 1.6TDI 110 KS 6 BRZINI MENUVAC EURO 6 2016 GOD OR...


12 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:46Fiat scudo

Fiat scudo 2.0 690 nosivost god 2006 vo mnogu dobra sostojba javite s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:17Porsche panamera 4.8S

Porsche panamera 4.8S god 2013 vo mnogu dobra sostojba so mnogu oprem...


32.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:17Porsche cayenne 4.8s

Porsche cayenne 4.8s benzin god 2012 vo extra sostojba se vidi na sl...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:17Bmw 530d

Bmw 530d god 2004 oprema full, klima centralna brava el stakla novo g...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:17Citroen c1

Citroen c1 1.0 benzin god 2006 sega donesen od sfajcaria plateno sve,...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:16Mercedes A170 CDI Long Versia 2004 Registriran sočuvana CH

Mercedes-Benz A 170 CDI LONG VERSION 70 kw (95 ps) Redizajn. Godin...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:43Ww Polo 14 Tdi God 2006 Motor na llance

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Abs.Servo.Tempomat.Cd...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:19HITNO Opel Signum 2.2 DTI Reg do 13.10.2023

HITNOOOOOOO OPEL SIGNUM 2.2 DTI GOD.2004 REG DO 13.10.2023 FULL ...


2.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:07Bmw E60 525D 2005g.

Bmw e60 525d 130kw 177 ks 2005god. Viber 078 370 329


7.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 07:23porshe.30.d.moze i zamena so moja dopllata

moze i zamena kollata e ekstra sostojba moze da se vidi i proba vo se...


21.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 00:27Mercedes GLC 250CDI 4MATIC

Mercedes GLC 250CDI 4 MATIC FULL OPREMA


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 23:44VW PASSAT B8 2.0TDI KARAVAN FULL OPREMA

Vw passat b8 2.0tdi swis model Full oprema Abs.elek prozor,elek...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 23:43Bmw 335 e 93

Bmw 335i bi turbo god 2007 cabriolet vo extra sostojba so mnogu oprem...


9.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 17:29AUDI A6 3.0 BITDI 313 PS QUATTRO 2XSLINE 2012

AUDI A6 2XSLINE 3.0 BITDI 313 PS QUATTRO 2012 224000 KM SERVIC...


25.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 16:19RENAULT MEGANE 1.9 dCI Kabrio

Se prodava Renault Megane 1.9 dCI,2005 godina.manuellen menuvac,190.0...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08SEAT ALTEA 2.0 FR

Seat Altea 2.0 FR,125kw-170ps,2006 godina,manuellen menuvac 6st.,klim...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 ное 15:08Страна 2 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам